Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2344 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 218 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің 2010 - 2014 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2344 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің 2010 - 2014 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 6-бөлімде:
001 «Сыртқы саяси қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанындағы «4 363 347» деген сандар «5 048 849» деген сандармен ауыстырылсын;
005 «Шетелдік іссапарлар» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанындағы «2 138 307» деген сандар «2 474 622» деген сандармен ауыстырылсын;
006 «Өкілдік шығындар» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанындағы «3 308 536» деген сандар «5 756 265» деген сандармен ауыстырылсын;
007 «Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің ғимараттарын, үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанындағы «111 167» деген сандар «100 167» деген сандармен ауыстырылсын;
013 «Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының жарғылық және басқа да органдарында Қазақстан Республикасының мүддесін білдіру» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанындағы «154 357» деген сандар «147 973» деген сандармен ауыстырылсын;
014 «Шетелде Қазақстан Республикасының мүддесін білдіру» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанындағы «14 605 943» деген сандар «14 709 042» деген сандармен ауыстырылсын;
017 «Қазақстан Республикасының халықаралық ұйымдарға, басқа халықаралық және өзге де органдарға қатысуы» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанындағы «3 276 181» деген сандар «3 627 487» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 016 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
Бюджеттік бағдарлама
016 «Астана қаласының бюджетіне шетел мемлекеттерінің дипломатиялық өкілдіктерінің құрылысы үшін жер учаскелерін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»
Сипаттама
Шет мемлекеттердің дипломатиялық өкілдіктерінің құрылысы үшін жер учаскелерін сатып алуға арналған шығыстар
Стратегиялық бағыт
Мақсат
Міндеттер
Көрсеткіштер
Атауы
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2008 жыл
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
Сан көрсеткіштері
Учаскелердің саны
2
Сапа көрсеткіштері
Тиімділік көрсеткіштері
Нәтиже көрсеткіштері
%

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2344
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 218
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2344 "О Стратегическом плане Министерства иностранных дел Республики Казахстан на 2010 - 2014 годы" следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Министерства иностранных дел Республики Казахстан на 2010 - 2014 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 6 "Бюджетные программы":
в бюджетной программе 001 "Услуги по координации внешнеполитической деятельности":
в графе "2010 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "4 363 347" заменить цифрами "5 048 849";
в бюджетной программе 005 "Заграничные командировки":
в графе "2010 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "2 138 307" заменить цифрами "2 474 622";
в бюджетной программе 006 "Представительские затраты":
в графе "2010 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "3 308 536" заменить цифрами "5 756 265";
в бюджетной программе 007 "Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений Министерства иностранных дел Республики Казахстан":
в графе "2010 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "111 167" заменить цифрами "100 167";
в бюджетной программе 013 "Представление интересов Республики Казахстан в уставных и других органах Содружества Независимых Государств":
в графе "2010 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "154 357" заменить цифрами "147 973";
в бюджетной программе 014 "Представление интересов Республики Казахстан за рубежом":
в графе "2010 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "14 605 943" заменить цифрами "14 709 042";
в бюджетной программе 017 "Участие Республики Казахстан в международных организациях, иных международных и прочих органах":
в графе "2010 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "3 276 181" заменить цифрами "3 627 487";
дополнить бюджетной программой 016 следующего содержания:
"
Администратор бюджетной
программы
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
Бюджетная программа
016 "Целевые текущие трансферты бюджету города Астаны на
выкуп земельных участков под строительство дипломатических
представительств иностранных государств"
Описание
Расходы на выкуп земельных участков под строительство
дипломатических представительств иностранных государств
Стратегическое
направление
Цель
Задачи
Показатели
Наименование
Ед. изм.
Отчетный период
Плановый период
2008 год
2009 год
2010 год
2011 год
2012 год
Показатели количества
Количество
участков
2
Показатели качества
Показатели эффективности
Показатели результата
%

100
Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар
мың теңге
0
0
101 462
0
0
»;
Мекеме басшысы ____________________
«Бюджеттік шығыстар жиынтығы» деген кіші бөлімде:
«2010 жыл» деген бағанда:
«1. Қолданыстағы бағдарламалар, соның ішінде:» деген жолдағы «32 447 050» деген сандар «36 455 079» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолдағы «29 138 613» деген сандар «33 146 642» деген сандармен ауыстырылсын;
«Сыртқы саяси қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер» деген жолдағы «4 363 347» деген сандар «5 048 849» деген сандармен ауыстырылсын;
«Шетелдік іссапарлар» деген жолдағы «2 138 307» деген сандар «2 474 622» деген сандармен ауыстырылсын;
«Өкілдік шығындар» деген жолдағы «3 308 536» деген сандар «5 756 265» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің ғимараттарын, үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу» деген жолдағы «111 167» деген сандар «100 167» деген сандармен ауыстырылсын;
«Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының жарғылық және басқа да органдарында Қазақстан Республикасының мүддесін білдіру» деген жолдағы «154 357» деген сандар «147 973» деген сандармен ауыстырылсын;
«Шетелде Қазақстан Республикасының мүддесін білдіру» деген жолдағы «14 605 943» деген сандар «14 709 042» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасының халықаралық ұйымдарға, басқа халықаралық және өзге де органдарға қатысуы» деген жолдағы «3 276 181» деген сандар «3 627 487» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай:
«

100
Расходы на реализацию
программы
Тыс. тенге
0
0
101 462
0
0
Руководитель учреждения __________________________________   ";
в подразделе "Свод бюджетных расходов":
в графе "2010 год":
строки "1. Действующие программы, из них:" цифры "32 447 050" заменить цифрами "36 455 079";
строки "Текущие бюджетные программы" цифры "29 138 613" заменить цифрами "33 146 642";
строки "Услуги по координации внешнеполитической деятельности" цифры "4 363 347" заменить цифрами "5 048 849";
строки "Заграничные командировки" цифры "2 138 307" заменить цифрами "2 474 622";
строки "Представительские затраты" цифры "3 308 536" заменить цифрами "5 756 265";
строки "Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений Министерства иностранных дел Республики Казахстан" цифры "111 167" заменить цифрами "100 167";
строки "Представление интересов Республики Казахстан в уставных и других органах Содружества Независимых Государств" цифры "154 357" заменить цифрами "147 973";
строки "Представление интересов Республики Казахстан за рубежом" цифры "14 605 943" заменить цифрами "14 709 042";
строки "Участие Республики Казахстан в международных организациях, иных международных и прочих органах" цифры "3 276 181" заменить цифрами "3 627 487";
после строки:
"

014
Шетелде Қазақстан Республикасының мүддесін білдіру
9 651 859
13 667 250
14 605 943
15 734 408
15 786 805
»
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
016
Астана қаласының бюджетіне шетел мемлекеттерінің дипломатиялық өкілдіктерінің құрылысы үшін жер учаскелерін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
0
101 462
0
0
»;
«Шығыстарды стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер және бюджеттік бағдарламалар бойынша бөлу» деген кіші бөлімде:
«2010 жыл» деген бағанда:
«Бағыт: Қазақстан Республикасының егемендігі мен қауіпсіздігін дипломатиялық жолдармен қамтамасыз ету, жаһандық және өңірлік қауіпсіздікті сақтау» деген жолдағы «1 030 105» деген сандар «1 271 497» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бағыт: Қазақстан Республикасының шет мемлекеттермен және халықаралық ұйымдармен өзара іс-қимылының тиімділігін көтеру» деген жолдағы «8 146 005» деген сандар «11 033 579» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бағыт: Шет елдерде Қазақстан Республикасының оң сипатты имиджін қалыптастыру және ілгерілету» деген жолдағы «2 629 339» деген сандар «3 272 639» деген сандармен ауыстырылсын;
«ЖИЫНЫ» деген жолдағы «11 870 887» деген сандар «15 643 153» деген сандармен ауыстырылсын;
«Стратегиялық бағыттардан тыс (Әкімшілік шығыстар) ЖИЫНЫ» деген жолдағы «20 576 163» деген сандар «20 811 926» деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай:
«
Бюджеттік бағдарлама: 014
«Шетелде Қазақстан Республикасының мүддесін білдіру»
9 651 859
13 667 250
14 605 943
15 734 408
15 786 805
»
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Бюджеттік бағдарлама 016
«Астана қаласының бюджетіне шетел мемлекеттерінің дипломатиялық өкілдіктерінің құрылысы үшін жер учаскелерін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»
0
0
101 462
0
0
»;

014
Представление интересов
Республики Казахстан за
рубежом
9 651 859
13 667 250
14 605 943
15 734 408
15 786 805
"
дополнить строкой следующего содержания:
"
016
Целевые текущие трансферты бюджету
города Астаны на выкуп земельных
участков под строительство
дипломатических представительств
иностранных государств
0
0
101 462
0
0
";
в подразделе "Распределение расходов по стратегическим направлениям, целям, задачам и бюджетным программам":
в графе "2010 год":
строки "Направление: Обеспечение дипломатическими средствами суверенитета и безопасности Республики Казахстан, сохранение глобальной и региональной безопасности" цифры "1 030 105" заменить цифрами "1 271 497";
строки "Направление: Повышение эффективности взаимодействия Республики Казахстан с зарубежными государствами и международными организациями" цифры "8 146 005" заменить цифрами "11 033 579";
строки "Направление: Формирование и продвижение положительного имиджа Республики Казахстан за рубежом" цифры "2 629 339" заменить цифрами "3 272 639";
строки "ИТОГО:" цифры "11 870 887" заменить цифрами "15 643 153";
строки "Вне стратегических направлений (Административные расходы) ИТОГО": цифры "20 576 163" заменить цифрами "20 811 926";
после строки:
"
Бюджетная программа: 014
«Представление интересов
Республики Казахстан за
рубежом»
9 651 859
13 667 250
14 605 943
15 734 408
15 786 805
"
дополнить строкой следующего содержания:
"
Бюджетная программа 016 «Целевые
текущие трансферты бюджету города
Астаны на выкуп земельных участков
под строительство дипломатических
представительств иностранных
государств»
0
0
101 462
0
0
";

«БАРЛЫҒЫ» деген жолдағы «32 447 050» деген сандар «36 455 079» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

строки «ВСЕГО» цифры «32 447 050» заменить цифрами «36 455 079».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов