Телерадио хабарларын тарату ұйымдарының меншік нысандарына қарамастан, жерсеріктік хабар тарату жүйелері арқылы таратылатын отандық телевизия және радио бағдарламаларының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 наурыздағы № 256 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 қазандағы № 1333 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.10.22 № 1333 (2012.11.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.

Об утверждении перечня отечественных телевизионных и радиопрограмм независимо от форм собственности телерадиовещательных организаций, распространяемых посредством спутниковых систем вещания
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2011 года № 256. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2012 года № 1333
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 22.10.2012 № 1333 (вводится в действие с 01.11.2012).