М.Қ.Орынханов, Б.Ә.Қасымбеков туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 наурыздағы 233 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Мұрат Қадесұлы Орынханов Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі болып тағайындалсын, басқа жұмысқа ауысуына байланысты Бақтыбай Әшімбекұлы Қасымбеков бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

Об Орунханове М.К., Касымбекове Б.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2011 года № 233
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Орунханова Мурата Кадесовича вице-министром образования и науки Республики Казахстан, освободив от этой должности Касымбекова Бактыбая Ашимбековича в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов