"Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 маусымдағы № 692 қаулысына езгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 қыркүйектегі № 1094 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 маусымдағы № 692 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігіне 2011 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінен кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізу мақсатында осы қаулыға қосымшаға сәйкес әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялардың жарғылық капиталын ұлғайту немесе төлеу үшін облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктеріне нысаналы даму трансферттері түрінде аудару үшін 1932000000 (Бір миллиард тоғыз жүз отыз екі миллион) теңге сомасында қаражат бөлінсін.».
көрсетілген қаулыға қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
«Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялардың жарғылық капиталын ұлғайту немесе төлеу үшін облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктеріне берілетін нысаналы даму трансферттерінің сомасын бөлу»;
реттік нөмірі 14-жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
14.
Оңтүстік Қазақстан облысы
«Шымкент» әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы» ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамы
120 000
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2011 года № 692 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2011 года № 1094
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2011 года № 692 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Выделить Агентству Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2011 год на неотложные затраты, средства в сумме 1932000000 (Один миллиард девятьсот тридцать два миллиона) тенге для перечисления акиматам областей, городов Астаны и Алматы в виде целевых трансфертов на развитие для увеличения или оплаты уставного капитала социально-предпринимательских корпораций, в целях проведения ремонтных работ общего имущества объектов кондоминиума согласно приложению к настоящему постановлению";
в приложении к указанному постановлению:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Распределение сумм целевых трансфертов на развитие акиматам областей, городов Астаны и Алматы для увеличения или оплаты уставного капитала социально-предпринимательских корпораций";
строку, порядковый номер 14, изложить в следующей редакции:
"
14.
Южно-
Казахстанская
область
«Акционерное общество «Национальная
компания «Социально-предпринимательская
корпорация «Шымкент»
120 000
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов