Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 ақпандағы № 71 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 11 тамыздағы № 502 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 11.08.2018 № 502 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 23, 288-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасына шетелдік жұмыс күшін тартуға квота белгілеу ережесі, жұмыс берушілерге рұқсат берудің шарттары мен тәртібінде:
3-тармақта:
3) тармақшаның екінші абзацы "растаған" деген сөзден кейін "осы Ережеге" деген сөздермен толықтырылсын;
16) тармақшаның екінші абзацы "13)" және "16-2)" деген сандардан кейін тиісінше ", 13-1)" және ", 16-3)" деген сандармен толықтырылсын;
4-тармақ "негіздемесін" деген сөзден кейін "осы Ережеге" деген сөздермен толықтырылсын;
10-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) бірінші санат – жоғары білімі мен тиісті қызмет саласындағы ұқсас лауазымдарда кемінде бес жыл жұмыс өтілі бар бірінші басшыларды, олардың орынбасарларын, қаржы және техникалық директорларды, сондай-ақ бас инженерлерді, конструкторларды, технологтарды, энергетиктерді, металлургтерді, сәулетшілерді, геологтарды, геофизиктерді тартуға;";
10-тармақтың 4) тармақшасындағы, 12-тармақтың 6) тармақшасындағы, 18-тармақтағы "халықаралық шарттарға" деген сөздер "Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарына" деген сөздермен ауыстырылсын;
12-тармақ мынадай мазмұндағы 3-1) тармақшамен толықтырылсын:
"3-1) Қазақстанды индустрияландырудың 2010 - 2014 жылдарға арналған картасына енгізілген жобаларды іске асыруға қатысатын ұйымдар тартатын шетелдік қызметкерлерді, оның ішінде технологиялық жабдықты іске қосу, баптау және монтаждау жөніндегі жұмыстарды атқаратын мердігерлерді;";
17-тармақ "нәтижелері бойынша" деген сөздерден кейін "осы Ережеге" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 19-1-тармақпен толықтырылсын:
"19-1. Жұмыс берушілер мынадай шарттарды сақтаған жағдайда уәкілетті орган оларға рұқсат беруді жүргізеді:
1) тартылған және тартылатын бірінші санаттағы шетелдік мамандардың жалпы саны:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2011 года № 71. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 2018 года № 502 ( вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11.08.2018 № 502 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 23, ст. 288):
в Правилах определения квоты, условия и порядок выдачи разрешений работодателям на привлечение иностранной рабочей силы в Республику Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 3:
в абзаце втором подпункта 3) после слов "согласно приложению 2" дополнить словами "к настоящим Правилам";
в абзаце втором подпункта 16) после цифр "13)" и "16-2)" дополнить соответственно цифрами ", 13-1)" и ", 16-3)";
пункт 4 дополнить словами "к настоящим Правилам";
в пункте 10:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) первая категория - на привлечение первых руководителей, их заместителей, финансовых и технических директоров, а также главных: инженеров, конструкторов, технологов, энергетиков, металлургов, архитекторов, геологов, геофизиков с высшим образованием и стажем работы на аналогичных должностях в соответствующей сфере деятельности не менее пяти лет;";
в подпункте 4), подпункте 6) пункта 12, пункте 18 после слова "договорами" дополнить словами "Республики Казахстан";
пункт 12 дополнить подпунктом 3-1) следующего содержания:
"3-1) иностранных работников, привлекаемых организациями, участвующими в реализации проектов, включенных в Карту индустриализации Казахстана на 2010-2014 годы, в том числе подрядчиков, выполняющих работы по пуску, наладке и монтажу технологического оборудования;";
пункт 17 дополнить словами "к настоящим Правилам";
дополнить пунктом 19-1 следующего содержания:
"19-1. Выдача уполномоченным органом разрешений работодателям производится при соблюдении ими следующих условий:
1) общая численность привлеченных и привлекаемых иностранных специалистов первой категории не должна превышать:

2011 жылғы 1 шілдеден бастап 2012 жылғы 1 қаңтарға дейін бірінші санатқа жататын қызметкерлердің жалпы санының 50 %-ынан;
2012 жылғы 1 қаңтардан бастап бірінші санатқа жататын қызметкерлердің жалпы санының 30 %-ынан аспауға тиіс;
2) тартылған және тартылатын екінші және үшінші санаттағы шетелдік мамандардың жалпы саны:
2011 жылғы 1 шілдеден бастап 2012 жылғы 1 қаңтарға дейін екінші және үшінші санатқа жататын қызметкерлердің жалпы санының 30 %-ынан;
2012 жылғы 1 қаңтардан бастап екінші және үшінші санатқа жататын қызметкерлердің жалпы санының 10 %-ынан аспауға тиіс.
Жұмыс беруші кадрлардағы қазақстандық қамтудың есебі туралы ақпаратты уәкілетті органға осы Ережеге 6-1-қосымшаға сәйкес нысанда ұсынады.
Осы тармақ шағын кәсіпкерлік субъектілеріне қолданылмайды және Қазақстан Республикасы Дүниежүзілік сауда ұйымына кіргенге дейін қолданылады.";
20-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"20. Жұмыс берушіге рұқсат берген кезде онымен алдын ала жасалған жазбаша келісім бойынша әрбір рұқсат бойынша осы Ережеге 6-қосымшаға сәйкес мынадай ерекше шарттардың біреуін орындау жүктеледі:";
21, 22-тармақтар "қоса берілетін" деген сөздерден кейін, 23-тармақ "атауы көрсетілген" деген сөздерден кейін "осы Ережеге" деген сөздермен толықтырылсын;
24-тармақтағы "жиырма" деген сөз "он бес" деген сөздермен ауыстырылсын;
25-тармақтағы "органның" деген сөз "орган ведомствосының" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 30-1-тармақпен толықтырылсын:
"30-1. Қазақстанды индустрияландырудың 2010 - 2014 жылдарға арналған картасының тізбесіне енгізілген жобаларды іске асыруға қатысатын ұйымға берілген рұқсатта тиісті жобаның атауы көрсетіледі.";
32-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"32. Осы Ереженің 32-1-тармағында көзделген жағдайларды, сондай-ақ рұқсат алынған шетелдік қызметкерлерді басқа әкімшілік-аумақтық бірлік аумағындағы кәсіпорындарға, ұйымдарға күнтізбелік бір жыл ішінде 60 күнтізбелік күннен аспайтын мерзімге іссапарға жіберуді қоспағанда, уәкілетті орган берген рұқсатты басқа жұмыс берушілерге беруге болмайды, ол тиісті әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында ғана қолданылады.";
мынадай мазмұндағы 32-1-тармақпен толықтырылсын:
"32-1. Шетелдік қызметкерлер функционалдық міндеттемелерін күнтізбелік бір жыл ішінде 60 күнтізбелік күннен артық бірнеше әкімшілік-аумақтық бірліктің аумағында орындауы үшін уәкілетті орган жұмыс берушінің өтініші бойынша және орталық атқарушы органмен келісім бойынша шетелдік жұмыс күшін екі және одан да көп әкімшілік-аумақтық бірлікте еңбек қызметін жүзеге асыру үшін тартуға рұқсат береді (рұқсатты ұзартады).
Мұндай рұқсаттарды беру (ұзарту) жұмыс беруші бұдан бұрын ұсынған құжаттардың негізінде бір әкімшілік-аумақтық бірлікте қолданылатын бастапқы рұқсатты алғаннан кейін жүргізіледі. Бұл жағдайда жаңа рұқсаттың қолданылу мерзімі жұмыс беруші уәкілетті органға кері қайтаратын бастапқы берілген рұқсаттың қолданылу мерзімімен шектеледі.
Бірнеше әкімшілік-аумақтық бірлікте қолданылатын рұқсат беруге (ұзартуға) келісім алу үшін уәкілетті орган жұмыс берушінің құжаттарын алдын ала қарау кезеңінде орталық атқарушы органға рұқсат берудің (ұзартудың) жазбаша негіздемесін жібереді.
Орталық атқарушы орган негіздемені алған күннен бастап жеті жұмыс күні ішінде уәкілетті органға келісу немесе келісуден бас тарту туралы хат жібереді.
Уәкілетті органның бір және одан да көп әкімшілік-аумақтық бірлікте қолданылатын рұқсатты беруі (ұзартуы) келісім алынған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде жүргізіледі.";
35-тармақта:
7) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:

с 1 июля 2011 года до 1 января 2012 года 50 % от общего числа работников, относящихся к первой категории;
с 1 января 2012 года 30 % от общего числа работников, относящихся к первой категории;
2) общая численность привлеченных и привлекаемых иностранных специалистов второй и третьей категории не должна превышать:
с 1 июля 2011 года до 1 января 2012 года 30 % от общего числа работников, относящихся ко второй и третьей категории;
с 1 января 2012 года 10 % от общего числа работников, относящихся ко второй и третьей категории.
Информация о расчете казахстанского содержания в кадрах работодателем представляется в уполномоченный орган по форме, согласно приложению 6-1 к настоящим Правилам.
Действие настоящего пункта не распространяется на субъекты малого предпринимательства и действует до момента вступления Республики Казахстан во Всемирную торговую организацию.";
часть первую пункта 20 изложить в следующей редакции:
"20. При выдаче разрешений работодателю по предварительному письменному согласованию с ним возлагается исполнение по каждому разрешению одного из следующих особых условий согласно приложению 6 к настоящим Правилам:";
в пунктах 21, 22, 23 после слов "согласно приложению 7" дополнить словами "к настоящим Правилам";
в пункте 24 слово "двадцати" заменить словом "пятнадцати";
в пункте 25 после слова "органов" дополнить словом "ведомства";
дополнить пунктом 30-1 следующего содержания:
"30-1. В разрешении, выданном организации, участвующей в реализации проектов, включенных в перечень Карты индустриализации Казахстана на 2010 - 2014 годы, указывается наименование соответствующего проекта.";
в пункте 32:
слова "единицы. При этом работодатель может направлять иностранных работников, получивших разрешения," заменить словами "единицы, за исключением случаев, предусмотренных пунктом 32-1 настоящих Правил, а также направления работодателем иностранных работников, на которых получены разрешения,";
цифры "120" заменить цифрами "60";
дополнить пунктом 32-1 следующего содержания:
"32-1. Для выполнения функциональных обязанностей иностранных работников на территории нескольких административно-территориальных единиц более 60 календарных дней в течение календарного года уполномоченный орган по заявлению работодателя и по согласованию с центральным исполнительным органом выдает (продлевает) разрешение на привлечение иностранной рабочей силы для осуществления трудовой деятельности в двух и более административно-территориальных единицах.
Выдача (продление) таких разрешений производится после получения работодателем первоначального разрешения с территорией действия на одной административно-территориальной единице на основании ранее представленных работодателем документов. В этом случае срок действия нового разрешения ограничивается сроком действия первоначально выданного разрешения, которое возвращается работодателем в уполномоченный орган.
Для получения согласования выдачи (продления) разрешения с территорией действия на нескольких административно-территориальных единицах уполномоченный орган в период предварительного рассмотрения документов работодателя направляет в центральный исполнительный орган письменное обоснование выдачи (продления) разрешения.
Центральный исполнительный орган в течение семи рабочих дней со дня получения обоснования направляет уполномоченному органу письмо о согласовании или отказе в согласовании.
Выдача (продление) уполномоченным органом разрешений с территорией действия в двух и более административно-территориальных единицах производится в течение пяти рабочих дней со дня получения согласования.";
в пункте 35:
подпункт 7) изложить в следующей редакции:

"7) жұмыс беруші шетелдік қызметкерлерді рұқсатсыз тартқан, шетелдік қызметкерлерді басқа заңды және (немесе) жеке тұлғаларға жалға берген, сондай-ақ осы Ереженің 19-1-тармағында көзделген шарттарды бұзған жағдайда. Мұндай жағдайларда осындай факті анықталған күннен бастап он екі ай бойы рұқсат берілмейді;";
мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) жұмыс беруші рұқсат алу үшін өтініш берген кезде осы Ереженің 19-1-тармағында белгіленген шарттарды сақтамаған жағдайларда берілмейді.";
36-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"36. Жұмыс беруші уәкілетті органның шешімімен келіспеген кезде қабылданған шешімнің негізділігі мәні бойынша орталық атқарушы органға өтініш жасай алады.
Орталық атқарушы орган жұмыс берушінің өтінішін қарау нәтижесі бойынша өз қорытындысын тиісті уәкілетті органға жібереді, ол туралы жұмыс берушіге хабарлайды.
Оң шешім қабылданған жағдайда уәкілетті орган орталық атқарушы органның қорытындысын оны алған күннен бастап он жұмыс күнінен асырмай орындауға тиіс.
Орталық атқарушы орган теріс қорытынды шығарған кезде жұмыс беруші оған сот тәртібімен шағымдана алады.";
39-тармақтағы "он" деген сөз "бес" деген сөзбен ауыстырылсын;
40-тармақ мынадай мазмұндағы 2-1) тармақшамен толықтырылсын:
"2-1) жұмыс беруші осы Ереженің 19-1-тармағында белгіленген рұқсат беру шарттарын сақтамаған жағдайларда жүзеге асырылмайды.";
46-тармақта:
4) тармақша "бойынша" деген сөзден кейін ";" белгісі қойылсын;
мынадай мазмұндағы 5), 6) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) жұмыс беруші осы Ереженің 19-1-тармағында белгіленген рұқсат беру шарттарын сақтамаған жағдайда;
6) жұмыс беруші шетелдік қызметкерлерді басқа заңды және (немесе) жеке тұлғаларға жалға берген жағдайда";
Ережеге 6-қосымша осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес 6-1-қосымшамен толықтырылсын;
Ережеге 8-қосымшада:
бірінші бөлікте:
5) тармақша "әкесінің аты" деген сөздерден кейін "(оның ішінде латын әріптерімен)" деген сөздермен толықтырылсын;
6) тармақшаның екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының күшіне енген халықаралық шарттарында көзделген жағдайларды қоспағанда, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен заңдастырылған білімі туралы құжаттардың нотариалды расталған аудармалары (егер құжат мемлекеттік немесе орыс тілінде толтырылған болса, көшірмелері);";
9) тармақшадағы "тартылса)" деген сөзден кейін ";" тыныс белгісі қойылып, мынадай мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:

"7) привлечения работодателем иностранных работников без разрешения, передачи иностранных работников в наем другим юридическим и (или) физическим лицам, а также при нарушении условий, предусмотренных пунктом 19-1 настоящих Правил. В этих случаях разрешение не выдается в течение двенадцати месяцев со дня установления подобного факта;";
дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) несоблюдения работодателем условий, установленных пунктом 19-1 настоящих Правил, при подаче заявления на получение разрешения.";
пункт 36 изложить в следующей редакции:
"36. При несогласии с решением уполномоченного органа работодатель может обратиться в центральный исполнительный орган на предмет обоснованности принятого решения.
Центральный исполнительный орган по итогам рассмотрения обращения работодателя направляет свое заключение в соответствующий уполномоченный орган, о чем уведомляет работодателя.
В случае положительного решения заключение центрального исполнительного органа подлежит исполнению уполномоченным органом в срок не более десяти рабочих дней с даты его получения.
При отрицательном заключении центрального исполнительного органа работодатель может обжаловать его в судебном порядке.";
в пункте 39 слово "десяти" заменить словом "пяти";
в пункте 40:
в подпункте 2) слова "календарный и текущий" заменить словами "и текущий календарные";
дополнить подпунктом 2-1) следующего содержания:
"2-1) несоблюдения работодателем условий выдачи разрешения, установленных пунктом 19-1 настоящих Правил.";
в пункте 46:
в подпункте 4) слово "работодателя." заменить словом "работодателя;";
дополнить подпунктами 5), 6) следующего содержания:
"5) нарушение работодателем условий, предусмотренных пунктом 19-1 настоящих Правил;
6) передачи работодателем иностранных работников в наем другим юридическим и (или) физическим лицам.";
приложение 6 к Правилам изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 6-1 согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
в приложении 8 к Правилам:
в части первой:
в подпункте 5) после слова "отчества" дополнить словами "(в том числе латинскими буквами)";
второй абзац подпункта 6) изложить в следующей редакции:
"нотариально заверенные переводы (копии, если документ заполнен на государственном или русском языке) документов об образовании, легализованных в установленном законодательством Республики Казахстан порядке, за исключением случаев, предусмотренных вступившими в силу международными договорами Республики Казахстан;";
в подпункте 9) слово "Правил)." заменить словом "Правил);";
дополнить подпунктом 10) следующего содержания:

"10) Ережеге 6-1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша кадрлардағы қазақстандық қамтудың есебі ұсынылады.";
екінші бөліктің 2) тармақшасы мынадай мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстанды индустрияландырудың 2010 - 2014 жылдарға арналған картасына енгізілген жобаларды іске асыруға қатысатын, сондай-ақ олардың мердігер ұйымдарында технологиялық жабдықты іске қосу, баптау және монтаждау жөніндегі жұмысты орындайтын ұйымдарға";
Ережеге 9-қосымшада:
5) тармақшада:
"әкесінің аты" деген сөздерден кейін "(оның ішінде латын әріптерімен)" деген сөздермен толықтырылсын;
"тарифтік-біліктілік сипаттамаларына" деген сөздерден кейін "және орталық атқарушы орган бекітетін 01-99 "Кәсіптер сыныптауышы" Қазақстан Республикасының мемлекеттік сыныптауышына" деген сөздермен толықтырылсын;
6) тармақшада:
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының күшіне енген халықаралық шарттарында көзделген жағдайларды қоспағанда, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен заңдастырылған білімі туралы құжаттардың (бар болса) нотариалды расталған аудармалары (егер құжат мемлекеттік немесе орыс тілінде толтырылған болса, көшірмелері);";
мынадай мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
"9) Ережеге 6-1-қосымшаға сәйкес кадрлардағы қазақстандық қамту есебі.
Қазақстанды индустрияландырудың 2010 - 2014 жылдарға арналған картасына енгізілген жобаларды іске асыруға қатысатын ұйымдарға, сондай-ақ олардың мердігер ұйымдарында технологиялық жабдықты іске қосу, баптау және монтаждау жөніндегі жұмысты орындайтын ұйымдарға шетелдік қызметкерлерді тартқан кезде осы қосымшаның 1) және 3) тармақшаларында көзделген құжаттарды ұсыну талап етілмейді.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 2 ақпандағы
№ 71 қаулысына
1-қосымша
Ережеге 6-қосымша
Жұмыс берушімен рұқсат берудің ерекше шарттарын келісу
р/с
Тартылатын шетелдік қызметкерлердің Т.А.Ә.
Жұмыс берушінің өтінішіне сәйкес тартылатын шетелдік қызметкерлердің санаты, мамандығы, біліктілігі (кәсібі, лауазымы)
Ерекше шарттың атауы
Ерекше шартты орындау кезінде қатыстырылған қазақстандық және (немесе) шетелдік азаматтардың саны
Мамандықтардың, біліктіліктердің атауы (кәсіптер, лауазымдар)
Ерекше шарттарды орындау мерзімі
1
2
3
4
5
6
7
___________________________ Келісілген:
(уәкілетті органның атауы) _____________________________
___________________________ (жұмыс берушінің атауы)
(қолы, тегі, лауазымы) _____________________________
(қолы, тегі, лауазымы)

"10) расчет казахстанского содержания в кадрах по форме, согласно приложению 6-1 к настоящим Правилам.";
подпункт 2) части второй дополнить абзацем третьим следующего содержания:
"в организации, участвующие в реализации проектов, включенных в Карту индустриализации Казахстана на 2010 - 2014 годы, а также выполняющих работы по пуску, наладке и монтажу технологического оборудования в их подрядных организациях.";
в приложении 9 к Правилам:
в подпункте 5):
после слова "отчества" дополнить словами "(в том числе латинскими буквами)";
дополнить словами "и Государственным классификатором Республики Казахстан 01-99 "Классификатор занятий", утверждаемым центральным исполнительным органом";
в подпункте 6):
абзац второй изложить в следующей редакции:
"нотариально заверенные переводы (копии, если документ заполнен на государственном или русском языке) документов об образовании (при их наличии), легализованных в установленном законодательством Республики Казахстан порядке, за исключением случаев, предусмотренных вступившими в силу международными договорами Республики Казахстан;";
в подпункте 8) слово "Правил)." заменить словом "Правил);";
дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
"9) расчет казахстанского содержания в кадрах по форме согласно приложению 6-1 к настоящим Правилам.
Не требуется представление документов, предусмотренных подпунктами 1) и 3) настоящего приложения при привлечении иностранных работников в организации, участвующие в реализации проектов, включенных в Карту индустриализации Казахстана на 2010 - 2014 годы, а также выполняющих работы по запуску, наладке и монтажу технологического оборудования в их подрядных организациях.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от "2" февраля 2011 года № 71
Приложение 6
к Правилам
Согласование с работодателем особых условий выдачи разрешений
п/п
Ф.И.О.
привлекаемых
иностранных
работников
Категория
привлекаемых
иностранных
работников согласно
заявлению
работодателя,
специальность,
квалификация
(профессия,
должность)
Наиме-
нование
особого
условия
Количество
казахстанских и
(или)
иностранных
граждан,
задействованных
при
выполнении
особого
условия
Наименование
специальности,
квалификации
(профессии,
должности)
Срок
выполнения
особых
условий
1
2
3
4
5
6
7
Согласовано:
_________________________________ ______________________________
(наименование уполномоченного органа) (наименование работодателя)
___________________________________ __________________________
(подпись, фамилия, должность) (подпись, фамилия, должность)

201__жылғы "___"___________ 201__жылғы "___"_____________
М.О. М.О.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 2 ақпандағы
№ 71 қаулысына
2-қосымша
Ережеге 6-1-қосымша
Кадрлардағы қазақстандық қамту есебі туралы ақпарат
Р/с
Жұмыс берушінің нақты қызметкерлерінің саны, адам
Тарту жоспарланған шетелдік жұмыс күшінің саны, адам
3 баған + 5 баған
4 баған + 5 баған
Шетелдік жұмыс күшінің қызметкерлерінің жалпы санына қатысты %, 7 баған/6 баған *100%
барлығы
оның ішінде шетелдік жұмыс күші
1
2
3
4
5
6
7
8
1
1-санат
2

"____" ________ 201 ___ г. "____" ________ 201 ___ г.
М.П. М.П.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от "2" февраля 2011 года № 71
Приложение 6-1
к Правилам
Информация о
расчете казахстанского содержания в кадрах
п/п
Число фактических
работников
работодателя,
чел.
Число
иностранной
рабочей силы,
планируемой к
привлечению,
чел.
гр. 3 +
гр. 5
гр. 4 +
гр. 5
% иностранной
рабочей силы к
общему числу
работников,
гр. 7/гр.
6*100%
всего
в т.ч.
иностран-
ной
рабочей силы
1
2
3
4
5
6
7
8
1
1 категория
2

2 және 3-санат
БАРЛЫҒЫ
Басшы: _____________________________________
(қолы, тегі, аты-жөні, лауазымы)
М.О.

2 и 3
категории
ИТОГО
Руководитель: _______________________________________
(подпись, фамилия, инициалы, должность)
М.П.