М.Е. Омаров туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 сәуірдегі № 434 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Мұрат Ескелдіұлы Омаров Қазақстан Республикасының Туризм және спорт вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                        К. Мәсімов

Об Омарове М.Е.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2011 года № 434
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Омарова Мурата Ескельдиновича вице-министром туризма и спорта Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов