Банктер мен банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың салық қызметі органдарымен өзара қарым-қатынастарындағы нысандарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 қарашадағы № 1254 Қаулысы. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2019 жылғы 11 қарашадағы № 822 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 01.11.2019 № 822 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 63-бабының 2-тармағына, 216-бабының 4-тармағына, 218-бабының 4-тармағына, 581-бабының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) есепті тоқсан ішінде шартты банк салымдарындағы ақша қозғалысы туралы есеп нысаны;
2) банктік сыйақылардың есептелген сомалары туралы мәліметтер нысаны;
3) берілген кредит (қарыз) бойынша сыйақы түріндегі кірістерді заңды тұлғаға немесе дара кәсіпкерге мұндай сыйақыны есептеуді тоқтата тұру жолымен тануды тоқтату туралы хабарламаның нысаны бекітілсін.
2. Осы қаулы 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 1 қарашадағы
№ 1254 қаулысымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 1 қарашадағы
№ 1254 қаулысымен
бекітілген
Нысан
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 1 қарашадағы
№ 1254 қаулысымен
бекітілген
Нысан
Берілген кредит (қарыз) бойынша сыйақы түріндегі кірістерді заңды тұлғаға немесе дара кәсіпкерге мұндай сыйақыны есептеуді тоқтата тұру жолымен тануды тоқтату туралы хабарлама
____________________________________________________________________
(Банктің немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге
асыратын ұйым атауы)
СТН
(болған кезде)
ЖСН/БСН
Салық төлеушінің атауы
Шарттың нөмірі, күні
Берілген кредит (қарыз) бойынша сыйақы түріндегі кірістерді мұндай сыйақыны есептеуді тоқтата тұру жолымен тануды тоқтату
Күні
тоқтатылған күнгі есептелген сыйақы сомасы
1
2
3
4
5
6
7

Об утверждении форм во взаимоотношении банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, с органами налоговой службы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2011 года № 1254. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2019 года № 822.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 01.11.2019 № 822 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 63, пунктом 4 статьи 216, пунктом 4 статьи 218, подпунктом 5) статьи 581 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) форму отчета о движении денег в течение отчетного квартала на условных банковских вкладах;
2) форму сведений о начисленных суммах банковских вознаграждений;
3) форму уведомления о прекращении признания доходов в виде вознаграждения по выданному кредиту (займу) путем приостановления начисления такого вознаграждения юридическому лицу или индивидуальному предпринимателю.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2012 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 ноября 2011 года № 1254
Форма
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 ноября 2011 года № 1254
Форма
Утверждена
постановлением Правительстве
Республики Казахстан
от 1 ноября 2011 года № 1254
Форма
Уведомление
о прекращении признания доходов в виде вознаграждения
по выданному кредиту (займу) путем приостановления
начисления такого вознаграждения юридическому лицу
или индивидуальному предпринимателю ________________________________________________________________
(Наименование банка или организации, осуществляющей
отдельные виды банковских операций)
PHH (при
наличии)
ИИН/БИН
Наименование
налогоплательщика
Номер,
дата
договора
Прекращение признания доходов в
виде вознаграждения по выданному
кредиту (займу) путем
приостановления начисления такого
вознаграждения
дата
сумма начисленного
вознаграждения на дату
прекращения
1
2
3
4
5
6
7