Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 наурыздағы № 279 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.01.21 № 147 (2011.03.28 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.01.21 № 147 (2011.03.28 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
«Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі, оның ведомстволарын қоса алғанда, оның ішінде:» деген реттік нөмірі 5-жолдың 3-бағанында:
«999» деген сандар «1005» деген сандармен ауыстырылсын;
«шет елдердегі мекемелер» деген жолдағы «687» деген сандар «693» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов
О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339

Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2011 года № 279. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 января 2012 года № 147.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21.01.2012 № 147 (вводится в действие с 28.03.2011).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений" следующие изменения:
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в графе 3 строки, порядковый номер 5, "Министерство иностранных дел Республики Казахстан, включая его ведомства, в том числе:":
цифры "999" заменить цифрами "1005";
в строке "загранучреждения" цифры "687" заменить цифрами "693".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов