Алматы облысы Текелі қаласы мен Ескелді ауданының әкімшілік шекараларын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 қыркүйектегі № 1020 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 13-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облыстық мәслихатының және Алматы облысы әкімдігінің Ескелді ауданы жерінің жалпы ауданы 875,0 га бөлігін қосу арқылы Текелі қаласының әкімшілік шекараларын өзгерту туралы ұсынысымен келісілсін.

Об изменении административных границ города Текели и Ескельдинского района Алматинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2011 года № 1020
В соответствии со статьей 13 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложением Алматинского областного маслихата и акимата Алматинской области об изменении административных границ города Текели путем включения в административные границы города части земель Ескельдинского района общей площадью 875,0 га.