"2009 – 2011 жылдарға арналған "Еуропаға жол" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 қазандағы № 916 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 қыркүйектегі № 1038 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2009 – 2011 жылдарға арналған «Еуропаға жол» мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 4 қазандағы № 916 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген 2009 – 2011 жылдарға арналған «Еуропаға жол» мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірлері 19, 37, 42, 63 және 80-жолдар алынып тасталсын;
4-бағанда:
«ЭБЖМ» деген аббревиатура «ЭДСМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
«МАМ» деген аббревиатура «ММ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
«Қазына» ОДҚ» АҚ» және «Самұрық» АҚ» деген сөздер «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ» деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 1, 2, 3, 20, 21, 30, 32, 33, 34, 35, 37 және 46-жолдарда «ИСМ» деген аббревиатура «ИЖТМ» аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 16, 17, 18 және 20-жолдарда «ЭМРМ» деген аббревиатура «МГМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірлері 5, 7, 60, 77, 78 және 79-жолдар «СІМ» деген аббревиатурамен толықтырылсын;
реттік нөмірлері 70, 71, 72, 73, 78 және 79-жолдар «БП» деген аббревиатурамен толықтырылсын;
реттік нөмірі 2-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстандық технологиялар трансфертi желiсiнiң еуропалық технологиялар трансфертi желiсiне (Innоvаtiоn Rеlау Сеnter) енуi жөнiндегi жұмыстарды аяқтау және технологиялардың өзара трансфертi мақсатында ақпарат алмасуды ұйымдастыру»;
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«033 «Қазақстан Республикасының сыртқы сауда саласындағы мүдделерін білдіруді қамтамасыз ету, сондай-ақ ҚР мен шетелдердің арасында сауда-экономикалық байланыстарды дамытуға жәрдемдесу» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР ИЖТМ қаражаты 2009 ж. – 11 364, 2010 ж. – 5 618, 2011 ж. – 5 618»;
реттік нөмірі 4-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
4.
Инновациялық менеджмент, жобаларды басқару және инженерлiк мамандықтар саласында қазақстандық кадрлар даярлауға және қайта даярлауға еуропалық елдердiң мамандарын тарту
СІМ-ге ақпарат
«Самұрық-қазына» ҰӘҚ» АҚ, ИТТО, ИЖТМ
2009-2011 жж., 20 маусым,
20 желтоқсан
033 «Қазақстан Республикасының сыртқы сауда саласындағы мүдделерін білдіруді қамтамасыз ету, сондай-ақ Қазақстан Республикасы мен шетелдердің арасында сауда-экономикалық байланыстарды дамытуға жәрдемдесу» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР ИЖТМ қаражаты 2009 ж. – 8 250, 2010 ж. – 8 250, 2011 ж. – 8 250
Республи-калық бюджет
»;
реттік нөмірі 5-жолда:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2008 года № 916 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы "Путь в Европу" на 2009 - 2011 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2011 года № 1038
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2008 года № 916 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы "Путь в Европу" на 2009 - 2011 годы" следующие изменения и дополнения:
в Плане мероприятий по реализации Государственной программы "Путь в Европу" на 2009 - 2011 годы, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 19, 37, 42, 63 и 80, исключить;
в графе 4:
аббревиатуру "МЭБП" заменить аббревиатурой "МЭРТ";
аббревиатуру "МКИ" заменить аббревиатурой "МК";
слова "АО "ФУР "Казына" и "АО "Самрук" заменить словами "АО "ФНБ "Самрук-Казына";
в строках, порядковые номера 1, 2, 3, 20, 21, 30, 32, 33, 34, 35, 37 и 46, аббревиатуру "МИТ" заменить аббревиатурой "МИНТ";
в строках, порядковые номера 16, 17, 18 и 20, аббревиатуру "МЭМР" заменить аббревиатурой "МНГ";
строки, порядковые номера 5, 7, 60, 77, 78 и 79, дополнить аббревиатурой "МИД";
строки, порядковые номера 70, 71, 72, 73, 78 и 79, дополнить аббревиатурой "ГП";
в строке, порядковый номер 2:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Завершить работы по вхождению казахстанской сети трансферта технологий в европейскую сеть трансферта технологий (Innovation Relay Center) и организовать информационный обмен с целью взаимного трансферта технологий";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"средства МИНТ РК 2009 г. - 11 364, 2010 г. - 5 618, 2011 г. - 5 618 по бюджетной программе 033 "Обеспечение представления интересов Республики Казахстан в сфере внешней торговли, а также содействие развитию торгово-экономических связей между РК и зарубежными странами";
строку, порядковый номер 4, изложить в следующей редакции:
"
4.
Привлечь
специалистов
европейских стран
к подготовке и
переподготовке
казахстанских
кадров в области
инновационного
менеджмента,
управления
проектами и
инженерных
специальностей
Информация
в МИД
АО «ФНБ
"Самрук-
Казына",
ЦИТТ, МИНТ
2009 -
2011 гг.
20 июня,
20
декабря
средства МИНТ РК
2009 г. – 8 250,
2010 г. – 8 250,
2011 г. – 8 250 по
бюджетной программе
033 «Обеспечение
представления
интересов Республики
Казахстан в сфере
внешней торговли, а
также содействие
развитию
торгово-
экономических связей
между Республики
Казахстан и
зарубежными странами
Республи-
канский
бюджет
";
в строке, порядковый номер 5:

5, 6-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
«2009-2011 жж. 20 маусым, 20 желтоқсан»;
005 «Шетелдік іссапарлар» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР СІМ қаражаты 2009 ж. – 5 561, 2010 ж. – 5 561, 2011 ж. – 5 561»;
реттік нөмірі 7-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
005 «Шетелдік іссапарлар» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР СІМ қаражаты 2009 ж. – 2 420, 2010 ж. – 2 420, 2011 ж. – 2 420»;
реттік нөмірі 8-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
055 «Іргелі және қолданбалы ғылыми зерртеулер» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР БҒМ қаражаты 2009 ж. – 120 000, 2010 ж. – 381 500, 2011 ж. – 381 500»;
реттік нөмірі 9-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
055 «Іргелі және қолданбалы ғылыми зерртеулер» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР БҒМ қаражаты 2009 ж. – 208 650, 2010 ж. – 223 256»;
реттік нөмірі 10-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
055 «Іргелі және қолданбалы ғылыми зерртеулер» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР БҒМ қаражаты 2009 ж. – 153 545, 2010 ж. – 164 293»;
реттік нөмірі 12-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
055 «Іргелі және қолданбалы ғылыми зерртеулер» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР БҒМ қаражаты 2009 ж. – 530 900, 2010 ж. – 578 681, 2011 ж. – 606 574»;
реттік нөмірі 13-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
055 «Іргелі және қолданбалы ғылыми зерртеулер» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР БҒМ қаражаты 2009 ж. – 159 000, 2010 ж. – 173 300»;
реттік нөмірі 14-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«Арнайы мақсаттағы ұтқыр микрокомпьютерлердi және ақпараттық коммуникациялық құралдарды жасау»;
5, 6-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
«2009-2011 жж. 20 маусым, 20 желтоқсан»;
055 «Іргелі және қолданбалы ғылыми зерртеулер» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР БҒМ қаражаты 2009 ж. – 80 000, 2010 ж. – 120 000; 2011 ж. – талап етілмейді»;
реттік нөмірі 15-жолда:
5, 6-бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
«2009-2011 жж.»;
055 «Іргелі және қолданбалы ғылыми зерртеулер» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР БҒМ қаражаты 2009 ж. – 261 818, 2010 ж. – 180 000, 2011 ж. - 188 259»;
«1. Технологиялық ынтымақтастықты жолға қою үшін жағдай жасау» деген бөлімде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 15-1, 15-2-жолдармен толықтырылсын:
«
15-1
Бірлескен комитет шеңберінде ғарыш қызметі саласындағы ынтымақтастық жөніндегі одан арғы іс-қимылдарды үйлестіру мақсатында Франция Ғарыштық зерттеулердің ұлттық орталығымен (CNES) екіжақты консультацияларды жүргізу
СІМ-ге ақпарат
ҰҒА, СІМ
2011 ж. 20 маусым 20 желтоқсан
005 «Шетелдік іссапарлар» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР СІМ қаражаты 2011 ж. - 1 575
Республикалық бюджет

графы 5, 6 изложить в следующей редакции:
"2009-2011 гг. 20 июня, 20 декабря";
"средства МИД РК 2009 г. - 5 561, 2010 г. - 5 561, 2011 г. - 5 561 по бюджетной программе 005 "Заграничные командировки";
графу 6 строки, порядковый номер 7, изложить в следующей редакции:
"средства МИД РК 2009 г. - 2 420, 2010 г. - 2 420, 2011 г. - 2 420 по бюджетной программе 005 "Заграничные командировки";
графу 6 строки, порядковый номер 8, изложить в следующей редакции:
"средства МОН РК 2009 г. - 120 000, 2010 г. - 381 500, 2011 г. - 381 500 по бюджетной программе 055 "Фундаментальные и прикладные научные исследования";
графу 6 строки, порядковый номер 9, изложить в следующей редакции:
"средства МОН РК 2009 г. - 208 650, 2010 г. - 223 256 по бюджетной программе 055 "Фундаментальные и прикладные научные исследования";
графу 6 строки, порядковый номер 10, изложить в следующей редакции:
"средства МОН РК 2009 г. - 153 545, 2010 г. - 164 293 по бюджетной программе 055 "Фундаментальные и прикладные научные исследования";
графу 6 строки, порядковый номер 12, изложить в следующей редакции:
"средства МОН РК 2009 г. - 530 900, 2010 г. - 578 681, 2011 г. - 606 574 по бюджетной программе 055 "Фундаментальные и прикладные научные исследования";
графу 6 строки, порядковый номер 13, изложить в следующей редакции:
"средства МОН РК 2009 г. - 159 000, 2010 г. - 173 300 по бюджетной программе 055 "Фундаментальные и прикладные научные исследования";
в строке, порядковый номер 14:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Создать мобильные микрокомпьютеры и информационно-коммуникационные средства специального назначения";
графы 5, 6 изложить в следующей редакции:
"2009-2011 гг. 20 июня, 20 декабря";
"средства МОН РК 2009 г. - 80 000, 2010 г. - 120 000 по бюджетной программе 055 "Фундаментальные и прикладные научные исследования", 2011 г. - не требуются";
в строке, порядковый номер 15:
графы 5, 6 изложить в следующей редакции:
"2009-2011 г.";
"средства МОН РК 2009 г. - 261 818, 2010 г. - 180 000, 2011 г. - 188 259 по бюджетной программе 055 "Фундаментальные и прикладные научные исследования";
в разделе "1. Создание условий для налаживания технологического сотрудничества":
дополнить строками, порядковые номера 15-1, 15-2, следующего содержания:
"
15-1.
Провести двусторонние
консультации с
Национальным центром
космических
исследований Франции
(CNES) в целях
координации дальнейших
действий по
сотрудничеству в сфере
космической
деятельности в рамках
совместного комитета
Информация
в МИД
НКА,
МИД
2011 г.
20 июня
20
декабря
Средства МИД РК
2011 г. – 1 575
по бюджетной
программе 005
«Заграничные
командировки»
Республи-
канский
бюджет

15-2
Бірлескен комитет шеңберінде ғарыш қызметі саласындағы ынтымақтастық жөніндегі алдағы іс-қимылдарды үйлестіру мақсатында Германия ғарыштық агенттігімен (DLR) екіжақты консультацияларды жүргізу
СІМ-ге ақпарат
ҰҒА, СІМ
2011 ж. 20 маусым 20 желтоқсан
005 «Шетелдік іссапарлар» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР СІМ қаражаты  2011 ж. – 1 032
Республикалық бюджет
»;
реттік нөмірі 17-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«ИНОГЕЙТ мемлекетаралық жоба шеңберіндегі ынтымақтастық»;
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«МГМ, ИЖТМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ», «ҚазМұнайГаз» ҰК АҚ, «КЕGOC» АҚ»;
«2. Энергетикалық ынтымақтастықты дамыту» деген бөлімде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 17-1, 17-2, 17-3-жолдармен толықтырылсын:
«
17-1.
Энергетикалық Хартия үдерісінің шеңберінде ынтымақтастықты жалғастыру
СІМ-ге ақпарат
МГМ, «ҚазМұнайГаз» ҰК» АҚ, «KEGOC» АҚ
2010 – 2011 жж. 20 маусым 20 желтоқсан
Талап етілмейді
-
17-2
Қазақстанның бірқатар перспективалық халықаралық жобаларды іске асыруға қатысуын қамтамасыз ету:
«Босфор және Дарданел бұғаздарын айналып өтуге бағытталған балама жобалармен мүмкіндігінше байланыстырып, Каспий құбыр желісі консорциумының мұнай құбырының өткізу қабілетін кеңейту
СІМ-ге ақпарат
МГМ, «ҚазМұнайГаз» ҰК»АҚ
Мәселенің шешілуіне дейін 20 маусым 20 желтоқсан
Талап етілмейді
-
17-3
Мұнай-газ кешенінің өзекті мәселелері бойынша дөңгелек үстелдер, конференциялар, семинарлар мен тренингтер өткізу
СІМ-ге ақпарат
МГМ, «Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ, «ҚазМұнайГаз» ҰК» АҚ
2010 – 2011 жж. 20 маусым 20 желтоқсан
-
Бюджеттен тыс қаражат
»;
реттік нөмірі 22-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«ИЖТМ, Қоршағанортамині»;
реттік нөмірі 23-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
005 «Шетелдік іссапарлар» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР СІМ қаражаты 2010 ж. – 1 463»;
реттік нөмірі 24-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
005 «Шетелдік іссапарлар» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР СІМ қаражаты 2010 ж. – 1 077»;
реттік нөмірі 25-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
005 «Шетелдік іссапарлар» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР СІМ қаражаты 2010 ж. – 635, 2011 ж. – 635»;
реттік нөмірі 26-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
005 «Шетелдік іссапарлар» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР СІМ қаражаты 2010 ж. – 1 352»;
реттік нөмірі 27-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
005 «Шетелдік іссапарлар» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР СІМ қаражаты 2010 ж. – 718»;
реттік нөмірі 28-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
005 «Шетелдік іссапарлар» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР СІМ қаражаты 2010 ж. – 5 530»;

15-2.
Провести двусторонние
консультации с
Германским космическим
агентством (DLR) в
целях координации
дальнейших действий по
сотрудничеству в сфере
космической
деятельности в рамках
совместного комитета
Информация
в МИД
НКА,
МИД
2011 г.
20 июня
20
декабря
Средства МИД РК
2011 г. – 1 032
по бюджетной
программе 005
«Заграничные
командировки»
Республи-
канский
бюджет
";
в строке, порядковый номер 17:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Сотрудничество в рамках Межгосударственного проекта ИНОГЕЙТ";
графу 4 изложить в следующей редакции:
"МНГ, МИНТ, АО "ФНБ "Самрук-Казына", АО НК "КазМунайГаз", АО "КЕГОК";
в разделе "2. Развитие энергетического сотрудничества":
дополнить строками, порядковые номера 17-1, 17-2, 17-3, следующего содержания:
"
17-1.
Продолжить сотрудничество
в рамках процесса
Энергетической Хартии
Информация
в МИД
МНГ, АО «НК
«КазМунайГаз»,
АО «КЕГОК»
2010 –
2011 гг.
20 июня,
20 декабря
Не
требуют-
ся
-
17-2.
Обеспечить участие
Казахстана в реализации
ряда перспективных
международных проектов:
расширение пропускной
способности нефтепровода
Каспийского
трубопроводного
консорциума в возможной
увязке с альтернативными
проектами, направленными в
обход проливам Босфор и
Дарданеллы
Информация
в МИД
МНГ, АО «НК
«КазМунайГаз»
До решения
вопроса
20 июня
20 декабря
Не
требуют-
ся
-
17-3.
Провести круглые столы,
конференции, семинары и
тренинги по актуальным
вопросам нефтегазового
комплекса
Информация
в МИД
МНГ, АО «ФНБ
«Самрук-Казына»,
АО «НК
«КазМунайГаз»
2010 –
2011 гг.
20 июня,
20 декабря
-
Вне-
бюд-
жетные
сред-
ства
";
графу 4 строки, порядковый номер 22, изложить в следующей редакции:
"МИНТ, МООС";
графу 6 строки, порядковый номер 23, изложить в следующей редакции:
"средства МИД РК 2010 г. - 1 463 по бюджетной программе 005 "Заграничные командировки";
графу 6 строки, порядковый номер 24, изложить в следующей редакции:
"средства МИД РК 2010 г. - 1 077 по бюджетной программе 005 "Заграничные командировки";
графу 6 строки, порядковый номер 25, изложить в следующей редакции:
"средства МИД РК 2010 г. - 635, 2011 г. - 635 по бюджетной программе 005 "Заграничные командировки";
графу 6 строки, порядковый номер 26, изложить в следующей редакции:
"средства МИД РК 2010 г. - 1 352 по бюджетной программе 005 "Заграничные командировки";
графу 6 строки, порядковый номер 27, изложить в следующей редакции:
"средства МИД РК 2010 г. - 718 по бюджетной программе 005 "Заграничные командировки";
графу 6 строки, порядковый номер 28, изложить в следующей редакции:
"средства МИД РК 2010 г. - 5 530 по бюджетной программе 005 "Заграничные командировки";

реттік нөмірі 29-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
005 «Шетелдік іссапарлар» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР СІМ қаражаты 2010 ж. – 2 458, 2011 ж. – 2 458»;
реттік нөмірі 30-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
005 «Шетелдік іссапарлар» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР СІМ қаражаты 2010 ж. – 2 304, 2011 ж. – 2 304»;
реттік нөмірі 31-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
005 «Шетелдік іссапарлар» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР СІМ қаражаты 2010 ж. – 3 072, 2011 ж. – 3 072»;
«3. Көлік саласындағы ынтымақтастықты дамыту» деген бөлімде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 31-1-жолмен толықтырылсын:
«
31-1
ТРАСЕКА Үкіметаралық комиссиясының отырыстарына қатысуды жалғастыру
СІМ-ге ақпарат
ККМ
2010 – 2011 жж. 20 маусым 20 желтоқсан
-
Бюджеттен тыс қаражат
»;
реттік нөмірі 32-жолдың 2-бағанындағы «Еуропалық стандарттау жөніндегі комитеті (CEN),» деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 34-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
033 «Қазақстан Республикасының сыртқы сауда саласындағы мүдделерін білдіруді қамтамасыз ету, сондай-ақ ҚР мен шетелдердің арасында сауда-экономикалық байланыстарды дамытуға жәрдемдесу» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР ИЖТМ қаражаты 2009 ж. – 5 000, 2010 ж. – 5 000, 2011 ж. – 5 000»;
«4. Техникалық реттеу және метрология жүйесі саласындағы ынтымақтастықты дамыту» деген бөлімде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 34-1-жолмен толықтырылсын:
«
34-1.
ЕО техникалық көмегі шеңберінде техникалық реттеу мәселелері бойынша мынадай іс-шараларды өткізу:
1) стандарттау саласында нормативтік құжаттармен және техникалық регламенттермен (директивалармен) өзара алмасу;
2) оқыту және семинарларды өткізу және т.б.
СІМ-ге ақпарат
ИЖТМ
2010 - 2011 жж.
20 маусым,
20 желтоқсан
033 «Қазақстан Республикасының сыртқы сауда саласындағы мүдделерін білдіруді қамтамасыз ету, сондай-ақ ҚР мен шетелдердің арасында сауда-экономикалық байланыстарды дамытуға жәрдемдесу» бюджеттік бағдарламасы бойынша қаражаты
Республикалық бюджет
»;
реттік нөмірі 38-жолда:
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«ЭДСМ, СІМ»;
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
006 «Өкілдік шығындар» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР СІМ қаражаты 2009 ж. – 7 041, 2010 ж. – 7 041, 2011 ж. – 7 041»;
реттік нөмірі 39-жолда:
4-бағандағы «ИСМ» деген аббревиатура «ЭДСМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
«5. Сауда-экономикалық ынтымақтастықты тереңдету» деген бөлімде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 39-1, 39-2, 39-3-жолдармен толықтырылсын:
«
39-1.
Бірлескен өңірлік инвестициялық құрылымды жасауға Еуропалық қайта құру және даму банкі мен Еуропалық инвестициялық банкті және Еуропалық инвестициялық қорды тарту
СІМ-ге ақпарат
ЭДСМ
2010-2011 жж.
20 маусым,
20 желтоқсан
Талап етілмейді
-

графу 6 строки, порядковый номер 29, изложить в следующей редакции:
"средства МИД РК 2010 г. - 2 458, 2011 г. - 2 458 по бюджетной программе 005 "Заграничные командировки";
графу 6 строки, порядковый номер 30, изложить в следующей редакции:
"средства МИД РК 2010 г. - 2 304, 2011 г. - 2 304 по бюджетной программе 005 "Заграничные командировки";
графу 6 строки, порядковый номер 31, изложить в следующей редакции:
"средства МИД РК 2010 г. - 3 072, 2011 г. - 3 072 по бюджетной программе 005 "Заграничные командировки";
в разделе "3. Развитие сотрудничества в сфере транспорта":
дополнить строкой, порядковый номер 31-1, следующего содержания:
"
31-1.
Продолжить участие в
заседаниях
Межправительственной
комиссии ТРАСЕКА
Информация
в МИД
МТК
2010 – 2011 гг.
20 июня,
20 декабря
-
Внебюджетные
средства
";
в графе 2 строки, порядковый номер 32, слова "Европейский комитет по стандартизации (СЕN)," исключить;
графу 6 строки, порядковый номер 34, изложить в следующей редакции:
"средства МИНТ РК 2009 г. - 5 000, 2010 г. - 5 000, 2011 г. - 5 000 по бюджетной программе 033 "Обеспечение представления интересов Республики Казахстан в сфере внешней торговли, а также содействие развитию торгово-экономических связей между РК и зарубежными странами";
в разделе "4. Развитие сотрудничества в области системы технического регулирования и метрологии":
дополнить строкой, порядковый номер 34-1, следующего содержания:
"
34-1.
Провести мероприятия
по вопросам
технического
регулирования в
рамках технической
помощи ЕС:
1) взаимный обмен
нормативными
документами в области
стандартизации и
техническими
регламентами
(директивами);
2) обучение и
проведение семинаров
и т.д.
Информация
в МИД
МИНТ
2010 – 2011
гг.
20 июня,
20 декабря
В пределах
средств,
предусмотренных
бюджетной
программой 033
«Обеспечение
представления
интересов
Республики
Казахстан в сфере
внешней торговли,
а также
содействие
развитию
торгово-
экономических
связей между
Республикой
Казахстан и
зарубежными
странами»
Республикан-
ский бюджет
";
в строке, порядковый номер 38:
графу 4 изложить в следующей редакции:
"МЭРТ, МИД";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"средства МИД РК 2009 г. - 7 041, 2010 г. - 7 041, 2011 г. - 7 041 по бюджетной программе 006 "Представительские затраты";
в строке, порядковый номер 39:
в графе 4 аббревиатуру "МИТ" заменить аббревиатурой "МЭРТ";
в разделе "5. Углубление торгово-экономического сотрудничества":
дополнить строками, порядковые номера 39-1, 39-2, 39-3, следующего содержания:
"
39-1.
Привлечь Европейский
банк реконструкции и
развития, Европейский
инвестиционный банк и
Европейский
инвестиционный фонд к
созданию совместной
региональной
инвестиционной структуры
Информация
в МИД
МЭРТ
2010 – 2011
гг.
20 июня,
20 декабря
Не
требуются
-

39-2.
Демпингке қарсы тергеулер және қорғану шараларын қолдану саласында ЕО тәжірибесін зерделеу мақсатында Қазақстан Республикасына арналған ЕО семинарларын өткізу
СІМ-ге ақпарат
ЭДСМ
2010- 2011 жж.
20 маусым,
20 желтоқсан
-
Бюджеттен тыс қаражат
39-3.
Қазақстандық және еуропалық бизнес қоғамдастықтарының арасындағы сауда-экономикалық ынтымақтастықты кеңейту мақсатында Қазақстан Республикасының құрметті консулдарымен өзара ықпалдастықты жандандыру
СІМ-ге ақпарат
Еуропалық елдердегі Қазақстан Республикасының Елшіліктері
2011 ж.
20 маусым,
20 желтоқсан
Талап етілмейді
»;
реттік нөмірі 40-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
028 «Кәсіпкерлік саласында Қазақстан Республикасының мүдделерін білдіруді қамтамасыз ету, сондай-ақ Қазақстан Республикасы мен Еуропалық Одақ елдері арасындағы ынтымақтастықты нығайтуға жәрдемдесу» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР ЭДСМ қаражаты 2010 ж. – 20 000»;
реттік нөмірі 41-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
028 «Кәсіпкерлік саласында Қазақстан Республикасының мүдделерін білдіруді қамтамасыз ету, сондай-ақ Қазақстан Республикасы мен Еуропалық Одақ елдері арасында ынтымақтастықты нығайтуға жәрдемдесу» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР ЭДСМ қаражаты 2010 ж. – 4 000»;
реттік нөмірі 43-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
028 «Кәсіпкерлік саласында Қазақстан Республикасының мүдделерін білдіруді қамтамасыз ету, сондай-ақ Қазақстан Республикасы мен Еуропалық Одақ елдері арасында ынтымақтастықты нығайтуға жәрдемдесу» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР ЭДСМ қаражаты 2010 ж. – 3 000»;
реттік нөмірі 44-жолда:
4-бағандағы «АШМ» деген аббревиатура алынып тасталсын;
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
028 «Кәсіпкерлік саласында Қазақстан Республикасының мүдделерін білдіруді қамтамасыз ету, сондай-ақ Қазақстан Республикасы мен Еуропалық Одақ елдері арасында ынтымақтастықты нығайтуға жәрдемдесу» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР ЭДСМ қаражаты 2010 ж. – 3 000»;
реттік нөмірі 45-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
011 «Туристік имиджді қалыптастыру» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР ТСМ қаражаты 2009 ж. – 25 650, 2010 ж. – 25 650, 2011 ж. – 23 989»;
реттік нөмірі 46-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«ИЖСМ, Қоршағанортамині»;
реттік нөмірі 47-жолдың 4-бағанындағы «ЭМРМ» деген аббревиатура алынып тасталсын;
реттік нөмірі 48-жолдың 5-бағанындағы «2008» деген сандар «2009» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 49-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«Ұлттық экологиялық заңнаманы еуропалық елдердiң тәжiрибесiне жақындастыруды қамтамасыз ету»;
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«Нормативтік құқықтық актілер»;

39-2.
Провести семинары ЕС для
Республики Казахстан по
изучению опыта ЕС в
сфере антидемпинговых
расследований и
применения защитных мер
Информация
в МИД
МЭРТ
2010 – 2011
гг.
20 июня,
20 декабря
-
Внебюд-
жетные
средства
39-3.
Активизировать
взаимодействие с
почетными консулами
Республики Казахстан в
европейских странах в
целях расширения
торгово-экономических
отношений между
казахстанскими и
европейскими
бизнес-сообществами
Информация
в МИД
Посоль-
ства РК в
европей-
ских
странах
2010 – 2011
гг.
20 июня,
20 декабря
Не
требуются
";
графу 6 строки, порядковый номер 40 изложить в следующей редакции:
"средства МЭРТ РК 2010 г. - 20 000 по бюджетной программе 028 "Обеспечение представления интересов Республики Казахстан в сфере предпринимательства, а также содействие укреплению сотрудничества между Республикой Казахстан и странами Европейского Союза";
графу 6 строки, порядковый номер 41, изложить в следующей редакции:
"средства МЭРТ РК 2010 г. - 4 000 по бюджетной программе 028 "Обеспечение представления интересов Республики Казахстан в сфере предпринимательства, а также содействие укреплению сотрудничества между Республикой Казахстан и странами Европейского Союза";
графу 6 строки, порядковый номер 43, изложить в следующей редакции:
"средства МЭРТ РК 2010 г. - 3 000 по бюджетной программе 028 "Обеспечение представления интересов Республики Казахстан в сфере предпринимательства, а также содействие укреплению сотрудничества между Республикой Казахстан и странами Европейского Союза";
в строке, порядковый номер 44:
в графe 4 аббревиатуру "МСХ" исключить;
графу 6 изложить в следующей редакции:
"средства МЭРТ РК 2010 г. - 3 000 по бюджетной программе 028 "Обеспечение представления интересов Республики Казахстан в сфере предпринимательства, а также содействие укреплению сотрудничества между Республикой Казахстан и странами Европейского Союза";
графу 6 строки, порядковый номер 45, изложить в следующей редакции:
"средства МТС РК 2009 г. - 25 650, 2010 г. - 25 650, 2011 г. - 23 989 по бюджетной программе 011 "Формирование туристского имиджа";
графу 4 строки, порядковый номер 46, изложить в следующей редакции:
"МИНТ, МООС";
в графе 4 строки, порядковый номер 47, аббревиатуру "МЭМР" исключить;
в графе 5 строки, порядковый номер 48, цифру "2008" заменить цифрой "2009";
в строке, порядковый номер 49:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Обеспечить сближение национального экологического законодательства с опытом европейских стран";
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Нормативные правовые акты";

реттік нөмірі 51-жолдың 2-бағанындағы «Еуропалық» деген сөз «Еуразиялық» деген сөзбен ауыстырылсын;
«7. Өмір сүру сапасы саласындағы ынтымақтастықты кеңейту» деген бөлімде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 51-1 – 51-3-жолдармен толықтырылсын:
«
51-1.
Өңірлік экологиялық мәселелерді шешу үшін орнықты дамудың трансшекаралық аймақтарын қалыптастыруды жалғастыру
СІМ-ге ақпарат
Қоршаған-ортамині
2010 – 2011 жж. 20 маусым, 20 желтоқсан
Талап етілмейді
-
51-2.
Орталық Азия елдерінде су үнемдеуші технологияларды енгізуді іске асыруда техникалық көмек көрсету
СІМ-ге ақпарат
АШМ
2010 – 2011 жж. 20 маусым, 20 желтоқсан
Талап етілмейді
-
51-3.
Су ресурстарын ұтымды және кешенді түрде пайдалану мәселелері жөнінде бірлескен семинарлар, конференциялар, дөңгелек үстелдер өткізу
СІМ-ге ақпарат
АШМ
2010 – 2011 жж. 20 маусым, 20 желтоқсан
-
Бюджет-тен тыс қаражат
»;
реттік нөмірі 52-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«Еуропалық оқу орталықтарының оқытушыларын тарта отырып, мемлекеттiк қызметшiлер үшiн оқу курстарын ұйымдастыруды қамтамасыз ету»;
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
006 «Шетелде мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР МҚА қаражаты 2009 ж. – 231 161, 2010 ж. – 249 654, 003 «Шетелдік оқытушыларды тарта отырып, мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР МҚА қаражаты 2011 ж. – 94 261»;
реттік нөмірі 58-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
014 «Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР ДСМ қаражаты 2009 ж. – 138 298, 2010 ж. – 101 149, 2011 ж. – 78 257»;
реттік нөмірі 60-жолда:
4-бағандағы «Ұлттық аккредиттеу орталығы» деген сөздер алынып тасталсын;
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
005 «Шетелдік іссапарлар» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР СІМ қаражаты 2009 ж. – 7 219, 2010 ж. – 7 219, 2011 ж. – 7 219»;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 62-1 – 62-6-жолдармен толықтырылсын:
«
62-1.
Студенттермен, магистранттармен, докторанттармен, оның ішінде «Болашақ» бағдарламасы мен ЕО стипендиялары шеңберінде алмасуды жалғастыру
СІМ-ге ақпарат
БҒМ
2010 – 2011 жж. 20 маусым, 20 желтоқсан
028 «Болашақ» бағдарламасы шеңберінде шетелдегі жоғары оқу орындарында мамандар даярлау» бюджеттік бағдарламасында көзделген қаражат шегінде
Республикалық бюджет
62-2.
Қазақстандық оқытушылардың ЕО елдерінде тағылымдамадан өтуін жалғастыру
СІМ-ге ақпарат
БҒМ
2010 – 2011 жж. 20 маусым, 20 желтоқсан
020 «Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету» бюджеттік бағдарламасында көзделген қаражат шегінде
Республикалық бюджет

в графе 2 строки, порядковый номер 51, слово "Европейского" заменить словом "Евразийского";
в разделе "7. Расширение сотрудничества в области качества жизни":
дополнить строками, порядковые номера 51-1 - 51-3 следующего содержания:
"
51-1.
Продолжить формирование
трансграничных зон
устойчивого развития для
решения региональных
экологических проблем
Информация
в МИД
МООС
2010 - 2011
гг.,
20 июня,
20 декабря
Не
требуются
-
51-2.
Привлечь техническую
помощь в реализации
внедрения в странах
Центральной Азии
водосберегающих
технологий
Информация
в МИД
МСХ
2010 - 2011
гг.,
20 июня,
20 декабря
Не
требуются
-
51-3.
Провести совместные
семинары, круглые столы,
конференции по вопросам
рационального и
комплексного
использования водных
ресурсов
Информация
в МИД
МСХ
2010 - 2011
гг.,
20 июня,
20 декабря
-
Внебюджет-
ные
средства
";
в строке, порядковый номер 52:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Обеспечить организацию обучающих курсов для государственных служащих с привлечением преподавателей европейских учебных центров";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"средства АГС РК 2009 г. - 231 161, 2010 г. - 249 654, по бюджетной программе 006 "Повышение квалификации государственных служащих за рубежом"; 2011 г. - 94 261 по бюджетной программе 003 "Услуги по повышению квалификации государственных служащих с привлечением иностранных преподавателей";
графу 6 строки, порядковый номер 58, изложить в следующей редакции:
"средства МЗ РК 2009 г. - 138 298, 2010 г. - 101 149, 2011 г. - 78 257 по бюджетной программе 014 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций здравоохранения";
в строке, порядковый номер 60:
в графе 4 слова "Национальный аккредитационный центр" исключить;
графу 6 изложить в следующей редакции:
"средства МИД РК 2009 г. - 7 219, 2010 г. - 7 219, 2011 г. - 7 219 по бюджетной программе 005 "Заграничные командировки";
дополнить строками, порядковые номера 62-1 - 62-6, следующего содержания:
"
62-1.
Продолжить обмен
студентами,
магистрантами,
докторантами, в том
числе в рамках
программы «Болашак» и
стипендий ЕС
Информация
в МИД
МОН
2010 - 2011
гг.,
20 июня,
20 декабря
В пределах средств,
предусмотренных
бюджетной программой
028 «Подготовка
специалистов в высших
учебных заведениях за
рубежом в рамках
программы «Болашак»
Республи-
канский
бюджет
62-2.
Продолжить стажировки
казахстанских
преподавателей в
странах ЕС
Информация
в МИД
МОН
2010 - 2011
гг.,
20 июня,
20 декабря
В пределах средств,
предусмотренных
бюджетной программой
020 «Подготовка
специалистов с
высшим,
послевузовским
образованием и
оказание социальной
поддержки
обучающимся»
Республи-
канский
бюджет

62-3.
ЕО құрылымдарының ЖОО-да жаңа білім беру бағдарламаларын енгізуге қатысуын қамтамасыз ету (әзірлеу, сараптама)
СІМ-ге ақпарат
БҒМ
2010 – 2011 жж. 20 маусым, 20 желтоқсан
Талап етілмейді
-
62-4.
ЕО әскери оқу орындарында қазақстандық әскери кадрларды даярлау үшін Қазақстан Республикасы мен ЕО елдерінің қорғаныс ведомстволары деңгейінде (Ұлыбритания, Франция, Германия Федеративтік Республикасы) екіжақты консультациялар өткізу
СІМ-ге ақпарат
Қорға-нысмині
2010 – 2011 жж. 20 маусым, 20 желтоқсан
Талап етілмейді
-
62-5.
ЕО елдерінің әскери оқу орындарында қазақстандық кадрларды даярлау саласындағы екіжақты ынтымақтастық жоспарларын әзірлеу және іске асырылуын қамтамасыз ету
СІМ-ге ақпарат
Қорға-нысмині
2010 – 2011 жж. 20 маусым, 20 желтоқсан
Талап етілмейді
-
62-6.
Қазақстандық әскери қызметшілердің ЕО-ға мүше елдердің қарулы күштері өткізетін жаттығуларға тұрақты қатысуы үшін ынтымақтастықтың екіжақты жылдық жоспарларына әзірленген шараларды енгізу және оларды іске асыруды қамтамасыз ету
СІМ-ге ақпарат
Қорға-нысмині
2010 – 2011 жж. 20 маусым, 20 желтоқсан
Талап етілмейді
-
»;
реттік нөмірі 65-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
018 «Ішкі саяси тұрақтылық және қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты жүргізу» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР ММ қаражаты 2009 ж. – 7 355; 006 «Өкілдік шығындар» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР СІМ қаражаты 2009 ж. – 18 700, 2010 ж. – 43 766, 2011 ж. – 18 700»;
реттік нөмірі 66-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
018 «Ішкі саяси тұрақтылық және қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты жүргізу» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР ММ қаражаты 2010 ж. – 13 405»;
реттік нөмірі 67-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
018 «Ішкі саяси тұрақтылық және қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты жүргізу» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР ММ қаражаты 2011 ж. – 10 275»;
реттік нөмірі 68-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
018 «Ішкі саяси тұрақтылық және қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты жүргізу» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР ММ қаражаты 2010 ж. – 10 445»;
реттік нөмірі 70-жолда:
2-бағандағы «сот» деген сөзден кейін «және құқық қорғау» деген сөздермен толықтырылсын;
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
006 «Өкілдік шығындар» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР СІМ қаражаты 2009 ж. – 21 561, 2010 ж. – 23 502, 2011 ж. – 25 617»;
реттік нөмірі 71-жолда:
2-бағандағы «сот» деген сөзден кейін «және құқық қорғау» деген сөздермен толықтырылсын;
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
005 «Шетелдік іссапарлар» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР СІМ қаражаты 2009 ж. – 28 286, 2010 ж. – 30 832, 2011 ж. – 33 607»;
реттік нөмірі 72-жолда:
2-бағандағы «әкімшілік ету» деген сөздерден кейін «және прокурорлық қадағалау» деген сөздермен толықтырылсын;
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:

62-3.
Обеспечить участие
структур ЕС во
внедрении новых
образовательных
программ в ВУЗах
(разработка,
экспертиза)
Информация
в МИД
МОН
2010 - 2011
гг.,
20 июня,
20 декабря
Не требуются
-
62-4.
Провести двусторонние
консультации на
уровне оборонных
ведомств Республики
Казахстан и стран ЕС
(Великобритании,
Франции, Федеративной
Республики Германия)
для подготовки
казахстанских военных
кадров в военных
учебных заведениях ЕС
Информация
в МИД
МО
2010 - 2011
гг.,
20 июня,
20 декабря
Не требуются
-
62-5.
Разработать и
обеспечить реализацию
двусторонних планов
сотрудничества в
сфере подготовки
казахстанских кадров
в военных учебных
заведениях стран ЕС
Информация
в МИД
МО
2010 - 2011
гг.,
20 июня,
20 декабря
Не требуются
-
62-6.
Внести разработанные
мероприятия в годовые
двусторонние планы
сотрудничества и
обеспечить их
реализацию для
регулярного участия
казахстанских
военнослужащих в
учениях, проводимых
Вооруженными силами
стран-членов ЕС
Информация
в МИД
МО
2010 - 2011
гг.,
20 июня,
20 декабря
Не требуются
-
";
графу 6 строки, порядковый номер 65, изложить в следующей редакции:
"средства МК РК 2009 г. - 7 355 по бюджетной программе 018 "Проведение государственной политики в области внутриполитической стабильности и общественного согласия"; средства МИД РК 2009 г. - 18 700, 2010 г. - 43 766, 2011 г. - 18 700 по бюджетной программе 006 "Представительские затраты";
графу 6 строки, порядковый номер 66, изложить в следующей редакции:
"средства МК РК 2010 г. - 13 405 по бюджетной программе 018 "Проведение государственной политики в области внутриполитической стабильности и общественного согласия";
графу 6 строки, порядковый номер 67, изложить в следующей редакции:
"средства МК РК 2011 г. - 10 275 по бюджетной программе 018 "Проведение государственной политики в области внутриполитической стабильности и общественного согласия";
графу 6 строки, порядковый номер 68, изложить в следующей редакции:
"средства МК РК 2010 г. - 10 445 по бюджетной программе 018 "Проведение государственной политики в области внутриполитической стабильности и общественного согласия";
в строке, порядковый номер 70:
графу 2 после слова "судебными" дополнить словами "и правоохранительными";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"средства МИД РК 2009 г. - 21 561, 2010 г. - 23 502, 2011 г. - 25 617 по бюджетной программе 006 "Представительские затраты";
в строке, порядковый номер 71:
графу 2 после слова "судебных" дополнить словами "и правоохранительных";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"средства МИД РК 2009 г. - 28 286, 2010 г. - 30 832, 2011 г. - 33 607 по бюджетной программе 005 "Заграничные командировки";
в строке, порядковый номер 72:
графу 2 после слова "администрировании" дополнить словами "и прокурорском надзоре";
графу 6 изложить в следующей редакции:

005 «Шетелдік іссапарлар»/006 «Өкілдік шығындар» бюджеттік бағдарламалары бойынша ҚР СІМ қаражаты 2009 ж. – 15 324»;
реттік нөмірі 73-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«Соттардың тәуелсiздiгiн, тиiмдiлiгiн қамтамасыз етудiң еуропалық стандарттарын зерттеу және оларды қазақстандық сот және құқық жүйесіне имплементациялау бойынша конференциялар мен семинарлар өткiзудi қамтамасыз ету»;
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
006 «Өкілдік шығындар» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР СІМ қаражаты 2010 ж. – 17 782»;
реттік нөмірі 74-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
006 «Өкілдік шығындар» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР СІМ қаражаты 2011 ж. – 20 836»;
«9. Оң сипаттағы еуропалық тәжірибені пайдалана отырып, қазақстандық институционалдық-құқықтық базаны жетілдіру» деген бөлімде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмір 74-1-жолмен толықтырылсын:
«
74-1.
Халықаралық сарапшылардың адам құқықтарын қорғау мәселелері бойынша қызметтер көрсетілуіне жәрдемдесуін қамтамасыз ету, жетекші еуропалық білім беру орталықтарында адам құқықтары бойынша уәкілеттік берілген кеңсе қызметкерлерін оқыту
СІМ-ге ақпарат
АҚЖУ
2010 – 2011 жж. 20 маусым, 20 желтоқсан
-
Бюджеттен тыс қаражат
»;
реттік нөмірі 75-жолда:
2-бағандағы «диффамация мәселелері бойынша» деген сөздер алынып тасталсын;
4-бағандағы «ІІМ» деген аббревиатура алынып тасталсын;
реттік нөмірі 77-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«СІМ-ге ақпарат»;
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
005 «Шетелдік іссапарлар» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР СІМ қаражаты 2009 ж. – 563, 2010 ж. – 773, 2011 ж. – 753»;
реттік нөмірі 78-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«СІМ-ге ақпарат»;
4-баған «АҚЖУ» деген аббревиатурамен толықтырылсын;
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«006 «Өкілдік шығындар» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР СІМ қаражаты 2009 ж. – 3 264, 2010 ж. – 4 352, 2011 ж. – 4 224»;
реттік нөмірі 79-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
«СІМ-ге ақпарат»;
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
005 «Шетелдік іссапарлар» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР СІМ қаражаты 2009 ж. – 14 400, 2010 ж. – 14 400, 2011 ж. – 13 018»;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 79-1 және 79-2-жолдармен толықтырылсын:
«
79-1.
Тәжірибе алмасуды қоса алғанда, ЕО-ға мүше мемлекеттер мен Орталық Азия елдерінің адвокаттары, нотариалдық қоғамдастықтары арасында қарым-қатынастар орнату және дамыту жөніндегі жобаны құқық үстемдігі бойынша ЕО бастамашылығы шеңберінде әзірлеу
СІМ-ге ақпарат
Әділетмині
2010 – 2011 жж. 20 маусым, 20 желтоқсан
Талап етілмейді
-
79-2.
Еуропалық сот сараптамасы академиясының (ЕNAFSI) құрамына Қазақстан Республикасының Сот сараптамасы институтын қосу үшін өтінім беру мақсатында қажетті құжаттарды дайындау және ұсыну
СІМ-ге ақпарат
Әділетмині
2010 – 2011 жж. 20 маусым, 20 желтоқсан
Талап етілмейді
-
»;

"средства МИД РК 2009 г. - 15 324 по бюджетным программам 005 "Заграничные командировки"/006 "Представительские затраты";
в строке, порядковый номер 73:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"Обеспечить проведение конференций и семинаров по изучению европейских стандартов обеспечения независимости, эффективности судов и имплементации их в казахстанскую судебную и правовую системы";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"средства МИД РК 2010 г. - 17 782 по бюджетной программе 006 "Представительские затраты";
графу 6 строки, порядковый номер 74, изложить в следующей редакции:
"средства МИД РК 2011 г. - 20 836 по бюджетной программе 006 "Представительские затраты";
в разделе "9. Совершенствование казахстанской институционально-правовой базы с использованием позитивного европейского опыта":
дополнить строками, порядковые номера 74-1 следующего содержания:
"
74-1.
Обеспечить содействие
международных экспертов в
предоставлении услуг по
вопросам защиты прав
человека, обучение
сотрудников офиса
Уполномоченного по правам
человека в ведущих
европейских
образовательных центрах по
правам человека
Информация
в МИД
НЦПЧ
2010 - 2011 гг.
20 июня,
20 декабря
-
Внебюджетные
средства
";
в строке, порядковый номер 75:
в графе 2 слова "по вопросам диффамации" исключить;
в графе 4 аббревиатуру "МВД" исключить;
в строке, порядковый номер 77:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Информация в МИД";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"средства МИД РК 2009 г. - 563, 2010 г. - 773, 2011 г. - 753 по бюджетной программе 005 "Заграничные командировки";
в строке, порядковый номер 78:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Информация в МИД";
графу 4 дополнить аббревиатурой "НЦПЧ";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"средства МИД РК 2009 г. - 3 264, 2010 г. - 4 352, 2011 г. - 4 224 по бюджетной программе 006 "Представительские затраты";
в строке, порядковый номер 79:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Информация в МИД";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"средства МИД РК 2009 г. - 14 400, 2010 г. - 14 400, 2011 г. - 13 018 по бюджетным программам 005 "Заграничные командировки";
дополнить строками, порядковые номера 79-1 и 79-2 следующего содержания:
"
79-1.
Разработать в рамках
Инициативы ЕС по верховенству
права проект, направленный на
развитие контактов между
адвокатами, нотариальными
сообществами
государств-членов ЕС и стран
Центральной Азии, включая
обмен опытом
Информация
в МИД
МЮ
2010 - 2011 гг.
20 июня,
20 декабря
Не требуются
-
79-2.
Подготовить и представить
необходимых документов с
целью подачи заявки для
включения Института судебной
экспертизы Республики
Казахстан в состав
Европейской Академии судебной
экспертизы (ENAFSI)
Информация
в МИД
МЮ
2010 -
2011 гг.,
20 июня,
20 декабря
Не требуются
-
";

реттік нөмірі 81-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
005 «Шетелдік іссапарлар» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР СІМ қаражаты 2009 ж. – 7 941, 2010 ж. – 7 941, 2011 ж. – 7 941»;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 81-1, 81-4-жолдармен толықтырылсын:
«
81-1.
ВОМСА және CADAP бағдарламалары шеңберінде кешенді шараларды жүзеге асыруды жалғастыру
СІМ-ге ақпарат
ІІМ, ҚМ, ҰҚК, ДСМ, БҒМ, БАМ
2010 – 2011 жж. 20 маусым, 20 желтоқсан
-
Бюджеттен тыс қаражат
81-2.
«Ортақ қауіптер және проблемаларға қарсы күрес» стратегиясын бағыттау жөнінде семинарлар, дөңгелек үстелдер, конференциялар өткізу
СІМ-ге ақпарат
ІІМ, ҰҚК, ЭСЖКА,
ҚМ, БП
2010 – 2011 жж. 20 маусым, 20 желтоқсан
-
Бюджеттен тыс қаражат
81-3.
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес мәселелері жөнінде бірлескен семинарлар, дөңгелек үстелдер, конференциялар өткізу
СІМ-ге ақпарат
ЭСЖКА, МҚА, БП
2010 – 2011 жж. 20 маусым, 20 желтоқсан
-
Бюджеттен тыс қаражат
81-4.
Жемқорлыққа қарсы күрес саласындағы ЕО -пен озық тәжірибемен алмасуды жалғастыру
СІМ-ге ақпарат
ЭСЖКА, МҚА, БП
2010 – 2011 жж. 20 маусым, 20 желтоқсан
006 «Өкілдік шығындар» бюджеттік бағдарламасы бойынша
Республикалық бюджет
»;
реттік нөмірі 82-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
006 «Өкілдік шығындар» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР СІМ қаражаты 2009 ж. – 89 750»;
реттік нөмірі 83-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
006 «Өкілдік шығындар» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР СІМ қаражаты 2009 ж. – 520 245, 2010 ж. – 520 245, 2011 ж. – 40 000»;
реттік нөмірі 84-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
006 «Өкілдік шығындар» бюджеттік бағдарламасы бойынша ҚР СІМ қаражаты 2009 ж. – 145 000, 2010 ж. – 145 000»;
Ескертпеде:
мына:
«ИСМ – Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі»,
«ЭБЖМ – Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі»
«ЭМРМ – Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі»
«МАМ – Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі»
«МЕК – Мемлекеттік еншілес кәсіпорын»
«Самұрық» АҚ» – «Самұрық» мемлекеттік активтерді басқару жөніндегі қазақстандық холдингі акционерлік қоғамы»
«Қазына» ОДҚ АҚ» – «Қазына» орнықты даму қоры» акционерлік қоғамы
деген жолдар мынадай жолдармен ауыстырылсын:
«ИЖТМ – Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі»;
«ЭДСМ – Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі»;
«МГМ – Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігі»;
«ММ – Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі»;
«РМҚК – Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын»;
«Самұрық-Қазына» ҰӘҚ» АҚ» – «Самұрық-Қазына» Ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамы»;
мына:
«ТСМ – Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі» деген жолдан кейін мынадай жолдармен толықтырылсын:
«БАМ – Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі»;
«АҚҰО – Қазақстан Республикасы Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталық»;
«ЭСЖКА – Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес агенттігі (Қаржы полициясы)»;
«ҰҒА – Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі»;
«КЕGOC» АҚ – «Электр желілерін басқару жөніндегі қазақстандық компаниясы» акционерлік қоғамы;
«ТАСИС – ТМД елдеріне техникалық көмек беру бағдарламасы» деген жол алынып тасталсын.

графу 6 строки, порядковый номер 81, изложить в следующей редакции:
"средства МИД РК 2009 г. - 7 941, 2010 г. - 7 941, 2011 г. - 7 941 по бюджетной программе 005 "Заграничные командировки";
дополнить строками, порядковые номера 81-1 - 81-4, следующего содержания:
"
81-1.
Осуществлять
комплексные меры в
рамках программ BOMCA и
CADAP
Информа-
ция
в МИД
МВД, МФ,
КНБ, МЗ,
МОН, МСИ
2010 - 2011 гг.
20 июня,
20 декабря
-
Внебюджетные
средства
81-2.
Провести семинары,
круглые столы,
конференции по
направлению Стратегии
«Борьба с общими
угрозами и проблемами»
Информа-
ция
в МИД
МВД, КНБ,
АБЭКП,
МФ, ГП
2010 - 2011 гг.
20 июня,
20 декабря
-
Внебюджетные
средства
81-3.
Провести совместные
семинары, круглые
столы, конференции по
вопросам борьбы с
коррупцией
Информа-
ция
в МИД
АБЭКП,
АГС, ГП
2010 - 2011 гг.
20 июня,
20 декабря
-
Внебюджетные
средства
81-4.
Продолжить обмен
передовым опытом с ЕС в
области борьбы с
коррупцией
Информа-
ция
в МИД
АБЭКП,
АГС, ГП
2010 - 2011 гг.
20 июня,
20 декабря
В пределах
средств,
предусмот-
ренных
бюджетной
программой
006
«Предста-
вительские
затраты»
Республикан-
ский бюджет
";
графу 6 строки, порядковый номер 82, изложить в следующей редакции:
"средства МИД РК 2009 г. - 89 750 по бюджетной программе 006 "Представительские затраты";
в строке, порядковый номер 83:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"средства МИД РК 2009 г. - 540 245, 2010 г. - 520 245, 2011 г. - 40 000 по бюджетной программе 006 "Представительские затраты";
графу 6 строки, порядковый номер 84, изложить в следующей редакции:
"средства МИД РК 2009 г. - 145 000, 2010 г. - 145 000 по бюджетной программе 006 "Представительские затраты";
в примечании:
строки:
"МИТ - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан"
"МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан"
"МЭМР - Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан"
"МКИ - Министерство культуры и информации Республики Казахстан"
"ДГП - Дочернее государственное предприятие"
"АО "Самрук" - акционерное общество "Казахстанский холдинг по управлению государственными активами "Самрук"
АО "ФУР "Казына" - акционерное общество "Фонд устойчивого развития "Казына"
заменить строками:
"МИНТ - Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан";
"МЭРТ - Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан";
"МНГ - Министерство нефти и газа Республики Казахстан";
"МК - Министерство культуры Республики Казахстан";
"РГКП - Республиканское государственное казенное предприятие";
"АО "ФНБ "Самрук-Казына" - акционерное общество "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына";
после строки:
"МТС - Министерство туризма и спорта Республики Казахстан" дополнить строками:
"МСИ - Министерство связи и информации Республики Казахстан";
"НЦПЧ - Национальный центр по правам человека Республики Казахстан";
"АБЭКП - Агентство Республики Казахстан по борьбе с экономической и коррупционной преступностью (финансовая полиция)";
"НКА - Национальное космическое агентство Республики Казахстан";
АО "КЕGOC" - акционерное общество "Казахстанская компания по управлению электрическими сетями";
"ТАСИС - Программа предоставления технической помощи странам СНГ" исключить.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов