Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 қазандағы № 1141 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 6 қазандағы
№ 1141 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. "Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне мемлекеттік меншіктің түрлері және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі № 405 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 13, 124-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген акцияларының мемлекеттік пакеттері мен үлестері коммуналдық меншікке жатқызылған акционерлік қоғамдар мен шаруашылық серіктестіктердің тізбесінде:
"Ақмола облысы" деген бөлімде:
реттік нөмірі 68-10-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"68-10 "Есіл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы";
"Астана қаласы" деген бөлімде:
реттік нөмірі 107-9-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"107-9 "Astana" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы";
"Алматы қаласы" деген бөлімде:
реттік нөмірі 292-57-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"292-57 "Алматы" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы";
"Ақтөбе облысы" деген бөлімде:
реттік нөмірі 346-6-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"346-6 "Ақтөбе" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы";
"Атырау облысы" деген бөлімде:
реттік нөмірі 384-5-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"384-5 "Атырау" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы";
"Жамбыл облысы" деген бөлімде:
реттік нөмірі 545-10-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"545-10 "Тараз" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы";
"Батыс Қазақстан облысы" деген бөлімде:
реттік нөмірі 600-7-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"600-7 "Орал" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы";
"Қызылорда облысы" деген бөлімде:
реттік нөмірі 768-5-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"768-5 "Қызылорда" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы";
"Қостанай облысы" деген бөлімде:
реттік нөмірі 822-17-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"822-17 "Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы";
"Павлодар облысы" деген бөлімде:
реттік нөмірі 967-18-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"967-18 "Павлодар" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы";
"Солтүстік Қазақстан облысы" деген бөлімде:
реттік нөмірі 1015-28-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"1015-28 "Солтүстік" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" акционерлік қоғамы".

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 2011 года № 1141.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1 Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
6 октября 2011 года № 1141
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года № 405 "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 13, ст. 124):
в перечне акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли которых отнесены к коммунальной собственности, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Акмолинская область":
строку, порядковый номер 68-10, изложить в следующей редакции:
"68-10 Акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Есиль";
в разделе "г. Астана":
строку, порядковый номер 107-9, изложить в следующей редакции:
"107-9 Акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Astana";
в разделе "г. Алматы":
строку, порядковый номер 292-57, изложить в следующей редакции:
"292-57 Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Алматы";
в разделе "Актюбинская область":
строку, порядковый номер 346-6, изложить в следующей редакции:
"346-6 Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Актобе";
в разделе "Атырауская область":
строку, порядковый номер 384-5, изложить в следующей редакции:
"384-5 Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Атырау";
в разделе "Жамбылская область":
строку, порядковый номер 545-10, изложить в следующей редакции:
"545-10 Акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Тараз";
в разделе "Западно-Казахстанская область":
строку, порядковый номер 600-7, изложить в следующей редакции:
"600-7 Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Орал";
в разделе "Кызылординская область":
строку, порядковый номер 768-5, изложить в следующей редакции:
"768-5 Акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Кызылорда";
в разделе "Костанайская область":
строку, порядковый номер 822-17, изложить в следующей редакции:
"822-17 Акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Тобол";
в разделе "Павлодарская область":
строку, порядковый номер 967-18, изложить в следующей редакции:
"967-18 Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Павлодар";
в разделе "Северо-Казахстанская область":
строку, порядковый номер 1015-28, изложить в следующей редакции:
"1015-28 Акционерное общество "Социально-предпринимательская корпорация "Солтүстік".

2. "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 сәуірдегі № 487 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 15, 159-құжат):
3-тармақтағы "жүргізуді қамтамасыз ету" деген сөздер "жүргізу" деген сөзбен ауыстырылсын.
3. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1120 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 41, 532-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі туралы ережеде:
14-тармақтың он жетінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"орталық мемлекеттік органдардың нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу, мәслихаттардың, әкімдіктер мен әкімдердің нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімін жүргізу бойынша қызметті үйлестіру;".
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.07.2016 № 439 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 20.11.2019 № 861 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
6. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.12.2015 № 1140 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
7. "Ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 сәуірдегі № 376 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық холдингтердің, ұлттық компаниялардың тізбесінде:
"Ұлттық компаниялар" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 21, 23, 28-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"21. "Ақтөбе" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы.";
"23. "Сарыарқа" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы.";
"28. "Орал" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы.";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 37-жолмен толықтырылсын:
"37. "Павлодар" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы".

2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 1999 года № 487 "О создании Республиканского государственного предприятия "Республиканский центр правовой информации" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 15, ст. 159):
в пункте 3 слово "обеспечение" исключить.
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1120 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 41, ст. 532):
в Положении о Министерстве юстиции Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
абзац семнадцатый пункта 14 изложить в следующей редакции:
"государственную регистрацию нормативных правовых актов центральных государственных органов, государственную регистрацию нормативных правовых актов маслихатов, акиматов и акимов, координацию деятельности по ведению Государственного реестра нормативных правовых актов Республики Казахстан;".
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 25.07.2016 № 439 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.11.2019 № 861 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Утратил силу постановлением Правительства РК от 30.12.2015 № 1140 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
7. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2011 года № 376 "Об утверждении перечня национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний":
в перечне национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Национальные компании":
строки, порядковые номера 21, 23, 28, изложить в следующей редакции:
"21. Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Актобе";
"23. Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Сарыарка";
"28. Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Орал";
дополнить строкой, порядковый номер 37, следующего содержания:
"37. Акционерное общество "Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Павлодар".