Мемлекеттік мүлікті есепке алу саласындағы бірыңғай операторды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 шілдедегі № 802 Қаулысы
«Мемлекеттік мүлік туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 1-бабының 21) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ақпараттық - есептеу орталығы» акционерлік қоғамы мемлекеттік мүлікті есепке алу саласындағы бірыңғай оператор болып айқындалсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К.Мәсімов

Об определении единого оператора в сфере учета государственного имущества
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 2011 года № 802
В соответствии с подпунктом 21) статьи 1 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить единым оператором в сфере учета государственного имущества акционерное общество "Информационно-учетный центр".
2. Министерству финансов Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов