Н.Е. Сауранбаев туралы
Қазақстан Республикасы үкіметінің 2011 жылғы 18 мамырдағы № 538 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Нұрлан Ермекұлы Сауранбаев Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов

О Сауранбаеве Н.Е.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2011 года № 538
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Сауранбаева Нурлана Ермековича вице-министром индустрии и новых технологий Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов