Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 маусымдағы № 516 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 наурыздағы № 274 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жастардың бәсекеге қабілеттілігін қолдау мен дамытудың 2008 - 2015 жылдарға арналған тұжырымдамасы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 маусымдағы № 516 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 20, 230-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2007 года № 516
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2011 года № 274
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2007 года № 516 "О Концепции поддержки и развития конкурентоспособности молодежи на 2008 - 2015 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 20, ст. 230).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов