«Үлестік құрылыстың проблемалық мәселелерін шешу жөніндегі бірыңғай үйлестіру кеңесін құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 тамыздағы № 823 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 тамыздағы № 987 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Үлестік құрылыстың проблемалық мәселелерін шешу жөніндегі бірыңғай үйлестіру кеңесін құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 тамыздағы № 823 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Үлестік құрылыстың проблемалық мәселелерін шешу жөніндегі бірыңғай үйлестіру кеңесінің құрамына мыналар енгізілсін:
Кравченко                 - Қазақстан Республикасы Бас
Андрей Николаевич           прокурорының орынбасары, төрағаның
орынбасары (келісім бойынша),
Қасымов                   - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Қалмұханбет Нұрмұханбетұлы  министрі,
Әбдіқадыров               - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының
Еліс Нұрқасымұлы            Азаматтық және әкімшілік істер жөніндегі
қадағалау сот алқасы төрағасының міндетін
атқарушы (келісім бойынша);
мына:
«Жұмақанов                - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Владимир Зейноллаұлы        комитеті төрағасының орынбасары (келісім
бойынша)»
«Ким                      - Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты
Георгий Владимирович        жанындағы Сот әкімшілігі комитетінің
төрағасы (келісім бойынша)»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Жұмақанов                - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Владимир Зейноллаұлы        комитеті төрағасының бірінші орынбасары
(келісім бойынша)»,
«Ким                      - Қазақстан Республикасы Әділет
Георгий Владимирович        министрлігінің Сот актілерін орындау
комитетінің төрағасы»;
көрсетілген құрамнан Асхат Қайзоллаұлы Дауылбаев, Серік Нұртайұлы Баймағанбетов, Алмаз Дулатқызы Тәшенова шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К.Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2010 года № 823 "Об образовании Единого координационного совета по решению проблемных вопросов долевого строительства"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2011 года № 987
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2010 года № 823 "Об образовании Единого координационного совета по решению проблемных вопросов долевого строительства" следующие изменения:
ввести в состав Единого координационного совета по решению проблемных вопросов долевого строительства, утвержденный указанным постановлением:
Кравченко                   - заместителя Генерального прокурора
Андрея Николаевича            Республики Казахстан, заместителем
председателя (по согласованию),
Касымова                    - Министра внутренних дел Республики
Калмуханбета                  Казахстан,
Нурмуханбетовича
Абдыкадырова                - и.о. председателя надзорной судебной
Елиса Нуркасымовича           коллегии по гражданским и
административным делам Верховного Суда
Республики Казахстан (по согласованию);
строки:
"Жумаканов                  - заместитель Председателя Комитета
Владимир Зейноллович          национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)",
"Ким                        - председатель Комитета по судебному
Георгий Владимирович          администрированию при Верховном
Суде Республики Казахстан (по
согласованию)"
изложить в следующей редакции:
"Жумаканов                  - первый заместитель Председателя
Владимир Зейноллович          Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан (по
согласованию)",
"Ким                        - председатель Комитета по исполнению
Георгий Владимирович          судебных актов Министерства юстиции
Республики Казахстан";
вывести из указанного состава: Даулбаева Асхата Кайзуллаевича, Баймаганбетова Серика Нуртаевича, Ташенову Алмаз Дулатовну.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов