М.Е. Толыбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 маусымдағы № 658 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Марат Еркінұлы Толыбаев Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О Толибаеве М.Е.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2011 года № 658
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Толибаева Марата Еркиновича вице-министром сельского хозяйства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов