"Салалық арттырушы коэффициенттерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 9 маусымдағы № 548 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 маусымдағы № 709 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 762 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.09.2015 № 762 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Салалық арттырушы коэффициенттерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 9 маусымдағы № 548 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 29, 286-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 3) тармақшасындағы «1,6-дан» және «2,2-ге» деген сөздер тиісінше «1,7-ден» және «4-ке» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2008 года № 548 "Об утверждении повышающих отраслевых коэффициентов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2011 года № 709. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2015 года № 762
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.09.2015 № 762 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2008 года № 548 "Об утверждении повышающих отраслевых коэффициентов" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 29, ст. 286) следующие изменения:
в подпункте 3) пункта 1 цифры "1,6" и "2,2" заменить соответственно цифрами "1,7" и "4".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов