Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласының, Арыс және Ордабасы аудандарының әкімшілік шекараларын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғым 9 қарашадағы № 1314 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 13-бабына және «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының және Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Арыс қаласының әкімшілік шекарасына Ордабасы ауданының Бөржар ауылдық округінен берілетін 500 гектар жерді және Арыс ауданынан берілетін 1888 гектар жерді қосу арқылы Арыс қаласының, Арыс және Ордабасы аудандарының әкімшілік шекараларын өзгерту туралы және Ордабасы ауданының әкімшілік шекарасына Арыс ауданының Дермене ауылдық округінен берілетін 500 гектар жерді қосу туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов

Об изменении административных границ города Арысь, Арысского и Ордабасинского районов Южно-Казахстанской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2011 года № 1314
В соответствии со статьей 13 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и статьей 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложением Южно-Казахстанского областного маслихата и акимата Южно-Казахстанской области об изменении административных границ города Арысь, Арысского и Ордабасинского районов Южно-Казахстанской области путем включения в административные границы города Арысь 500 гектаров земель, передаваемых из Буржарского сельского округа Ордабасинского района, и 1888 гектаров земель, передаваемых из Арысского района, и о включении в административные границы Ордабасинского района 500 гектаров земель, передаваемых из Дермининского сельского округа Арысского района.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов