"Қазақстан Республикасындағы экспорттық бақылау жүйесін жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 14 желтоқсандағы № 1917 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 921 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 15 маусымдағы № 367 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 15.06.2017 № 367 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасындағы экспорттық бақылау жүйесін жетілдіру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 14 желтоқсандағы № 1917 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 54, 541-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Экспорттық бақылау мәселелері жөніндегі комиссияның құрамы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 9 тамыздағы
№ 921 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 1917 қаулысымен
бекітілген
Экспорттық бақылау мәселелері жөніндегі комиссияның құрамы
Исекешев - Қазақстан Республикасы
Әсет Өрентайұлы Премьер-Министрінің орынбасары
- Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа
технологиялар министрі, төраға
Рау - Қазақстан Республикасының
Альберт Павлович Индустрия және жаңа
технологиялар бірінші
вице-министрі, төрағаның
орынбасары
Байтұқбаев - Қазақстан Республикасының
Ерлан Ысқақұлы Индустрия және жаңа
технологиялар министрлігінің
Өнеркәсіп комитеті төрағасының
орынбасары, хатшы
Әбіқаев - Қазақстан Республикасы
Нұртай Әбіқайұлы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
төрағасы (келісім бойынша)
Жақсыбеков - Қазақстан Республикасының
Әділбек Рыскелдіұлы Қорғаныс министрі
Жәмішев - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы министрі
Жұмағұлов - Қазақстан Республикасының Білім
Бақытжан Тұрсынұлы және ғылым министрі
Омаров - Қазақстан Республикасы
Қайрат Ермекұлы Сыртқы істер министрінің
орынбасары
Қайырбекова - Қазақстан Республикасының
Салидат Зекенқызы Денсаулық сақтау министрі
Мамытбеков - Қазақстан Республикасының Ауыл
Асылжан Сарыбайұлы шаруашылығы министрі
Мыңбаев - Қазақстан Республикасының
Сауат Мұхаметбайұлы Мұнай және газ министрі
Баймағанбетов - Қазақстан Республикасының
Серік Нұртайұлы Қаржы министрлігі Кедендік
бақылау комитетінің төрағасы
Мұсабаев - Қазақстан Республикасы
Талғат Амангелдіұлы Ұлттық ғарыш агенттігінің
төрағасы
Тәңірберген - Қазақстан Республикасы
Сайыдмұрат Бапанұлы Қауіпсіздік Кеңесінің
Хатшылығы меңгерушісінің
орынбасары (келісім бойынша)

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года № 1917 "О совершенствовании системы экспортного контроля в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 921. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2017 года № 367
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.06.2017 № 367.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1999 года № 1917 "О совершенствовании системы экспортного контроля в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 54, ст. 541) следующее изменение:
состав Комиссии по вопросам экспортного контроля, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 августа 2011 года № 921
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 декабря 1999 года № 1917
Состав Комиссии по вопросам экспортного контроля
Исекешев - Заместитель Премьер-Министра
Асет Орентаевич Республики Казахстан - Министр
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан, председатель
Рау - Первый Вице-Министр индустрии и новых
Альберт Павлович технологий Республики Казахстан,
заместитель председателя
Байтукбаев - Заместитель председателя Комитета
Ерлан Искакович промышленности Министерства
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан, секретарь
Абыкаев - Председатель Комитета национальной
Нуртай Абыкаевич безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Жаксыбеков - Министр обороны Республики Казахстан
Адильбек Рыскельдинович
Жамишев - Министр финансов Республики Казахстан
Болат Бидахметович
Жумагулов - Министр образования и науки Республики
Бакытжан Турсынович Казахстан
Умаров - Заместитель Министра иностранных дел
Кайрат Ермекович Республики Казахстан
Каирбекова - Министр здравоохранения Республики
Салидат Зекеновна Казахстан
Мамытбеков - Министр сельского хозяйства Республики
Асылжан Сарыбаевич Казахстан
Мынбаев - Министр нефти и газа Республики
Сауат Мухаметбаевич Казахстан
Баймаганбетов - Председатель Комитета таможенного
Серик Нуртаевич контроля Министерства финансов
Республики Казахстан
Мусабаев - Председатель Национального
Талгат Амангельдиевич космического агентства Республики
Казахстан
Танирберген - Заместитель заведующего Секретариатом
Саидмурат Бапанулы Совета Безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)