Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 желтоқсандағы № 1428 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 наурыздағы № 275 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2011 жылға арналған лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 желтоқсандағы № 1428 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын аулаудың 2011 жылға арналған лимиттерінде:
«Жайық-Каспий бассейні», «Батыс Қазақстан облысы», «Павлодар облысы» деген бөлімдер осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
«Қарағанды облысы» деген бөлімде:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2010 года № 1428
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 2011 года № 275
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2010 года № 1428 "Об утверждении лимитов вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2011 год" следующие изменения и дополнения:
в лимитах вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах на 2011 год, утвержденных указанным постановлением:
разделы "Урало-Каспийский бассейн", "Западно-Казахстанская область", "Павлодарская область" изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в разделе "Карагандинская область":