Қазақстан Республикасынан халықаралық ұйымдарға жұмысқа жіберілген, бұрын дипломатиялық қызмет персоналы лауазымында болған лауазымды адамдарды тиісті шет мемлекеттегі Қазақстан Республикасының шет елдегі мекемесінің персоналына теңестіру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 мамырдағы № 530 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 60 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.02.2015 № 60 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасының дипломатиялық қызметі туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 7 наурыздағы Заңының 32-1-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының ҮкіметіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасынан халықаралық ұйымдарға жұмысқа жіберілген, бұрын дипломатиялық қызмет персоналы лауазымында болған лауазымды адамдар тиісті шет мемлекеттегі Қазақстан Республикасының шет елдегі мекемесінің персоналына теңестірілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 17 мамырдағы
№ 530 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасынан халықаралық ұйымдарға жұмысқа жіберілген, бұрын дипломатиялық қызмет персоналы лауазымында болған тиісті шет мемлекеттегі Қазақстан Республикасының шет елдегі мекемесінің персоналына теңестірілетін лауазымды адамдар

О приравнивании должностных лиц, направленных на работу в международные организации от Республики Казахстан, ранее занимавших должности персонала дипломатической службы, к персоналу загранучреждения Республики Казахстан в соответствующем иностранном государстве
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2011 года № 530. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2015 года № 60
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.02.2015 № 60.
В соответствии с пунктом 3 статьи 32-1 Закона Республики Казахстан от 7 марта 2002 года "О дипломатической службе Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приравнять должностные лица, направленные на работу в международные организации от Республики Казахстан, ранее занимавшие должности персонала дипломатической службы, к персоналу загранучреждения Республики Казахстан в соответствующем иностранном государстве согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 мая 2011 года № 530
Должностные лица,
направленные на работу в международные организации от
Республики Казахстан, ранее занимавшие должности персонала
дипломатической службы, приравниваемые к персоналу
загранучреждения Республики Казахстан в соответствующем
иностранном государстве

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 2011.12.28 № 1625 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі), 2012.05.31 N 723, 2012.12.20 N 1647; 14.05.2013 N 482; 03.07.2013 № 683; 18.04.2014 N 375 қаулыларымен.
Халықаралық ұйымдағы лауазымды адам
Қазақстан Республикасының шет елдегі мекемесінде теңестірілетін лауазым
1
2
3
Біріккен Ұлттар Ұйымының Женева қаласындағы бөлімі (Женева қаласы, Швейцария Конфедерациясы)
Бөлім алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 18.04.2014 N 375 қаулысымен.
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы комитеті (Мәскеу қаласы, Ресей Федерациясы)
2.
Жақсыбеков Әлім Амангелдіұлы - Қаржы департаментінің директоры
Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясындағы Елшілігінің кеңесшісі
Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы комитеті (Минск қаласы, Беларусь Республикасы)
3.
Тәшібаев Мұрат Сейітжанұлы - Қауіпсіздік және жаңа қыр көрсетулер мен қауіп қатерлерге қарсы іс-қимыл саласындағы ынтымақтастық департаменті директорының орынбасары - бөлім бастығы
Қазақстан Республикасының Беларусь Республикасындағы Елшілігінің кеңесшісі
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.12.20 N 1647 Қаулысымен.
4.
Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2012.12.20 N 1647 Қаулысымен.
Еуразиялық экономикалық қоғамдастық Интеграциялық комитетінің Хатшылығы (Мәскеу қаласы, Ресей Федерациясы)
5.
Мансұров Тайыр Аймұхамбетұлы - Бас хатшы
Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі
6.
Малдыбаев Қазыбек Малдыбайұлы –
Хатшылық департаментінің директоры
Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясындағы Елшілігінің кеңесшісі
Білім, ғылым және мәдениет мәселелері жөніндегі ислам ұйымының Хатшылығы
(Рабат қаласы, Марокко Корольдігі)
7.
Ермекова Меруерт Азатқызы –
Директорат басқармасының меңгерушісі
Қазақстан Республикасының Египет Араб Республикасындағы Елшілігінің кеңесші-уәкілі
Шанхай ынтымақтастық ұйымының Хатшылығы (Пекин қаласы, Қытай Халық Республикасы)
8.
Қыдырбеков Әділ Сағымбекұлы – кеңесші
Қазақстан Республикасының Қытай Халық Республикасындағы Елшілігінің кеңесшісі
9.
Аққошқаров Нұрлан Советұлы –
Бас хатшының орынбасары
Қазақстан Республикасының Қытай Халық Республикасындағы Елшілігінің кеңесші-уәкілі
10.
Сейітов Сәкен Саламатұлы – референт
Қазақстан Республикасының Қытай Халық Республикасындағы Елшілігінің атташесі
11.
Сырлыбаев Болат Қадырұлы –
Бірінші дәрежедегі сарапшы
Қазақстан Республикасының Қытай Халық Республикасындағы Елшілігінің екінші хатшысы
12.
Бекішева Гүлмира Мәулиденқызы –
Референт
Қазақстан Республикасының Қытай Халық Республикасындағы Елшілігінің атташесі
Шанхай ынтымақтастық ұйымының Терроризмге қарсы өңірлік құрылымының атқарушы комитеті (Ташкент қаласы, Өзбекстан Республикасы)
13.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 03.07.2013 № 683 қаулысымен.
14.
Ауанасов Бахрам Жәйшібекұлы - аға сарапшы
Қазақстан Республикасының Өзбекстан Республикасындағы Елшілігінің бірінші хатшысы
15.
Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 03.07.2013 № 683 қаулысымен.
Экономикалық ынтымақтастық ұйымының Хатшылығы (Тегеран қаласы, Иран Ислам Республикасы)
16.
Әділбекова Баян Сейдахметқызы - Директораттың директоры
Қазақстан Республикасының Иран Ислам Республикасындағы Елшілігінің кеңесшісі
Түркі мәдениеті халықаралық ұйымы (ТҮРКСОЙ) (Анкара қаласы, Түркия Республикасы)
17.
Қасейінов Дүйсен Қорабайұлы - Бас директор
Қазақстан Республикасының Түркия Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі
Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары жөніндегі кеңестің Хатшылығы (Алматы қаласы, Қазақстан Республикасы)
18.
Тұмыш Қанат Қобландыұлы - Атқарушы директордың орынбасары
Қазақстан Республикасының Қырғыз Республикасындағы Елшілігінің кеңесші-уәкілі
19.
Шабарбаева Анеля Бақытбекқызы - Кәсіби персоналдың мүшесі
Қазақстан Республикасының Қырғыз Республикасындағы Елшілігінің бірінші хатшысы

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 28.12.2011 № 1625 (вводится в действие с 01.01.2012); от 31.05.2012 № 723; от 20.12.2012 № 1647; от 14.05.2013 № 482; от 03.07.2013 № 683; от 18.04.2014 № 375.
Должностное лицо в
международной организации
Приравниваемая должность в
загранучреждения Республики
Казахстан
1 2 3
Исключена постановлением Правительства РК от 18.04.2014 № 375.
1.
Исключена постановлением Правительства РК от 18.04.2014 № 375.
Исполнительный комитет Содружества Независимых Государств
(город Москва, Российская Федерация)
2.
Джаксыбеков Алим Амангельдиевич
- Директор финансового
департамента
Советник Посольства Республики
Казахстан в Российской Федерации
Исполнительный комитет Содружества Независимых Государств
(город Минск, Республика Беларусь)
3.
Ташибаев Мурат Сейтжанович -
заместитель директора –
начальник отдела Департамента
по сотрудничеству в сфере
безопасности и противодействия
новым вызовам и угрозам
Советник Посольства Республики
Казахстан в Республике Беларусь
Исключена постановлением Правительства РК от 20.12.2012 № 1647 .
4.
Исключена постановлением Правительства РК от 20.12.2012 № 1647 .
Секретариат
Интеграционного Комитета Евразийского экономического сообщества
(город Москва, Российская Федерация)
5.
Мансуров Таир Аймухамбетович —
Генеральный секретарь
Чрезвычайный и Полномочный Посол
Республики Казахстан в Российской
Федерации
6.
Малдыбаев Казбек Малдыбаевич - Директор Департамента Секретариата
Советник Посольства Республики
Казахстан в Российской Федерации
Секретариат Исламской организации по вопросам образования,
науки и культуры (город Рабат, Королевство Марокко)
7.
Ермекова Меруерт Азатовна - Заведующая Управлением Директората
Советник-Посланник Посольства Республики Казахстан в Арабской Республике Египет
Секретариат Шанхайской организации сотрудничества (город Пекин,
Китайская Народная Республика)
8.
Кыдырбеков Адыл Сагымбекович -
Советник
Советник Посольства Республики
Казахстан в Китайской Народной
Республике
9.
Аккошкаров Нурлан Советович - Заместитель Генерального Секретаря
Советник-Посланник Посольства Республики Казахстан в Китайской Народной Республике
10.
Сейтов Сакен Саламатович –
Референт
Атташе Посольства Республики
Казахстан в Китайской Народной
Республике
11.
Сырлыбаев Болат Кадырович - Эксперт первой категории
Второй секретарь Посольства Республики Казахстан в Китайской Народной Республике
12.
Бекишева Гульмира Маулиденовна - Референт
Атташе Посольства Республики Казахстан в Китайской Народной Республике
Исполнительный комитет Региональной антитеррористической структуры
Шанхайской организации сотрудничества
(город Ташкент, Республики Узбекистан)
13.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.07.2013 № 683.
14.
Ауанасов Бахрам Жайшибекулы -
Старший эксперт
Первый секретарь Посольства
Республики Казахстан в Республике
Узбекистан
15.
Исключена постановлением Правительства РК от 03.07.2013 № 683.
Секретариат Организации экономического сотрудничества
(город Тегеран, Исламская Республика Иран)
16.
Адильбекова Баян Сейдахметовна
- Директор Директората
Советник Посольства Республики
Казахстан в Исламской Республике
Иран
Международная организация тюркской культуры (ТЮРКСОЙ)
(город Анкара, Турецкая Республика)
17.
Касеинов Дюсен Курабаевич -
Генеральный директор
Чрезвычайный и Полномочный Посол
Республики Казахстан в Турецкой
Республике
Секретариат Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии
(город Алматы, Республика Казахстан)
18.
Тумыш Канат Кобландыулы -
Заместитель Исполнительного
директора
Советник-посланник Посольства
Республики Казахстан в Кыргызской
Республике
19.
Шабарбаева Анеля
Бакитбековна - Член
профессионального персонала
Первый секретарь Посольства
Республики Казахстан в Кыргызской
Республике

19-1.
Жұманбеков Әлнұр Жеңісбекұлы –
Кәсіби персоналдың мүшесі
Қазақстан Республикасының Қырғыз Республикасындағы Елшілігінің бірінші хатшысы
Еуропадағы қауіпсіздік және ынтымақтастық ұйымының Хатшылығы (Вена қаласы, Австрия Республикасы)
20.
Оразалин Руслан Аманболұлы - ЕҚЫҰ экономика-экологиялық қызмет жөніндегі үйлестірушісі офисінің қызметкері
Қазақстан Республикасының Австрия Республикасындағы Елшілігінің кеңесшісі
20-1.
Демесінов Алмабек Мәлікұлы – Бюджеттен тыс жарналар бойынша аға қызметкер
Қазақстан Республикасының Австрия Республикасындағы Елшілігінің кеңесшісі
Еуропадағы қауіпсіздік және ынтымақтастық ұйымының Демократиялық институттар мен адам құқықтары бюросы (Варшава қаласы, Польша Республикасы)
21.
Иванов Дмитрий Александрович – бағдарламалар офицері
Қазақстан Республикасының Польша Республикасындағы Елшілігінің кеңесшісі
Еуропадағы қауіпсіздік және ынтымақтастық ұйымы (Киев қаласы, Украина)
22.
Жарбосынова Мәдина Бинешқызы – Украинадағы Еуропадағы қауіпсіздік және ынтымақтастық ұйымының жобаларын үйлестіруші
Қазақстан Республикасының Украинадағы Төтенше және Өкілетті Елшісі
Түркітілдес мемлекеттердің Ынтымақтастық кеңесінің хатшылығы (Стамбул қаласы, Түркия Республикасы)
23.
Сапарбекұлы Абзал – директор
Қазақстан Республикасының Түркия Республикасындағы Елшілігінің кеңесшісі
24.
Мәжитов Асан Уәлиұлы – жоба менеджері
Қазақстан Республикасының Түркия Республикасындағы Елшілігінің үшінші хатшысы
Түркітілдес елдердің Парламенттік ассамблеясы
(Баку қаласы, Әзербайжан Республикасы)
25.
Асқаров Марат Ерболатұлы -
хатшы
Қазақстан Республикасының Әзербайжан Республикасындағы Елшілігінің бірінші хатшысы
Түркітілдес елдердің Парламенттік ассамблеясы (Баку қаласы, Әзербайжан Республикасы)
26.
Асанов Жандос Әнуарүлы - Бас хатшы
Қазақстан Республикасының Әзербайжан Республикасындағы Төтенше және Өкілетті Елшісі

19-1.
Джуманбеков Альнур Дженисбекович - Член профессионального персонала
Первый секретарь Посольства Республики Казахстан в Кыргызской Республике
Секретариат Организации, по безопасности и сотрудничеству в Европе
(город Вена, Австрийская Республика)
20.
Уразалин Руслан Аманболович -
Сотрудник Офиса координатора
ОБСЕ по экономико-экологической
деятельности
Советник Посольства Республики
Казахстан в Австрийской
Республике
20-1.
Демесинов Алмабек Маликович –
Старший сотрудник по
внебюджетным взносам
Советник Посольства Республики
Казахстан в Австрийской
Республике
Бюро по демократическим институтам и правам человека
Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе
(город Варшава, Республика Польша)
21.
Иванов Дмитрий Александрович –
Офицер программ
Советник Посольства Республики
Казахстан в Республике Польша
Организация по безопасности и сотрудничеству в Европе (город Киев, Украина)
22.
Джарбусынова Мадина Бинешовна -
координатор проектов Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе в Украине
Чрезвычайный и Полномочный Посол
Республики Казахстан в Украине
Секретариат Совета сотрудничества тюркоязычных государств
(город Стамбул, Турецкая Республика)
23.
Сапарбекулы Абзал - директор
Советник Посольства Республики
Казахстан в Турецкой Республике
24.
Мажитов Асан Уалиевич –
проект-менеджер
Третий секретарь Посольства Республики
Казахстан в Турецкой Республике
Парламентская ассамблея тюркоязычных стран
(город Баку, Азербайджанская Республика)
25.
Аскаров Марат Ерболатович  - Секретарь
Первый секретарь Посольства Республики Казахстан в Азербайджанской Республике
Парламентская ассамблея тюркоязычных стран
(город Баку, Азербайджанская Республика)
26.
Асанов Жандос Ануарович - Генеральный секретарь
Чрезвычайный и Полномочный Посол Республики Казахстан в Азербайджанской Республике