Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 13 желтоқсандағы № 1265 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 мамырдағы № 517 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2015 жылғы 31 қазандағы № 870 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкiметiнiң 31.10.2015 № 870 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелердің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 13 желтоқсандағы № 1265 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 46, 520-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелердің тізбесінде:
«Топтық жүйелер» деген 1-бөлімде:
«Оңтүстік Қазақстан облысы» деген кіші бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 34-1-жолмен толықтырылсын:
«34-1 «Қажымұқан-Қараспан» топтық су құбыры»;
«Оқшау жүйелер» деген 2-бөлімде:
«Қызылорда облысы» деген кіші бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 198-1, 198-2, 198-3, 198-4 жолдармен толықтырылсын:
«198-1 «Төретам» оқшау су құбыры;
198-2 «Ақай» оқшау су құбыры;
198-3 «Тереңөзек» оқшау су құбыры;
198-4 «Жалағаш» оқшау су құбыры».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2003 года № 1265
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2011 года № 517. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2015 года № 870
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.10.2015 № 870 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2003 года № 1265 "Об утверждении Перечня особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками водоснабжения" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 46, ст. 520) следующие дополнения:
в перечне особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками водоснабжения, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 1. "Групповые системы":
подраздел "Южно-Казахстанская область" дополнить строкой, порядковый номер 34-1, следующего содержания:
"34-1 Групповой водопровод "Кажымукан-Караспанский";
в разделе 2. "Локальные системы":
подраздел "Кызылординская область" дополнить строками, порядковые номера 198-1, 198-2, 198-3, 198-4, следующего содержания:
"198-1 Локальный водопровод "Торетам";
198-2 Локальный водопровод "Акай";
198-3 Локальный водопровод "Теренозек";
198-4 Локальный водопровод "Жалагаш"".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов