А.М. Ескендіров туралы
Қақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 мамырдағы № 539 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Абай Мұқашұлы Ескендіров Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов

Об Искандирове А.М.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2011 года № 539
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Искандирова Абая Мукашевича вице-министром экономического развития и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов