Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 және 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1469 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 наурыздағы № 286 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2015 жылғы 31 қазандағы № 870 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) «Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қаңтардағы № 42 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 1, 20-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу ережесінде:
4-тармақтағы «жиырма» деген сөз «отыз бес» деген сөздерімен ауыстырылсын;
8-тармақта:
бірінші бөліктегі кестеде:
«Көгал, пішендеме» деген жолдағы «30» деген цифрлар «35» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Орман, бұта» деген жолдағы «25» цифрлар «35» цифрлармен ауыстырылсын;
төртінші бөліктің екінші абзацындағы «20» деген цифрлар «35» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2015 № 745 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі);
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 04.09.2015 № 745 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 наурыздағы
N 286 қаулысына
1-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2015 № 745 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 наурыздағы
N 285 қаулысына
2-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2015 № 745 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 наурыздағы
N 285 қаулысына
3-қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2015 № 745 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 и от 31 декабря 2004 года № 1469
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2011 года № 286. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2015 года № 870
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года № 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 1, ст. 20):
в Правилах установления водоохранных зон и полос, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 4 слово "двадцати" заменить словами "тридцати пяти";
в пункте 8:
в таблице в части первой:
в строке "Луга, сенокосы" цифры "30" заменить цифрами "35";
в строке "Леса, кустарник" цифры "25" заменить цифрами "35";
в абзаце втором части четвертой цифры "20" заменить цифрами "35";
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 04.09.2015 № 745 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 04.09.2015 № 745 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 марта 2011 года № 286
Сноска. Приложение 1 утратило силу постановлением Правительства РК от 04.09.2015 № 745 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 марта 2011 года № 286
Сноска. Приложение 2 утратило силу постановлением Правительства РК от 04.09.2015 № 745 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 марта 2011 года № 286
Сноска. Приложение 3 утратило силу постановлением Правительства РК от 04.09.2015 № 745 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).