"2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 қыркүйектегі № 1073 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына мынадай езгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
05 «Денсаулық сақтау» деген функционалдық топта:
226 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі» деген әкімші бойынша:
016 «Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау» деген бағдарламада:
«Астана қаласы» деген бөлімде:
«Астана қаласының Қабанбай батыр даңғылындағы сот медициналық орталығының құрылысы» деген жолдағы «303 519» деген сандар «268 945» деген сандармен ауыстырылсын;
мына:
«
Астана қаласының Қабанбай батыр даңғылындағы сот медициналық орталығының құрылысы
303 519
946 000
1 912 000
»;
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Астана қаласының Қабанбай батыр даңғылындағы сот медициналық орталығының құрылысы түзетілген жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
34 574
».
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
05 «Денсаулық сақтау» деген функционалдық топта:
226 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі» деген әкімші бойынша:
005 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға, Алматы облысының облыстық бюджетіне және Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейтуге берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бағдарламада:
«Ақтөбе облысы» деген жолдағы «3 600 302» деген сандар «3 605 206» деген сандармен ауыстырылсын;
«Батыс Қазақстан облысы» деген жолдағы «499 698» деген сандар «494 794» деген сандармен ауыстырылсын;
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2011 года № 1073
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы" следующие изменения и дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
в программе 016 "Строительство и реконструкция объектов здравоохранения":
в разделе "город Астана":
в строке "Строительство Центра судебной медицины по проспекту КабанбаЙ Батыра в г. Астане" цифры "303 519" заменить цифрами "268 945";
после строки:
"
Строительство Центра судебной медицины по
проспекту Кабанбай Батыра в г. Астана
303 519
946 000
1 912 000
";
дополнить строкой следующего содержания:
"
Разработка скорректированной проектно-сметной
документации строительства Центра судебной медицины
по проспекту КабанбаЙ Батыра в г. Астана
34 574
";
в приложении 3 к указанному постановлению:
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
в программе 005 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения":
в строке "Актюбинская область" цифры "3 600 302" заменить цифрами "3 605 206";
в строке "Западно-Казахстанская область" цифры "499 698" заменить цифрами "494 794".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов