"Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы № 29 және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджеті және Ұлттық Банкінің сметасы (бюджеті) есебінен қамтылған органдардың штат санын оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" 2010 жылғы 27 қыркүйектегі № 1072 жарлықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 қыркүйектегі № 1036 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің «Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы» 1999 жылғы 22 қаңтардағы № 29 және «Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджеті және Ұлттық Банкінің сметасы (бюджеті) есебінен қамтылған органдардың штат санын оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы» 2010 жылғы 27 қыркүйектегі № 1072 жарлықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің «Қазақстан Республикасының
мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі
шаралар туралы» 1999 жылғы 22 қаңтардағы № 29 және «Қазақстан
Республикасының мемлекеттік бюджеті және Ұлттық Банкінің
сметасы (бюджеті) есебінен қамтылған органдардың штат санын
оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы» 2010 жылғы
27 қыркүйектегі № 1072 жарлықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай жарлықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) «Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы № 29 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1999 ж., № 1, 2-құжат; 2000 ж., № 54, 593-құжат; 2001 ж., № 1-2, 2-құжат; № 4-5, 43-құжат; 2002 ж., № 26, 272-құжат; № 45, 445-құжат; 2003 ж., № 12, 130-құжат; № 16, 160-құжат; 2004 ж., № 13, 166-құжат; № 21, 267-құжат; № 27, 344-құжат; № 48, 590-құжат; 2005 ж., № 16, 189-құжат; № 27, 329-құжат; № 30, 380-құжат; № 49, 623-құжат; 2006 ж., № 7, 50-құжат; № 26, 264-құжат; № 28, 299-құжат; № 30, 320-құжат; 2007 ж.,
№ 30, 330-құжат; № 33, 361-құжат; 2008 ж., № 10, 105-құжат; 2009 ж., № 5, 13-құжат; 2010 ж., № 27, 205-құжат; № 51, 466-құжат; 2011 ж., № 2, 12-құжат):
жоғарыда аталған Жарлыққа 1-қосымшада:

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнения в указы Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан" и от 27 сентября 2010 года № 1072 "О мерах по оптимизации штатной численности органов, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2011 года № 1036
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнения в указы Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан" и от 27 сентября 2010 года № 1072 "О мерах по оптимизации штатной численности органов, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета Национального Банка Республики Казахстан"".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан О внесении изменений и дополнения в указы Президента
Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 29 "О мерах
по дальнейшей оптимизации системы государственных органов
Республики Казахстан" и от 27 сентября 2010 года № 1072
"О мерах по оптимизации штатной численности органов,
содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета)
Национального Банка Республики Казахстан"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения и дополнение в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 1, ст. 2; 2000 г., № 54, ст. 593; 2001 г., № 1-2, ст. 2; № 4-5, ст. 43; 2002 г., № 26, ст. 272; № 45, ст. 445; 2003 г., № 12, ст. 130; № 16, ст. 160; 2004 г., № 13, ст. 166; № 21, ст. 267; № 27, ст. 344; № 48, ст. 590; 2005 г., № 16, ст. 189; № 27, ст. 329; № 30, ст. 380; № 49, ст. 623; 2006 г., № 7, ст. 50; № 26, ст. 264; № 28, ст. 299; № 30, ст. 320; 2007 г., № 30, ст. 330; № 33, ст. 361; 2008 г., № 10, ст. 105, 2009 г., № 5, ст. 13; 2010 г., № 27, ст. 205; № 27, ст. 205; № 51, ст. 466; 2011 г., № 2, ст. 12):
в приложении 1 к вышеназванному Указу:

«Қазақстан Республикасы Парламенті Палаталарының аппараты» деген жолдағы «371» деген цифрлар «391» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) «Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджеті және Ұлттық Банкінің сметасы (бюджеті) есебінен қамтылған органдардың штат санын оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 27 қыркүйектегі № 1072 Жарлығына:
1-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«2010 жылғы 1 қарашадан бастап осы Жарлықтың 5-тармағында (құпия) көрсетілген органдарды, сондай-ақ штат санының лимиті 7,5 пайызға қысқаратын Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің Аппаратын және штат санының лимиті 10 пайызға қысқаратын Алматы қаласының жергілікті атқарушы органдарын қоспағанда, Қазақстан Республикасының мемлекеттік бюджеті және Ұлттық Банкінің сметасы (бюджеті) есебінен қамтылған Қазақстан Республикасы органдарының:»;
мынадай мазмұндағы он екінші абзацпен толықтырылсын:
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің қылмыстық-атқару жүйесі органдарының;»;
4-тармақтың 1) тармақшасының үшінші абзацы алып тасталсын;
5-тармақта (құпия).
2. Осы Жарлық 2010 жылғы 1 қарашадан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                          Н. Назарбаев

в строке "Аппарат Палат Парламента Республики Казахстан" цифры "371" заменить цифрами "391";
2) в Указ Президента Республики Казахстан от 27 сентября 2010 года № 1072 "О мерах по оптимизации штатной численности органов, содержащихся за счет государственного бюджета и сметы (бюджета) Национального Банка Республики Казахстан":
в пункте 1:
дополнить абзацем двенадцатым следующего содержания:
"органов уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан";
абзац тринадцатый изложить в следующей редакции:
"за исключением органов, перечисленных в пункте 5 (секретно) настоящего Указа, а также Аппарата Мажилиса Парламента Республики Казахстан, лимит штатной численности которого сокращается на 7,5 процентов, и местных исполнительных органов города Алматы, лимит штатной численности которых сокращается на 10 процентов.";
абзац третий подпункта 1) пункта 4 исключить;
в пункте 5 (секретно).
2. Настоящий Указ вводится в действие с 1 ноября 2010 года.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев