Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы № 366 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 шілдедегі № 745 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 1 маусымдағы № 349 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 01.06.2022 № 349 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алуы қазақстандық қамтудың мониторингіне жататын ұйымдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы № 366 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 16, 134-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алуы қазақстандық қамтудың мониторингіне жататын ұйымдардың тізбесі осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн еткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 1 шілдедегі
№ 745 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 20 наурыздағы
№ 366 қаулысымен
бекітілген
Тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алуы
қазақстандық қамтудың мониторингіне жататын ұйымдардың
тізбесі
Ақмола облысы
1. "Кекше" акционерлік қоғамы
2. "Көкшетау минералды сулары" акционерлік қоғамы
3. "Степногорск подшипник зауыты" акционерлік қоғамы
4. "ENKI" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
5. "Новопэк" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Ақтөбе облысы
6. "Ақтөбе хром қосылыстары зауыты" акционерлік қоғамы
7. "Ақтөбе мұнай жабдықтарының зауыты" акционерлік қоғамы
8. "Ақтөбе металл құрастыру зауыты" акционерлік қоғамы
9. "Ақтөбе нан" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
10. "Айс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
11. "Құрылысбөлшек" акционерлік қоғамы
Алматы облысы
12. "Суфле Қазақстан ашытқы зауыты" акционерлік қоғамы
13. "Джей Ти Ай Қазақстан" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
14. "ZHERSU POWER" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
15. "Қайнар-аккумулятор батареялары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
16. "Филип Моррис Қазақстан" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
17. "Кнауф Гипс Қапшағай" акционерлік қоғамы
18. "ТФ Ажар" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Атырау облысы

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 366
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2011 года № 745. Утратило постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2022 года № 349.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 01.06.2022 № 349 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 366 "Об утверждении перечня организаций, закупки товаров, работ и услуг которых подлежат мониторингу казахстанского содержания" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 16, ст. 134) следующее изменение:
перечень организаций, закупки товаров, работ и услуг которых подлежат мониторингу казахстанского содержания, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июля 2011 года № 745
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 марта 2009 года № 366
Перечень организаций, закупки товаров, работ и услуг которых
подлежат мониторингу казахстанского содержания
Акмолинская область
1. Акционерное общество "Кокше"
2. Акционерное общество "Кокшетауские минеральные воды"
3. Акционерное общество "Степногорский подшипниковый завод"
4. Товарищество с ограниченной ответственностью "ENKI"
5. Товарищество с ограниченной ответственностью "Новопэк"
Актюбинская область
6. Акционерное общество "Актюбинский завод хромовых соединений"
7. Акционерное общество "Актюбинский завод нефтяного оборудования"
8. Акционерное общество "Актюбинский завод металлоконструкций"
9. Товарищество с ограниченной ответственностью "Актобе нан"
10. Товарищество с ограниченной ответственностью "Айс"
11. Акционерное общество "Стройдеталь"
Алматинская область
12. Акционерное общество "Солодовенный завод Суфле Казахстан"
13. Товарищество с ограниченной ответственностью "Джей Ти Ай Казахстан"
14. Товарищество с ограниченной ответственностью "ZHERSU POWER"
15. Товарищество с ограниченной ответственностью "Кайнар-аккумуляторные батареи"
16. Товарищество с ограниченной ответственностью "Филип Моррис Казахстан"
17. Акционерное общество "Кнауф Гипс Капчагай"
18. Товарищество с ограниченной ответственностью "ТФ Ажар"
Атырауская область

19. "Атырау-Жарық" акционерлік қоғамы
20. "Атырау жылу электр орталығы" акционерлік қоғамы
21. "Атырау полиэтиленді құбырлар зауыты" акционерлік қоғамы
22. "Брандо" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
23. "Биас Тек" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шығыс Қазақстан облысы
24. "Қазмырыш" акционерлік қоғамы
25. "Өскемен арматура зауыты" акционерлік қоғамы
26. "Өскемен титан-магний комбинаты" акционерлік қоғамы
27. "Шығысмашзауыты" акционерлік қоғамы
28. "Бұқтырма цемент компаниясы" акционерлік қоғамы
29. "Кэмонт" акционерлік қоғамы
30. "Өскемен полиэтиленді құбырлар зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
31. "Өскемен құс фабрикасы" акционерлік қоғамы
32. "Май" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Жамбыл облысы
33. "Тараз металлургия зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
34. "Қант" акционерлік қоғамы
35. "Жамбылгипс" акционерлік қоғамы
36. "ТаразТеріАяқ киім" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Батыс Қазақстан облысы
37. "Батыс Қазақстан машина жасау компаниясы" акционерлік қоғамы
38. "Конденсат" акционерлік қоғамы
39. "ҚазАрмаӨнеркәсіп" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
40. "Металлбұйымдар" БӨК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
41. "Желаев нан өнімдері комбинаты" акционерлік қоғамы
42. "Батыс Қазақстан құрылыс материалдары корпорациясы" акционерлік қоғамы
43. "Гидромаш-Орион "КТБК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қарағанды облысы
44. "Арселор Миттал Теміртау" акционерлік қоғамы
45. "Евразиан Фудс" акционерлік қоғамы
46. "Қарағанды конфеттері" акционерлік қоғамы
47. "Эфес Қарағанды сыра қайнату зауыты" акционерлік қоғамы
48. "Қазақмыс" корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
49. "Central Asia Цемент" акционерлік қоғамы
50. "Қарағандырезеңкетехника" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
51. "Қазорталықэлектроөткізгіш" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қостанай облысы
52. "Баян сұлу" акционерлік қоғамы
53. "ДЕП" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
54. "Агромашхолдинг" акционерлік қоғамы Қостанай филиалы
55. "Дормаш" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
56. "Әйгерім" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
57. "Алпамыс" аяқ киім фабрикасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қызылорда облысы
58. "Құрылыс" акционерлік қоғамы
59. "Монтажарнаулықұрылыс" құрылыс өндірістік фирмасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

19. Акционерное общество "Атырау-Жарык"
20. Акционерное общество "Атырау теплоэлектроцентраль"
21. Акционерное общество "Атырауский завод полиэтиленовых труб"
22. Товарищество с ограниченной ответственностью "Брандо"
23. Товарищество с ограниченной ответственностью "Биас Тек"
Восточно-Казахстанская область
24. Акционерное общество "Казцинк"
25. Акционерное общество "Усть-Каменогорский арматурный завод"
26. Акционерное общество "Усть-Каменогорский титано-магниевый комбинат"
27. Акционерное общество "Востокмашзавод"
28. Акционерное общество "Бухтарминская Цементная Компания"
29. Акционерное общество "Кэмонт"
30. Товарищество с ограниченной ответственностью "Усть-Каменогорский завод полиэтиленовых труб"
31. Акционерное общество "Усть-Каменогорская птицефабрика"
32. Товарищество с ограниченной ответственностью "Май"
Жамбылская область
33. Товарищество с ограниченной ответственностью "Таразский металлургический завод"
34. Акционерное общество "Кант"
35. Акционерное общество "Жамбылгипс"
36. Товарищество с ограниченной ответственностью "ТаразКожОбувь"
Западно-Казахстанская область
37. Акционерное общество "Западно-Казахстанская машиностроительная компания"
38. Акционерное общество "Конденсат"
39. Товарищество с ограниченной ответственностью "КазАрмаПром"
40. Товарищество с ограниченной ответственностью "СПП "Металлоизделия"
41. Акционерное общество "Желаевский комбинат хлебопродуктов"
42. Акционерное общество "Западно-Казахстанская корпорация строительных материалов"
43. Товарищество с ограниченной ответственностью "Гидромаш-Орион "МЖБК"
Карагандинская область
44. Акционерное общество "Арселор Миттал Темиртау"
45. Акционерное общество "Евразиан Фудс"
46. Акционерное общество "Конфеты Караганды"
47. Акционерное общество "Эфес Караганда пивоваренный завод"
48. Товарищество с ограниченной ответственностью "Корпорация Казахмыс"
49. Акционерное общество "Central Asia Цемент"
50. Товарищество с ограниченной ответственностью "Карагандарезинотехника"
51. Товарищество с ограниченной ответственностью "Казцентрэлектропровод"
Костанайская область
52. Акционерное общество "Баян Сулу"
53. Товарищество с ограниченной ответственностью "ДЕП"
54. Костанайский филиал Акционерное общество "Агромашхолдинг"
55. Товарищество с ограниченной ответственностью "Дормаш"
56. Товарищество с ограниченной ответственностью "Айгерим"
57. Товарищество с ограниченной ответственностью "Обувная фабрика "Алпамыс"
Кызылординская область
58. Акционерное общество "Курылыс"
59. Товарищество с ограниченной ответственностью "Строительная производственная фирма "Монтажспецстрой"

60. "Автожолдарды басқару" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
61. "Қуат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
62. "Мелиоратор" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
63. "Озық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
64. "Абзал және К" толық серіктестігі
65. "РЗА" акционерлік қоғамы
66. "Шапағат-сүт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Маңғыстау облысы
67. "ЕР САЙ Каспиан Контрактор" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
68. "Мұнайгазқұрылыс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
69. "Каспий маңы машина жасау кешені" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
70. "ҚазАзот" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
71. "Keppel Kazahstan" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
72. "Ақтау шыны талшықты құбырлар зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
73. "Ақтау нан" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
74. "Ақтау сүт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Павлодар облысы
75. "Еуроазиялық энергетикалық корпорация" акционерлік қоғамы
76. "Қазақстан алюминийі" акционерлік қоғамы
77. "Қазақстандық электролиз зауыты" акционерлік қоғамы
78. "Павлодарэнергия" акционерлік қоғамы
79. "Қазэнергиякабелі" акционерлік қоғамы
80. "Павлодар машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы
81. "Павлодар құбыр илек зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
82. "Кастинг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі Павлодар филиалы
83. "KSP Steel" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі Павлодар филиалы
84. "Ромат" ФК акционерлік қоғамы
85. "Павлодар нан-тоқаш комбинаты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
86. "Сүт" акционерлік қоғамы
Солтүстік Қазақстан облысы
87. "ВІОНІМ" компаниясы" акционерлік қоғамы
88. "ЗИКСТО" акционерлік қоғамы
86. "Сұлтан ЭММК" акционерлік қоғамы
90. "Петропавл ликер арақ зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
91. "Қазмұнайгазмаш" акционерлік қоғамы
92. "Масло-Дел Петропавловск" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
93. "Петропавл құрылыс материалдары зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Оңтүстік Қазақстан облысы
94. "Кентау трансформатор зауыты" акционерлік қоғамы
95. "Химфарм" акционерлік қоғамы
96. "Шымкентцемент" акционерлік қоғамы
97. "Меланж" акционерлік қоғамы
98. "Шымкентсыра" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
99. "Шымкентмай" акционерлік қоғамы
100. "Шымкент-Құс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Астана қаласы
101. "Құрылысконструкциясы" акционерлік қоғамы

60. Товарищество с ограниченной ответственностью "Управление автодорог"
61. Товарищество с ограниченной ответственностью "Куат"
62. Товарищество с ограниченной ответственностью "Мелиоратор"
63. Товарищество с ограниченной ответственностью "Озык"
64. Полное Товарищество "Абзал и К"
65. Акционерное общество "РЗА"
66. Товарищество с ограниченной ответственностью "Шапагат-сут"
Мангистауская область
67. Товарищество с ограниченной ответственностью "ЕР САЙ Каспиан Контрактор"
68. Товарищество с ограниченной ответственностью "Мунайгазкурылыс"
69. Товарищество с ограниченной ответственностью "Прикаспийский машиностроительный комплекс"
70. Товарищество с ограниченной ответственностью "KазАзот"
71. Товарищество с ограниченной ответственностью "Keppel Kazahstan"
72. Товарищество с ограниченной ответственностью "Актауский завод стекловолокнистых труб"
73. Товарищество с ограниченной ответственностью "Актау нан"
74. Товарищество с ограниченной ответственностью "Актау сут"
Павлодарская область
75. Акционерное общество "Евроазиатская энергетическая корпорация"
76. Акционерное общество "Алюминий Казахстана"
77. Акционерное общество "Казахстанский электролизный завод"
78. Акционерное общество "Павлодарэнерго"
79. Акционерное общество "Казэнергокабель"
80. Акционерное общество "Павлодарский машиностроительный завод"
81. Товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарский трубопрокатный завод"
82. Павлодарский филиал Товарищество с ограниченной ответственностью "Кастинг"
83. Павлодарский филиал Товарищество с ограниченной ответственностью "KSP Steel"
84. Акционерное общество ФК "Ромат"
85. Товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарский хлебобулочный комбинат"
86. Акционерное общество "Сүт"
Северо-Казахстанская область
87. Акционерное общество "Компания "BIOHIM"
88. Акционерное общество "ЗИКСТО"
89. Акционерное общество "Султан ЭММК"
90. Товарищество с ограниченной ответственностью "Петропавловский ликероводочный завод"
91. Акционерное общество "Казнефтегазмаш"
92. Товарищество с ограниченной ответственностью "Масло-Дел Петропавловск"
93. Товарищество с ограниченной ответственностью "Петропавловский завод строительных материалов"
Южно-Казахстанская область
94. Акционерное общество "Кентауский трансформаторный завод"
95. Акционерное общество "Химфарм"
96. Акционерное общество "Шымкентцемент"
97. Акционерное общество "Меланж"
98. Товарищество с ограниченной ответственностью "Шымкентпиво"
99. Акционерное общество "Шымкентмай"
100. Товарищество с ограниченной ответственностью "Шымкент-Кус"
город Астана
101. Акционерное общество "Стройконструкция"

102. "Экотон +" акционерлік қоғамы
103. "Алкон" фирмасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
104. "Цесна-Астық" концерні" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
105. "ПС 110/10 ЧЛЗ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
106. "Болатмырыш" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Алматы қаласы
107. "Алматыжылукоммунэнерго" акционерлік қоғамы
108. "Алматы ауыр машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы
109. "Алматы жылу желілері" акционерлік қоғамы
110. "Ырысты-АЭВРЗ" акционерлік қоғамы
111. "Белкамит" бірлескен кәсіпорны" акционерлік қоғамы
112. "Ақсай нан-тоқаш комбинаты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
113. "Raimbek-Bottlers" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
114. "RG Brands Kazakstan" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
115. "Рахат" акционерлік қоғамы
116. "Алматы көпір конструкциялар зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

102. Акционерное общество "Экотон +"
103. Товарищество с ограниченной ответственностью "Фирма "Алкон"
104. Товарищество с ограниченной ответственностью "Концерн "Цесна-Астык"
105. Товарищество с ограниченной ответственностью "ПС 110/10 ЧЛЗ"
106. Товарищество с ограниченной ответственностью "Стальцинк"
город Алматы
107. Акционерное общество "Алматытеплокоммунэнерго"
108. Акционерное общество "Алматинский завод тяжелого машиностроения"
109. Акционерное общество "Алматинские тепловые сети"
110. Акционерное общество "Ырысты-АЭВРЗ"
111. Акционерное общество "Совместное предприятие "Белкамит"
112. Товарищество с ограниченной ответственностью "Хлебобулочный комбинат "Аксай"
113. Товарищество с ограниченной ответственностью "Raimbek-Bottlers"
114. Товарищество с ограниченной ответственностью "RG Brands Kazakstan"
115. Акционерное общество "Рахат"
116. Товарищество с ограниченной ответственностью "Алматинский завод мостовых конструкций"