«Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару үлгі құрылымын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 23 қазандағы № 1654 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 қыркүйектегі № 1006 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 маусымдағы № 608 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.06.2013 № 608 қаулысымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 7-тармақтан қараңыз).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару үлгі құрылымын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінін күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 23 қазандағы № 1654 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
«2-1. Аудандар мен облыстық маңызы бар қалалардың әкімдері тиісті әкімшілік-аумақтық бірлікте кондоминиум объектілері болған кезде аудан мен облыстық маңызы бар қаланың тұрғын үй инспекциясы бөлімдерін құрсын.»;
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару үлгі құрылымында:
«1. Облыстық әкімдік» деген бөлімнің 17-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«17. Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы»;
«2. Республикалық маңызы бар қала, астана әкімдігі» деген бөлім мынадай мазмұндағы 27-тармақпен толықтырылсын:
«27. Тұрғын үй инспекциясы басқармасы»;
«3. Аудан және облыстық маңызы бар қала әкімдігі» деген бөлім мынадай мазмұндағы 16-тармақпен толықтырылсын:
«16. Тұрғын үй инспекциясы бөлімі».
2. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері:
1) өз актілерін осы қаулыға сәйкес келтірсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2009 года № 1654 "Об утверждении типовой структуры местного государственного управления Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2011 года № 1006. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2013 года № 608
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.06.2013 № 608 (порядок введения в действие см. п. 7).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2009 года № 1654 «Об утверждении типовой структуры местного государственного управления Республики Казахстан и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан» следующие изменение и дополнения:
1) дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
«2-1. Акимам районов и городов областного значения создать отделы жилищной инспекции района и города областного значения при наличии на соответствующей административно-территориальной единице объектов кондоминиума.»;
2) в типовой структуре местного государственного управления Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
пункт 17 раздела 1 «Областной акимат» изложить в следующей редакции:
«17. Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства»;
раздел «2. Акимат города республиканского значения, столицы» дополнить пунктом 27 следующего содержания:
«27. Управление жилищной инспекции»;
раздел «3. Акимат района и города областного значения» дополнить пунктом 16 следующего содержания:
«16. Отдел жилищной инспекции».
2. Акимам областей, городов Астаны и Алматы:
1) привести свои акты в соответствие с настоящим постановлением;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов