Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің мемлекеттік мекемесін қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 мамырдағы № 574 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Қызылорда облысы Төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару  жасағы» мемлекеттік мекемесі», Қызылорда қаласы» мемлекеттік мекемесі «Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің Алматы облысы Төтенше жағдайлар департаментінің жедел-құтқару жасағы» мемлекеттік мекемесі, Талдықорған қаласы» мемлекеттік мекемесі болып қайта аталсын.
2. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі  Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) мемлекеттік мекемені әділет органдарында қайта тіркеуді қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                        К. Мәсімов

О переименовании государственного учреждения Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2011 года № 574
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать государственное учреждение "Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Кызылординской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Кызылорда" в государственное учреждение "Государственное учреждение "Оперативно-спасательный отряд Департамента по чрезвычайным ситуациям Алматинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан", город Талдыкорган".
2. Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) обеспечить перерегистрацию государственного учреждения в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов