"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінде (Салық кодексі) көзделген құжаттардың нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 1238 Қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Қаржы министрінің 2015 жылғы 17 ақпандағы № 98 бұйрығын қараңыз.
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 554-бабы 4) тармағының 1) және 2) тармақшаларына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда көзделген - ҚР Үкіметінің 24.02.2016 № 104 (01.04.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Қоса беріліп отырған:
1) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 04.06.2015 № 401 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
2) консулдық мекемелердің консулдық алымды қолма-қол ақшамен қабылдауы үшін қатаң есептілік бланкісінің нысаны;
3) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 24.02.2016 № 104 (01.04.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 04.06.2015 № 401 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 04.06.2015 № 401 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 24.02.2016 № 104 (01.04.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
2. Осы қаулы 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 қазандағы
№ 1238 қаулысымен
бекітілген
нысан
Салық төлеуші жеке тұлға төлейтін мүлік, көлік құралы салығына және жер салығына арналған алым квитанциясы
Ескерту. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 04.06.2015 № 401 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 қазандағы
№ 1238 қаулысымен
бекітілген
Нысан
Консулдық мекемелердің консулдық алымды қолма-қол ақшамен
қабылдауы үшін қатаң есептілік бланкісі
Ескерту. Нысан жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 04.06.2015 № 401 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Квитанцияның түбіртегі              Сериясы        №
Төлеушінің (Т.А.Ә.) атауы
_______________________________________________________
___________________________________________________________________
Төлеушінің ЖСН (БСН)
Төлемнің мақсаты:
_______________________________________________________
___________________________________________________________________
Төлемнің сомасы
___________________________________________________________________
(төлем валютасын көрсетіп, санмен және жазбаша)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Квитанцияны берген консулдық мекеменің атауы:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Берілген күні: «__» ____________ 20 __ ж.
М.О. Квитанцияны берген лауазымды адамның Т.А.Ә., қолы:
__________________________________________________
__________________________________________________
Төлеушінің қолы __________________________________
Квитанция                      Сериясы        №
Төлеушінің (Т.А.Ә.) атауы ________________________________________
__________________________________________________________________
Төлеушінің ЖСН (БСН)
Төлемнің мақсаты:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Төлемнің
сомасы ___________________________________________________________
(төлем валютасын көрсетіп, санмен және жазбаша)
Квитанцияны берген консулдық мекеменің атауы:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Берілген күні: «__» ____________ 20 ___ ж.
М.О. Квитанцияны берген лауазымды адамның Т.А.Ә., қолы:
_______________________________________________________
_______________________________________________________
Төлеушінің қолы _______________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 қазандағы
№ 1238 қаулысымен
бекітілген

Об утверждении форм документов, предусмотренных Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2011 года № 1238
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления см. приказ Министра финансов Республики Казахстан от 17 февраля 2015 года № 98
В соответствии с подпунктами 1) и 2) пункта 4 статьи 554 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления Правительства РК от 24.02.2016 № 104 (вводится в действие с 01.04.2016).
1. Утвердить прилагаемые:
1) исключен постановлением Правительства РК от 04.06.2015 № 401 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
2) форму бланка строгой отчетности для приема консульскими учреждениями консульского сбора наличными деньгами;
3) исключен постановлением Правительства РК от 24.02.2016 № 104 (вводится в действие с 01.04.2016).
4) исключен постановлением Правительства РК от 04.06.2015 № 401 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 04.06.2015 № 401 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 24.02.2016 № 104 (вводится в действие с 01.04.2016).
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2012 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2011 года № 1238
форма
Квитанция
для сбора налога на имущество, транспортные средства
и земельного налога, уплачиваемых налогоплательщиком -
физическим лицом
Сноска. Форма исключена постановлением Правительства РК от 04.06.2015 № 401 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2011 года № 1238
форма
Бланк строгой отчетности для приема консульскими
учреждениями консульского сбора наличными деньгами
Сноска. Форма бланка строгой отчетности в редакции постановления Правительства РК от 04.06.2015 № 401 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Корешок квитанции                         Серия        №
Наименование (Ф.И.О.) плательщика
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
ИИН (БИН) плательщика
Назначение платежа:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Сумма платежа ____________________________________________________
(цифрами и прописью с указанием валюты платежа)
Наименование консульского учреждения, выдавшего квитанцию:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Дата выдачи: «__» __________ 20__ г.
М.П.   Ф.И.О., подпись должностного лица, выдавшего квитанцию:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Подпись плательщика ______________________________
Квитанция                                 Серия        №
Наименование (Ф.И.О.) плательщика
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
НИН (БИН) плательщика
Назначение платежа:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Сумма платежа _____________________________________________________
(цифрами и прописью с указанием валюты платежа)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Наименование консульского учреждения, выдавшего квитанцию:
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Дата выдачи: «__» ______________ 20__ г.
М.П. Ф.И.О., подпись должностного лица, выдавшего квитанцию:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Подпись плательщика ___________________________
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2011 года № 1238
Форма

Ескерту. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 24.02.2016 № 104 (01.04.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 31 қазандағы
№ 1238 қаулысынмен
бекітілген
Жекелеген қызмет түрлері бойынша салық салу объектілерін
(салық салуға байланысты) есеп алуды
ТІРКЕУ КАРТОЧКАСЫ
Ескерту. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 04.06.2015 № 401 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Сноска. Форма свидетельства о постановке на регистрационный учет по налогу на добавленную стоимость исключена постановлением Правительства РК от 24.02.2016 № 104 (вводится в действие с 01.04.2016).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2011 года № 1238
форма
РЕГИСТРАЦИОННАЯ КАРТОЧКА
учета объектов налогообложения (связанных с налогообложением)
по отдельным видам деятельности
Сноска. Форма исключена постановлением Правительства РК от 04.06.2015 № 401 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).