Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 шілдедегі № 784 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.03.2015 № 168 қаулысымен.
2) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.03.2015 № 168 қаулысымен.
3) "Қазақстан Республикасының экономикасын жаңғырту мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссия жанындағы "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасының екінші және төртінші бағыттарын іске асыру мәселелері жөніндегі жұмыс тобын құру және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 сәуірдегі № 301 және 2010 жылғы 10 маусымдағы № 556 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 тамыздағы 783 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының экономикасы жаңғырту мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссия жанындағы "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасының екінші және төртінші бағыттарын іске асыру мәселелері жөніндегі жұмыс тобының құрамына мыналар енгізілсін:
Шардарбеков         - "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік
Еркін Шәріпбекұлы     қоғамы Басқарма төрағасының орынбасары (келісім
бойынша),
Қалибеков           - "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік
Бекжан Жантөреұлы     қоғамы Басқарма төрағасының орынбасары (келісім
бойынша),
Рау                 - Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа
Альберт Павлович      технологиялар бірінші вице-министрі,
Ырсалиев            - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Серік Әзтайұлы        вице-министрі,
Төлебаев            - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Марат Еркінұлы        вице-министрі;
мына:
"Ибрагимова         - "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік
Ләззат Еркенқызы      қоғамы басқармасы төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Ибрагимова         - "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры"
Ләззат Еркенқызы      акционерлік қоғамының Басқарма
төрайымы, төрағаның орынбасары (келісім
бойынша)";
көрсетілген құрамнан Марат Әбілахатұлы Оразаев, Берік Сайлауұлы Камалиев, Махаметғали Нұрғалиұлы Сарыбеков, Ғабит Амангелдіұлы Садырбеков және Болат Тельманұлы Мұқышев шығарылсын.

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2011 года № 784
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики
Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 31.03.2015 № 168;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 31.03.2015 № 168;
3) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2010 года № 783 "О создании Рабочей группы при Государственной комиссии по вопросам модернизации экономики Республики Казахстан по вопросам реализации второго и четвертого направлении Программы "Дорожная карта бизнеса 2020" и внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2010 года № 301, от 10 июня 2010 года № 556":
ввести в состав Рабочей группы при Государственной комиссии по вопросам модернизации экономики Республики Казахстан по вопросам реализации второго и четвертого направлении Программы "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденный указанным постановлением:
Шардарбекова Еркена        - заместителя председателя Правления
Шарипбековича                акционерного общества "Фонд развития
предпринимательства "Даму" (по
согласованию),
Калибекова                 - заместителя председателя Правления
Бекжана Жантораевича         акционерного общества "Фонд развития
предпринимательства "Даму" (по
согласованию),
Рау                        - первого вице-министра индустрии и новых
Альберта Павловича           технологий Республики Казахстан,
Ирсалиева                  - вице-министра образования и науки
Серика Азтаевича             Республики Казахстан,
Толибаева                  - вице-министра сельского хозяйства
Марата Еркиновича            Республики Казахстан;
строку:
"Ибрагимова                - заместитель председателя акционерного
Ляззат Еркеновна             общества "Фонд развития
предпринимательства "Даму", заместитель
председателя (по согласованию)"
изложить в следующей редакции:
"Ибрагимова                - председатель Правления акционерного
Ляззат Еркеновна             общества "Фонд развития
предпринимательства "Даму", заместитель
председателя (по согласованию)";
вывести из указанного состава: Оразаева Марата Аблахатовича, Камалиева Берика Сайлауовича, Сарыбекова Махметгали Нургалиевича, Садырбекова Габита Амангельдиевича и Мукушева Булата Тельмановича.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 31.03.2015 № 168.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов