Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 95 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 наурыздағы № 299 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 95 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«7.1. Бюджеттік бағдарламалар» деген кіші бөлімде:
001 «Мемлекеттің қызметін құқықтық қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдың «2011 жыл» деген бағанындағы «6 803 266» деген сандар «6 831 874» деген сандармен ауыстырылсын;
004 «Қылмыстық-атқару жүйесі объектілерін салу және реконструкциялау» деген бюджеттік бағдарламада:
«Сипаттама» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Алматы қаласындағы 1500 орындық ЛА-158/18 тергеу изоляторын реконструкциялау мен кеңейтуді аяқтау. Павлодар қаласында «Химпром» АҚҚ-ның № 822 және 823 өндірістік корпустарын 1500 орындық ерекше режимдегі түзеу колониясы етіп реконструкциялау. Орал қаласында 900 орындық қатаң режимдегі түзеу колониясын реконструкциялауды аяқтау. Семей, Өскемен, Орал қалаларындағы әрқайсысы 1500 орындық тергеу изоляторларын салу. Қызылорда қаласындағы ЗК-169/5 мекемесін реконструкциялауды аяқтау».
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Объектілерді салу үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу және түзету» деген жол «1» деген санмен толықтырылсын;
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «554 028» деген сандар «147 051» деген сандармен ауыстырылсын;
«Аяқталатын объектілердің саны» деген жолдың «2012 жыл» деген бағанындағы «1» деген сан «0» деген санмен ауыстырылсын;
түпкі нәтиже көрсеткіштерінде:
«Аяқталған объектілердің саны» деген жолдың «2012 жыл» деген  бағанындағы «1» деген сан «0» деген санмен ауыстырылсын;
013 «Сот актілерінің орындалуын қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдың «2011 жыл» деген бағанындағы «2 506 057» деген сандар «2 569 516» деген сандармен ауыстырылсын;
015 «Жеке куәлік құжаттарын дайындау» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Азаматтардың жеке басын куәландыратын дайындалатын құжаттар саны» деген жолдағы «1 700 000» деген сандар «1 910 001» деген сандармен ауыстырылсын;
«Азаматтардың жеке басын куәландыратын дайындалған құжаттар саны» деген жолдағы «1 700 000» деген сандар «1 910 001» деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 95
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2011 года № 299
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 95 "О Стратегическом плане Министерства юстиции Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы" следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Министерства юстиции Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в подразделе "7.1 Бюджетные программы":
в бюджетной программе "001 Правовое обеспечение деятельности государства":
в графе "2011 год" строки "Объем бюджетных расходов" цифры "6 803 266" заменить цифрами "6 831 874";
в бюджетной программе 004 "Строительство и реконструкция объектов уголовно-исполнительной системы":
строку "Описание" изложить в следующей редакции:
"Завершение реконструкции и расширения следственного изолятора ЛА-155/18 на 1500 мест в г. Алматы. Реконструкция производственных корпусов №№ 822 и 823 ОАО "Химпром" под исправительную колонию особого режима на 1500 мест в г. Павлодаре. Завершение реконструкции под исправительную колонию строгого режима на 900 мест в г. Уральске. Строительство следственных изоляторов на 1500 мест каждый в гг. Семее, Усть-Каменогорске, Уральске. Завершение реконструкции учреждения ЗК-169/5 в г. Кызылорде";
в показателях прямого результата:
в графе "2011 год":
в строке "Разработка и корректировка проектно-сметной документации для строительства объектов" дополнить цифрой "1";
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "554 028" заменить цифрами "147 051";
в графе "2012 год" строки "Количество завершаемых объектов" цифру "1" заменить цифрой "0";
в показателях конечного результата:
в графе "2012 год" строки "Количество завершенных объектов" цифру "1" заменить цифрой "0";
в бюджетной программе "013 Обеспечение исполнения судебных актов":
в графе "2011 год" строки "Объем бюджетных расходов" цифры "2 506 057" заменить цифрами "2 569 516";
в бюджетной программе "015 Изготовление документов удостоверяющих личность":
в графе "2011 год":
в строке "Количество изготавливаемых документов, удостоверяющих личность граждан" цифры "1 700 000" заменить цифрами "1 910 001";
в строке "Количество изготовленных документов, удостоверяющих личность граждан" цифры "1 700 000" заменить цифрами "1 910 001";

«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «5 939 847» деген сандар «6 400 089» деген сандармен ауыстырылсын;
018 «Қылмыстық-атқару жүйесі органдарының және мекемелерінің күрделі шығыстары» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Қылмыстық-атқару жүйесі мекемелерінде күрделі жөндеу жүргізу (кем емес)» деген жолдағы «9» деген сан «21» деген сандармен ауыстырылсын;
түпкі нәтиже көрсеткіштерінде:
«Қылмыстық-атқару жүйесі мекемелерінде күрделі жөндеу жүргізу (кем емес)» деген жолдағы «9» деген сан «21» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «1 179 469» деген сандар «3 150 100» деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "5 939 847" заменить цифрами "6 400 089";
в бюджетной программе 018 "Капитальные расходы органов и учреждений уголовно-исполнительной системы":
в графе "2011 год":
в показателях прямого результата:
в строке "проведение капитального ремонта в учреждениях УИС (не менее)" цифру "9" заменить цифрами "21";
в показателях конечного результата:
в строке "проведение капитального ремонта в учреждениях УИС (не менее)" цифру "9" заменить цифрами "21";
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "1 179 469" заменить цифрами "3 150 100";

«018 Қылмыстық-атқару жүйесі органдарының және мекемелерінің күрделі шығыстары» деген бюджеттік бағдарламадан кейін мынадай мазмұндағы 019 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«019 Шығыс Қазақстан облысының облыстық бюджетіне Солнечный кентінде қазандық салуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарлама
Сипаттама
Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Солнечный кентіндегі ОВ-156/18 мекемесінің өнеркәсіп аймағында жаңа қазандық салу
Бюджетті  бағдарлама түрі
мазмұнына байланысты
бюджеттік инвестицияларды іске асыру
іске асыру тәсіліне байланысты
жеке
ағымдағы/даму
даму
Бюджеттік бағдарлама көрсеткіштерінің атауы
өлшем. бірлігі
2009 жыл
2010 жыл
Жоспарлы кезең
2014 жыл
2015 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
тікелей нәтиже көрсеткіштері
инвестициялық жобалардың саны (Шығыс Қазақстан облысының Солнечный кентіндегі қазандық құрылысының басталуы)
бірлік
1
түпкі нәтиже көрсеткіштері
Шығыс Қазақстан облысының бюджетіне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттерін уақтылы және толық аудару
%
100
сапа көрсеткіштері
тиімділік көрсеткіштері
бюджеттік шығыстар көлемі
мың тг.
425 000
»;
020 «Қылмысы үшін жазасын өтегендерді әлеуметтік қалыптастыруды және оңалтуды ұйымдастыру және іске асыру» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
«Әлеуметтік бейімдеуде көмек көрсетілген адамдар саны (дейін)» деген жолдағы «100» деген сандар «20» деген сандармен ауыстырылсын;
«2012», «2013» деген бағандардағы «104», «108» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
түпкі нәтиже көрсеткіштерінде:
«2012», «2013» деген бағандардағы «100» деген сандар «0» деген санмен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдағы «43 949» деген сандар «4 258» деген сандармен ауыстырылсын;
022 «Әділет органдарының күрделі шығыстары» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік шығыстар көлемі» деген жолдың «2011 жыл» деген бағанындағы «340 958» деген сандар «452 953» деген сандармен ауыстырылсын;
«7.2. Бюджет шығыстарының жиынтығы» деген кіші бөлімде:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Бюджеттік шығыстар барлығы» деген жолдағы «56 340 426» деген сандар «58 953 693» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолдағы «55 779 058» деген сандар «57 967 325» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік даму бағдарламалары» деген жолдағы «561 368» деген сандар «986 368» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

после бюджетной программы "018 Капитальные расходы органов и учреждений уголовно-исполнительной системы" дополнить бюджетной программой 019 следующего содержания:
"Бюджетная программа - 019 "Целевые трансферты на развитие областного бюджета Восточно-Казахстанской области на строительство котельной в поселке Солнечный"
Описание
Строительство новой котельной в промышленной зоне учреждения ОВ-156/18
Департамента Комитета УИС по Восточно-Казахстанской области в поселке
Солнечный
вид
бюджетной
программы
в зависимости от
содержания
осуществление бюджетных инвестиций
в зависимости от
способа
реализации
индивидуальная
текущая/развитие
развитие
наименование показателей
бюджетной программы
ед-ца
изм.
2009
год
2010
год
плановый период
2014
год
2015
год
2011
год
2012
год
2013
год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
показатели прямого
результата
количество инвестиционных
проектов (начало
строительства котельной в
поселке Солнечный
Восточно-Казахстанской
области)
ед.
показатели конечного
результата
своевременное и полное
перечисление целевых
трансфертов на развитие из
республиканского бюджета
бюджету Восточно-
Казахстанской области
%
100
показатели качества
показатели эффективности
объем бюджетных расходов
тыс. тг.
425 000
в бюджетной программе 020 "Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания":
в графе "2011 год":
в показателях прямого результата:
в строке "Количество лиц, которым оказана помощь в социальной адаптации (до)" цифры "100" заменить цифрами "20";
в графах "2012 год", "2013 год" цифры "104", "108" заменить цифрой "0";
в показателях конечного результата:
в графах "2012 год", "2013 год" цифры "100" заменить цифрой "0";
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "43 949" заменить цифрами "4 258";
в бюджетной программе "022 Капитальные расходы органов юстиции":
в графе "2011 год" строки "Объем бюджетных расходов" "340 958" заменить цифрами "452 953";
в подразделе "7.2. Свод бюджетных расходов":
в графе 2011 год:
в строке "ВСЕГО бюджетных расходов:" цифры "56 340 426" заменить цифрами "58 953 693";
в строке "Текущие бюджетные программы" цифры "55 779 058" зaменить цифрами "57 967 325";
в строке "Бюджетные программы развития" цифры "561 368" заменить цифрами "986 368".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов