"Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 маусымдағы № 645 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 сәуірдегі № 432 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 маусымдағы N 645 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы
29 маусымдағы № 645 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Астана - жаңа қала» арнайы экономикалық аймағын құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 маусымдағы
№ 645 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 22, 270-құжат; 2005 ж., № 11, 100-құжат; 2007 ж., № 4, 50-құжат, № 22, 245-құжат; 2008 ж., № 29, 281-құжат; № 46, 523-құжат, 2009 ж., № 40, 388-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген «Астана - жаңа қала» арнайы экономикалық аймағы туралы ережеде:
1-тармақтың екінші бөлігінде «5900,9» деген цифрлар «7092,9» деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген Ережеге қосымша осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            H. Haзapбaев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2011 жылғы __________
№ ___ Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2001 жылғы 29 маусымдағы
N 645 Жарлығымен бекітілген
«Астана - жаңа қала»
арнайы экономикалық аймағы
туралы ережеге
ҚОСЫМША
«Астана - жаңа қала»
арнайы экономикалық аймағы шекарасының жоспары

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года № 645"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2011 года № 432
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года № 645".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан
от 29 июня 2001 года № 645
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 29 июня 2001 года № 645 "О создании специальной экономической зоны "Астана - новый город" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 22, ст. 270; 2005 г., № 11, ст. 100; 2007 г., № 4, ст. 50, № 22, ст. 245; 2008 г., № 29, ст. 281, № 46, ст. 523; 2009 г., № 40, ст. 388) следующие изменения:
в Положении о специальной экономической зоне "Астана - новый город", утвержденном вышеназванным Указом:
в части второй пункта 1 цифры "5900,9" заменить цифрами "7092,9";
приложение к указанному Положению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от ________ 2011 №
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Положению о специальной
экономической зоне
"Астана - новый город",
утвержденному Указом Президента
Республики Казахстан
от 29 июня 2001 года № 645
План границ специальной экономической зоны
"Астана - новый город"
Территория СЭЗ "Астана - новый город" S = 7092,9 га