16. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Еңбекшілдер аудандық аумақтық инспекциясы.
17. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Зеренді аудандық аумақтық инспекциясы.
18. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Бурабай аудандық аумақтық инспекциясы.
19. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Көкшетау аудандық аумақтық инспекциясы.
20. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Степногор қалалық аумақтық инспекциясы.
21. Ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Ақтөбе облыстық аумақтық инспекциясы.
22. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Әйтекеби аудандық аумақтық инспекциясы.
23. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Алға аудандық аумақтық инспекциясы.
24. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Байғанин аудандық аумақтық инспекциясы.
25. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ырғыз аудандық аумақтық инспекциясы.
26. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарғалы аудандық аумақтық инспекциясы.
27. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Мәртөк аудандық аумақтық инспекциясы.
28. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Мұғалжар аудандық аумақтық инспекциясы.
29. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Темір аудандық аумақтық инспекциясы.
30. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ойыл аудандық аумақтық инспекциясы.
31. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қобда аудандық аумақтық инспекциясы.
32. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Хромтау аудандық аумақтық инспекциясы.
33. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шалқар аудандық аумақтық инспекциясы.
34. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ақтөбе қалалық аумақтық инспекциясы.
35. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Алматы облыстық аумақтық инспекциясы.
36. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ақсу аудандық аумақтық инспекциясы.
37. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Алакөл аудандық аумақтық инспекциясы.
38. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Балқаш аудандық аумақтық инспекциясы.
39. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Еңбекшіқазақ аудандық аумақтық инспекциясы.
40. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жамбыл аудандық аумақтық инспекциясы.
41. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Іле аудандық аумақтық инспекциясы.
42. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қапшағай аудандық аумақтық инспекциясы.

16. Енбекшильдерская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
17. Зерендинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
18. Бурабайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
19. Кокшетауская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
20. Степногорская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
21. Актюбинская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
22. Айтекебийская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
23. Алгинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
24. Байганинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
25. Иргизская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
26. Каргалинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
27. Мартукская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
28. Мугалжарская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
29. Темирская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
30. Уилская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
31. Кобдинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
32. Хромтауская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
33. Шалкарская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
34. Актюбинская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
35. Алматинская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
36. Аксуская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
37. Алакольская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
38. Балхашская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
39. Енбекшиказахская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
40. Жамбылская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
41. Илийская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
42. Капчагайская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.

43. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қаратал аудандық аумақтық инспекциясы.
44. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарасай аудандық аумақтық инспекциясы.
45. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Кербұлақ аудандық аумақтық инспекциясы.
46. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Көксу аудандық аумақтық инспекциясы.
47. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Панфилов аудандық аумақтық инспекциясы.
48. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Райымбек аудандық аумақтық инспекциясы.
49. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сарқанд аудандық аумақтық инспекциясы.
50. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Талғар аудандық аумақтық инспекциясы.
51. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ескелді аудандық аумақтық инспекциясы.
52. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ұйғыр аудандық аумақтық инспекциясы.
53. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Талдықорған қалалық аумақтық инспекциясы.
54. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Текелі қалалық аумақтық инспекциясы.
55. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Атырау облыстық аумақтық инспекциясы.
56. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жылыой аудандық аумақтық инспекциясы.
57. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Индер аудандық аумақтық инспекциясы.
58. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Исатай аудандық аумақтық инспекциясы.
59. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қызылқоға аудандық аумақтық инспекциясы.
60. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Құрманғазы аудандық аумақтық инспекциясы.
61. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Махамбет аудандық аумақтық инспекциясы.
62. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Мақат аудандық аумақтық инспекциясы.
63. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Атырау қалалық аумақтық инспекциясы.
64. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы.
65. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Абай аудандық аумақтық инспекциясы.
66. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Аягөз аудандық аумақтық инспекциясы.
67. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Бесқарағай аудандық аумақтық инспекциясы.
68. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Бородулиха аудандық аумақтық инспекциясы.
69. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Глубокое аудандық аумақтық инспекциясы.

43. Каратальская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
44. Карасайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
45. Кербулакская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
46. Коксуская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
47. Панфиловская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
48. Райымбекская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
49. Саркандская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
50. Талгарская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
51. Ескельдинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
52. Уйгурская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
53. Талдыкорганская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
54. Текелийская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
55. Атырауская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
56. Жылыойская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
57. Индерская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
58. Исатайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
59. Кзылкогинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
60. Курмангазинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
61. Махамбетская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
62. Макатская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
63. Атырауская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
64. Восточно-Казахстанская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
65. Абайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
66. Аягозская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
67. Бескарагайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
68. Бородулихинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
69. Глубоковская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.

70. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жарма аудандық аумақтық инспекциясы.
71. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Зайсан аудандық аумақтық инспекциясы.
72. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Зырян аудандық аумақтық инспекциясы.
73. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қатонкарағай аудандық аумақтық инспекциясы.
74. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Көкпекті аудандық аумақтық инспекциясы.
75. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Күршім аудандық аумақтық инспекциясы.
76. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Тарбағатай аудандық аумақтық инспекциясы.
77. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ұлан аудандық аумақтық инспекциясы.
78. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Үржар аудандық аумақтық инспекциясы.
79. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шемонаиха аудандық аумақтық инспекциясы.
80. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Риддер қалалық аумақтық инспекциясы.
81. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Семей қалалық аумақтық инспекциясы.
82. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Курчатов қалалық аумақтық инспекциясы.
83. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Өскемен қалалық аумақтық инспекциясы.
84. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жамбыл облыстық аумақтық инспекциясы.
85. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Байзақ аудандық аумақтық инспекциясы.
86. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жамбыл аудандық аумақтық инспекциясы.
87. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жуалы аудандық аумақтық инспекциясы.
88. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қордай аудандық аумақтық инспекциясы.
89. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Тұрар Рысқұлов аудандық аумақтық инспекциясы.
90. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Мерке аудандық аумақтық инспекциясы.
91. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Мойынқұм аудандық аумақтық инспекциясы.
92. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сарысу аудандық аумақтық инспекциясы.
93. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Талас аудандық аумақтық инспекциясы.
94. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шу аудандық аумақтық инспекциясы.
95. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Тараз қалалық аумақтық инспекциясы.
96. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы.

70. Жарминская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
71. Зайсанская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
72. Зыряновская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
73. Катон-Карагайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
74. Кокпектинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
75. Курчумская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
76. Тарбагатайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
77. Уланская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
78. Урджарская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
79. Шемонаихинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
80. Риддерская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
81. Семипалатинская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
82. Курчатовская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
83. Усть-Каменогорская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
84. Жамбылская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
85. Байзакская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
86. Жамбылская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
87. Жуалынская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
88. Кордайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
89. Турара Рыскуловская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
90. Меркенская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
91. Мойынкумская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
92. Сарысуская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
93. Таласская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
94. Шуйская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
95. Таразская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
96. Западно-Казахстанская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.

97. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ақжайық аудандық аумақтық инспекциясы.
98. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Бөрлі аудандық аумақтық инспекциясы.
99. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жанғала аудандық аумақтық инспекциясы.
100. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жәнібек аудандық аумақтық инспекциясы.
101. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Зеленов аудандық аумақтық инспекциясы.
102. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Казталов аудандық аумақтық инспекциясы.
103. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қаратөбе аудандық аумақтық инспекциясы.
104. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сырым аудандық аумақтық инспекциясы.
105. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Тасқала аудандық аумақтық инспекциясы.
106. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Теректі аудандық аумақтық инспекциясы.
107. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Орда аудандық аумақтық инспекциясы.
108. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шыңғырлау аудандық аумақтық инспекциясы.
109. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Орал қалалық аумақтық инспекциясы.
110. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарағанды облыстық аумақтық инспекциясы.
111. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Абай аудандық аумақтық инспекциясы.
112. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ақтоғай аудандық аумақтық инспекциясы.
113. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Бұқаржырау аудандық аумақтық инспекциясы.
114. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жаңаарқа аудандық аумақтық инспекциясы.
115. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарқаралы аудандық аумақтық инспекциясы.
116. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Нұра аудандық аумақтық инспекциясы.
117. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Осакаров аудандық аумақтық инспекциясы.
118. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ұлытау аудандық аумақтық инспекциясы.
119. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шет аудандық аумақтық инспекциясы.
120. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жезқазған қалалық аумақтық инспекциясы.
121. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шахтинск қалалық аумақтық инспекциясы.
122. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарағанды қалалық аумақтық инспекциясы.
123. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Саран қалалық аумақтық инспекциясы.

97. Акжаикская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
98. Бурлинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
99. Жангалинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
100. Жанибекская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
101. Зеленовская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
102. Казталовская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
103. Каратобинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
104. Сырымская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
105. Таскалинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
106. Теректинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
107. Урдинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
108. Чингирлауская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
109. Уральская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
110. Карагандинская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
111. Абайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
112. Актогайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
113. Бухаржырауская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
114. Жанааркинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
115. Каркаралинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
116. Нуринская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
117. Осакаровская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
118. Улытауская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
119. Шетская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
120. Жезказганская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
121. Шахтинская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
122. Карагандинская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
123. Саранская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.

124. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Теміртау қалалық аумақтық инспекциясы.
125. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сатпаев қалалық аумақтық инспекциясы.
126. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қаражал қалалық аумақтық инспекциясы.
127. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Балқаш қалалық аумақтық инспекциясы.
128. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Приозерск қалалық аумақтық инспекциясы.
129. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қостанай облыстық аумақтық инспекциясы.
130. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Алтынсарин аудандық аумақтық инспекциясы.
131. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Амангелді аудандық аумақтық инспекциясы.
132. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Әулиекөл аудандық аумақтық инспекциясы.
133. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Денисов аудандық аумақтық инспекциясы.
134. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жангелді аудандық аумақтық инспекциясы.
135. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жітіқара аудандық аумақтық инспекциясы.
136. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қамысты аудандық аумақтық инспекциясы.
137. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарабалық аудандық аумақтық инспекциясы.
138. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарасу аудандық аумақтық инспекциясы.
139. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қостанай аудандық аумақтық инспекциясы.
140. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Меңдіқара аудандық аумақтық инспекциясы.
141. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Наурызым аудандық аумақтық инспекциясы.
142. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сарыкөл аудандық аумақтық инспекциясы.
143. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Таран аудандық аумақтық инспекциясы.
144. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ұзынкөл аудандық аумақтық инспекциясы.
145. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Федоров аудандық аумақтық инспекциясы.
146. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Арқалық қалалық аумақтық инспекциясы.
147. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қостанай қалалық аумақтық инспекциясы.
148. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Лисаков қалалық аумақтық инспекциясы.
149. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Рудный қалалық аумақтық инспекциясы.
150. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қызылорда облыстық аумақтық инспекциясы.

124. Темиртауская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
125. Сатпаевская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
126. Каражалская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
127. Балхашская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
128. Приозерская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
129. Костанайская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
130. Алтынсаринская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
131. Амангельдинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
132. Аулиекольская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
133. Денисовская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
134. Жангельдинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
135. Житикаринская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
136. Камыстинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
137. Карабалыкская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
138. Карасуская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
139. Костанайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
140. Мендыкаринская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
141. Наурзумская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
142. Сарыкольская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
143. Тарановская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
144. Узункольская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
145. Федоровская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
146. Аркалыкская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
147. Костанайская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
148. Лисаковская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
149. Рудненская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
150. Кызылординская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.

151. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Арал аудандық аумақтық инспекциясы.
152. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жалағаш аудандық аумақтық инспекциясы.
153. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жаңақорған аудандық аумақтық инспекциясы.
154. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қазалы аудандық аумақтық инспекциясы.
155. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қармақшы аудандық аумақтық инспекциясы.
156. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сырдария аудандық аумақтық инспекциясы.
157. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шиелі аудандық аумақтық инспекциясы.
158. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қызылорда қалалық аумақтық инспекциясы.
159. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Маңғыстау облыстық аумақтық инспекциясы.
160. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Маңғыстау аудандық аумақтық инспекциясы.
161. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарақия аудандық аумақтық инспекциясы.
162. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Түпқараған аудандық аумақтық инспекциясы.
163. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Бейнеу аудандық аумақтық инспекциясы.
164. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жаңаөзен қалалық аумақтық инспекциясы.
165. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ақтау қалалық аумақтық инспекциясы.
165-1. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Мұнайлы аудандық аумақтық инспекциясы.
166. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Павлодар облыстық аумақтық инспекциясы.
167. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Баянауыл аудандық аумақтық инспекциясы.
168. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Железин аудандық аумақтық инспекциясы.
169. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ертіс аудандық аумақтық инспекциясы.
170. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қашыр аудандық аумақтық инспекциясы.
171. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Лебяжі аудандық аумақтық инспекциясы.
172. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Май аудандық аумақтық инспекциясы.
173. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Павлодар аудандық аумақтық инспекциясы.
174. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Успенск аудандық аумақтық инспекциясы.
175. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ақтоғай аудандық аумақтық инспекциясы.
176. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шарбақты аудандық аумақтық инспекциясы.

151. Аральская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
152. Жалагашская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
153. Жанакорганская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
154. Казалинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
155. Кармакчинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
156. Сырдарьинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
157. Шиелийская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
158. Кызылординская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
159. Мангистауская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
160. Мангистауская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
161. Каракиянская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
162. Тупкараганская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
163. Бейнеуская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
164. Жана-Озенская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
165. Актауская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
165-1. Мунайлинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
166. Павлодарская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
167. Баянаульская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
168. Железинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
169. Иртышская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
170. Качирская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
171. Лебяжинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
172. Майская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
173. Павлодарская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
174. Успенская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
175. Актогайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
176. Щербактинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.

177. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ақсу қалалық аумақтық инспекциясы.
178. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Екібастұз қалалық аумақтық инспекциясы.
179. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Павлодар қалалық аумақтық инспекциясы.
180. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Солтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы.
181. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Айыртау аудандық аумақтық инспекциясы.
182. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ақжар аудандық аумақтық инспекциясы.
183. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Аққайың аудандық аумақтық инспекциясы.
184. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Мағжан Жұмабаев аудандық аумақтық инспекциясы.
185. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Есіл аудандық аумақтық инспекциясы.
186. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жамбыл аудандық аумақтық инспекциясы.
187. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қызылжар аудандық аумақтық инспекциясы.
188. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Мамлютка аудандық аумақтық инспекциясы.
189. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шал ақын аудандық аумақтық инспекциясы.
190. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Тайынша аудандық аумақтық инспекциясы.
191. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Тимирязев аудандық аумақтық инспекциясы.
192. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Уәлиханов аудандық аумақтық инспекциясы.
193. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ғабит Мүсірепов аудандық инспекциясы.
194. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Петропавл қалалық аумақтық инспекциясы.
195. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Оңтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы.
196. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Бәйдібек аудандық аумақтық инспекциясы.
197. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қазығұрт аудандық аумақтық инспекциясы.
198. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Мақтаарал аудандық аумақтық инспекциясы.
199. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ордабасы аудандық аумақтық инспекциясы.
200. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Отырар аудандық аумақтық инспекциясы.
201. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сайрам аудандық аумақтық инспекциясы.
202. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сарыағаш аудандық аумақтық инспекциясы.
203. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Созақ аудандық аумақтық инспекциясы.

177. Аксуская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
178. Экибастузская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
179. Павлодарская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
180. Северо-Казахстанская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
181. Айыртауская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
182. Акжарская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
183. Аккайынская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
184. Территориальная инспекция района Магжана Жумабаева Комитета ветеринарного контроля и надзора.
185. Есильская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
186. Жамбылская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
187. Кызылжарская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
188. Мамлютская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
189. Территориальная инспекция района Шал акына Комитета ветеринарного контроля и надзора.
190. Тайыншинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
191. Тимирязевская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
192. Уалихановская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
193. Территориальная инспекция района Габита Мусрепова Комитета ветеринарного контроля и надзора.
194. Петропавловская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
195. Южно-Казахстанская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
196. Байдибекская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
197. Казыгуртская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
198. Махтааральская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
199. Ордабасинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
200. Отрарская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
201. Сайрамская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
202. Сарыагашская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
203. Сузакская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.

36. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
37. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
38. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Балқаш аудандық аумақтық инспекциясы.
39. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Еңбекшіқазақ аудандық аумақтық инспекциясы.
40. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жамбыл аудандық аумақтық инспекциясы.
41. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Іле аудандық аумақтық инспекциясы.
42. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
43. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
44. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарасай аудандық аумақтық инспекциясы.
44-1. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Кеген аудандық аумақтық инспекциясы.
45. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
46. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
47. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
48. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Райымбек аудандық аумақтық инспекциясы.
49. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
50. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Талғар аудандық аумақтық инспекциясы.
51. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
52. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ұйғыр аудандық аумақтық инспекциясы.
53. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
54. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 11.07.2022 № 471 қаулысымен.
Атырау облысы
55. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Атырау облыстық аумақтық инспекциясы.
56. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жылыой аудандық аумақтық инспекциясы.
57. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Индер аудандық аумақтық инспекциясы.
58. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Исатай аудандық аумақтық инспекциясы.
59. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қызылқоға аудандық аумақтық инспекциясы.
60. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Құрманғазы аудандық аумақтық инспекциясы.
61. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Махамбет аудандық аумақтық инспекциясы.
62. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Мақат аудандық аумақтық инспекциясы.
63. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Атырау қалалық аумақтық инспекциясы.
Шығыс Қазақстан облысы
64. Ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы.

36. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
37. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
38. Балхашская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
39. Енбекшиказахская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
40. Жамбылская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
41. Илийская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
42. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
43. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
44. Карасайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
44-1. Кегенская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
45. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
46. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
47. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
48. Райымбекская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
49. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
50. Талгарская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
51. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
52. Уйгурская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
53. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
54. Исключен постановлением Правительства РК от 11.07.2022 № 471.
Атырауская область
55. Атырауская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
56. Жылыойская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
57. Индерская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
58. Исатайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
59. Кзылкогинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
60. Курмангазинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
61. Махамбетская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
62. Макатская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
63. Атырауская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
Восточно-Казахстанская область
64. Восточно-Казахстанская областная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.

196-1. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Жетісай аудандық аумақтық инспекциясы.
196-2. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Келес аудандық аумақтық инспекциясы.
197. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қазығұрт аудандық аумақтық инспекциясы.
198. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Мақтаарал аудандық аумақтық инспекциясы.
199. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ордабасы аудандық аумақтық инспекциясы.
200. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Отырар аудандық аумақтық инспекциясы.
201. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сайрам аудандық аумақтық инспекциясы.
202. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сарыағаш аудандық аумақтық инспекциясы.
203. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Созақ аудандық аумақтық инспекциясы.
204. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Төлеби аудандық аумақтық инспекциясы.
205. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Түлкібас аудандық аумақтық инспекциясы.
206. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шардара аудандық аумақтық инспекциясы.
207. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Арыс қалалық аумақтық инспекциясы.
208. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Түркістан қалалық аумақтық инспекциясы.
209. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 29.05.2019 № 345 қаулысымен.
210. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Леңгір қалалық аумақтық инспекциясы.
211. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Кентау қалалық аумақтық инспекциясы.
Нұр-Сұлтан қаласы
212. Агроөнеркәсiптiк кешендегi мемлекеттiк инспекция комитетiнiң Нұр-Сұлтан қаласы бойынша аумақтық инспекциясы.
Алматы қаласы
213. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Алматы қаласы бойынша аумақтық инспекциясы.
Шымкент қаласы
214. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Шымкент қаласы бойынша аумақтық инспекциясы.
Абай облысы
215. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Абай облысының аумақтық инспекциясы.
216. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ақсуат ауданының аумақтық инспекциясы.
217. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Абай ауданының аумақтық инспекциясы.
218. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Аягөз ауданының аумақтық инспекциясы.
219. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Бесқарағай ауданының аумақтық инспекциясы.
220. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Бородулиха ауданының аумақтық инспекциясы.
221. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Жарма ауданының аумақтық инспекциясы.

196-1. Жетысайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
196-2. Келесская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
197. Казыгуртская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
198. Махтааральская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
199. Ордабасинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
200. Отрарская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
201. Сайрамская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
202. Сарыагашская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
203. Сузакская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
204. Толебийская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
205. Тюлькубасская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
206. Шардаринская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
207. Арысская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
208. Туркестанская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
209. Исключен постановлением Правительства РК от 29.05.2019 № 345.
210. Ленгерская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
211. Кентауская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
город Нур-Султан
212. Территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора по городу Нур-Султану.
город Алматы
213. Территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора по городу Алматы.
город Шымкент
214. Территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора по городу Шымкенту.
Область Абай
215. Территориальная инспекция области Абай Комитета ветеринарного контроля и надзора.
216. Территориальная инспекция района Ақсуат Комитета ветеринарного контроля и надзора.
217. Абайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
218. Аягозская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
219. Бескарагайская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
220. Бородулихинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
221. Жарминская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.

222. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Көкпекті ауданының аумақтық инспекциясы.
223. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Үржар ауданының аумақтық инспекциясы.
224. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Семей қаласының аумақтық инспекциясы.
225. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Курчатов қаласының аумақтық инспекциясы.
Жетісу облысы
226. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Жетісу облысының аумақтық инспекциясы.
227. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ақсу ауданының аумақтық инспекциясы.
228. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Алакөл ауданының аумақтық инспекциясы.
229. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Қаратал ауданының аумақтық инспекциясы.
230. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Кербұлақ ауданының аумақтық инспекциясы.
231. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Көксу ауданының аумақтық инспекциясы.
232. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Панфилов ауданының аумақтық инспекциясы.
233. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Сарқан ауданының аумақтық инспекциясы.
234. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ескелді ауданының аумақтық инспекциясы.
235. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Талдықорған қаласының инспекциясы.
236. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Текелі қаласының аумақтық инспекциясы.
Ұлытау облысы
237. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ұлытау облысының аумақтық инспекциясы.
238. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Жаңаарқа ауданының аумақтық инспекциясы.
239. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ұлытау ауданының аумақтық инспекциясы.
240. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Жезқазған қаласының аумақтық инспекциясы.
241. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Сәтбаев қаласының аумақтық инспекциясы.
242. Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Қаражал қаласының аумақтық инспекциясы.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 23 қыркүйектегі
№ 1090 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің қарамағындағы
ұйымдардың тізбесі
1. Республикалық мемлекеттік кәсіпорындар
Ескерту. 1-бөлім жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 04.02.2013 № 82 қаулысымен.
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің "Республикалық ветеринариялық зертхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны.

222. Кокпектинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
223. Урджарская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
224. Семейская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
225. Курчатовская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
Область Жетісу
226. Территориальная инспекция области Жетісу Комитета ветеринарного контроля и надзора.
227. Аксуская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
228. Алакольская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
229. Каратальская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
230. Кербулакская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
231. Коксуская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
232. Панфиловская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
233. Сарканская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
234. Ескельдинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
235. Талдыкорганская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
236. Текелийская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
Область Ұлытау
237. Территориальная инспекция области Ұлытау Комитета ветеринарного контроля и надзора.
238. Жанааркинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
239. Улытауская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
240. Жезказганская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
241. Сатпаевская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
242. Каражалская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора.
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 23 сентября 2011 года № 1090
Перечень
организаций, находящихся в ведении Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики
Казахстан
1. Республиканские государственные предприятия
Сноска. Раздел 1 в редакции постановления Правительства РК от 04.02.2013 № 82.
1. Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканская ветеринарная лаборатория" Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.

2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің "Ветеринария бойынша ұлттық референттік орталық" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны.
2. Мемлекеттік мекемелер
Ескерту. 2-бөлім жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 04.02.2013 № 82 қаулысымен.
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің "Республикалық эпизоотияға қарсы отряд" республикалық мемлекеттік мекемесі.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 23 қыркүйектегі
№ 1090 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1) Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 28.12.2016 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) № 887 қаулысымен.
2) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.05.2014 № 563 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.09.2014 № 1011 қаулысымен.
4) "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 28 қазандағы № 1118 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 41, 530-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi туралы ережеде:
1-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Министрлiктiң ведомстволары – Халықаралық ақпарат комитетi, Сыртқы саяси талдау және болжамдау комитетi бар.";
5) "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 310 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ, 2005 ж., № 14, 168-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі туралы ережеде:
1-тармақтың екінші бөлігінің үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Су ресурстары комитеті, Орман және аң шаруашылығы комитеті, Балық шаруашылығы комитеті, Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті, Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті.";
6) "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 2 наурыздағы № 164 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 7, 82-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
"Республикалық мемлекеттік кәсіпорындар" деген 1-бөлімде:
2-тармақ алып тасталсын;
"Мемлекеттік мекемелер" деген 2-бөлімде:

2. Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Национальный референтный центр по ветеринарии" Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
2. Государственные учреждения
Сноска. Раздел 2 в редакции постановления Правительства РК от 04.02.2013 № 82.
1. Республиканское государственное учреждение "Республиканский противоэпизоотический отряд" Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 23 сентября 2011 года № 1090
Изменения и дополнения, которые вносятся
в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 28.12.2016 № 887(вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 28.05.2014 № 563(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3) утратил силу постановлением Правительства РК от 24.09.2014 № 1011 (порядок введения в действие см. п. 8);
4) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1118 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 41, ст. 530):
в Положении о Министерстве иностранных дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
часть вторую пункта 1 изложить в следующей редакции:
"Министерство имеет ведомства - Комитет международной информации, Комитет внешнеполитического анализа и прогнозирования";
5) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 310 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 14, ст. 168):
в Положении о Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
абзац третий части второй пункта 1 изложить в следующей редакции:
"Комитет по водным ресурсам, Комитет лесного и охотничьего хозяйства, Комитет рыбного хозяйства, Комитет ветеринарного контроля и надзора, Комитет государственной инспекции в агропромышленном комплексе.";
6) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2007 года № 164 "Некоторые вопросы Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 7, ст. 82):
в перечне организаций, находящихся в ведении Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 1. "Республиканские государственные предприятия":
пункт 2 исключить;
в разделе 2. "Государственные учреждения":

8, 9-тармақтар алып тасталсын;
7) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.08.2015 № 683 қаулысымен.
8) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.07.2015 № 567 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі);
9) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.09.2013 № 983 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі);
10) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 17.06.2014 № 664 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

пункты 8, 9 исключить;
7) утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 683;
8) утратил силу постановлением Правительства РК от 23.07.2015 № 567 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
9) утратил силу постановлением Правительства РК от 18.09.2013 № 983 (вводится в действие со дня первого официального опубликования);
10) утратил силу постановлением Правительства РК от 17.06.2014 № 664 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).