"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2011 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 1467 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 қарашадағы № 1266 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2011 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 1467 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 9, 120-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2011 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 19 және 20-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 29-1, 29-2-жолдармен толықтырылсын:
"
29-1
Азаматтық қорғау туралы
ТЖМ
Шілде
Қазан
Желтоқсан
В.В.Петров
29-2
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне азаматтық қорғау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ТЖМ
Шілде
Қазан
Желтоқсан
В.В.Петров
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К.Мәсімов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2010 года № 1467 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2011 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2011 года № 1266
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2010 года № 1467 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2011 год" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 9, ст. 120) следующие изменения и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2011 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 19 и 20, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 29-1 и 29-2, следующего содержания:
"
29-1
О гражданской защите
МЧС
Июль
Октябрь
Декабрь
Петров В.В.
29-2
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам гражданской
защиты
МЧС
Июль
Октябрь
Декабрь
Петров В.В.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов