"Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Құқық бұзушылық профилактикасы жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1345 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 маусымдағы № 650 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 546 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Yкiметiнiң 29.09.2016 № 546 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Құқық бұзушылық профилактикасы жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1345 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 5, 59-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 9 маусымдағы
№ 650 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 1345 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Құқық бұзушылық профилактикасы жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамы
Мәсімов - Қазақстан Республикасының Премьер-
Кәрім Қажымқанұлы Министрі, төраға
Қасымов - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Қалмұханбет министрі, төрағаның орынбасары
Нұрмұханбетұлы
Тыныбеков - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Қайрат Сағатханұлы министрлігі Әкімшілік полициясы комитетінің
төрағасы, хатшы
Дауылбаев - Қазақстан Республикасының Бас прокуроры
Асхат Қайзоллаұлы (келісім бойынша)
Әбіқаев - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Нұртай комитетінің төрағасы (келісім бойынша)
Қожамжаров - Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа
Қайрат Пернешұлы және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес
агенттігінің (қаржы полициясы) төрағасы
(келісім бойынша)
Қайырбекова - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Салидат Зекенқызы министрі
Қазыханов - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
Ержан Хозеұлы министрі
Құл-Мұхаммед - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Мұхтар Абрарұлы министрі
Жұмағұлов - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Бақытжан Тұрсынұлы министрі
Жұмағалиев - Қазақстан Республикасының Байланыс және
Асқар Қуанышұлы ақпарат министрі
Әбдіқалықова - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты
Гүлшара Наушақызы әлеуметтік қорғау министрі
Ермегияев - Қазақстан Республикасының Туризм және спорт
Талғат Амангелдіұлы министрі
Жәмішев - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Болат Бидахметұлы
Түсіпбеков - Қазақстан Республикасының Әділет министрі
Рашид Төлеутайұлы
Имашев - Қазақстан Республикасының Парламенті
Берік Мәжитұлы Сенатының депутаты (келісім бойынша)
Сыздықова - Қазақстан Республикасының Парламенті
Бақыт Ахметқызы Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Турецкий - Қазақстан Республикасының Парламенті
Николай Николаевич Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Қарин - "Нұр Отан" халықтық демократиялық
Ерлан Тынымбайұлы партиясының хатшысы (келісім бойынша)
Байсақова - "Қазақстанның дағдарыс орталықтары одағы"
Зүлфия заңды тұлғалар бірлестігінің басқарма
Мұхамедбекқызы төрайымы (келісім бойынша)

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1345 "Об образовании Межведомственной комиссии по профилактике правонарушений при Правительстве Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2011 года № 650. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 546
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.09.2016 № 546.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1345 "Об образовании Межведомственной комиссии по профилактике правонарушений при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 5, ст. 59) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 июня 2011 года № 650
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 декабря 2010 года № 1345
Состав
Межведомственной комиссии по профилактике правонарушений
при Правительстве Республики Казахстан
Масимов - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Карим Кажимканович председатель
Касымов - Министр внутренних дел Республики
Калмуханбет Казахстан, заместитель председателя
Нурмуханбетович
Тыныбеков - председатель Комитета административной
Кайрат Сагатханович полиции Министерства внутренних дел
Республики Казахстан, секретарь
Даулбаев - Генеральный прокурор Республики
Асхат Кайзуллаевич Казахстан (по согласованию)
Абыкаев - Председатель Комитета национальной
Нуртай безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Кожамжаров - Председатель Агентства Республики
Кайрат Пернешович Казахстан по борьбе с экономической и
коррупционной преступностью (финансовая
полиция) (по согласованию)
Каирбекова - Министр здравоохранения Республики
Салидат Зикеновна Казахстан
Казыханов - Министр иностранных дел Республики
Ержан Хозеевич Казахстан
Кул-Мухаммед - Министр культуры Республики Казахстан
Мухтар Абрарулы
Жумагулов - Министр образования и науки Республики
Бакытжан Турсынович Казахстан
Жумагалиев - Министр связи и информации Республики
Аскар Куанышевич Казахстан
Абдыкаликова - Министр труда и социальной защиты
Гульшара Наушаевна населения Республики Казахстан
Ермегияев - Министр туризма и спорта Республики
Талгат Амангельдиевич Казахстан
Жамишев - Министр финансов Республики Казахстан
Болат Бидахметович
Тусупбеков - Министр юстиции Республики Казахстан
Рашид Толеутаевич
Имашев - депутат Сената Парламента Республики
Берик Мажитович Казахстан (по согласованию)
Сыздыкова - депутат Мажилиса Парламента Республики
Бахыт Ахметовна Казахстан (по согласованию)
Турецкий - депутат Мажилиса Парламента Республики
Николай Николаевич Казахстан (по согласованию)
Карин - секретарь Народно-демократической
Ерлан Тынымбаевич партии "Hуp Отан" (по согласованию)
Байсакова - председатель правления объединения
Зульфия юридических лиц "Союз кризисных центров
Мухамедбековна Казахстана" (по согласованию)