"Солтүстік Қазақстан облысының Көкшетау өңірлік мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті" мекемесін тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 328 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысының Көкшетау өңірлік мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті" мекемесі таратылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К.Мәсімов

О ликвидации учреждения "Кокшетауский региональный комитет государственного имущества и приватизации Северо-Казахстанской области"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 328
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ликвидировать учреждение "Кокшетауский региональный комитет государственного имущества и приватизации Северо-Казахстанской области".
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов