"Экономиканың түрлі саласындағы (аясындағы) концессия үлгі шарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы № 1326 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 қарашадағы № 1349 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 15 қазандағы № 829 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 15.10.2015 № 829 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Экономиканың түрлі саласындағы (аясындағы) концессия үлгі шарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 19 желтоқсандағы № 1326 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Экономиканың түрлі саласындағы (аясындағы) концессияның жаңа объектісін салуға және пайдалануға арналған үлгі шартта:
19-тармақта:
5) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«5) объектіні
______________________________________________________________
(салуды, салуды және пайдалануды - керегі көрсетілсін)
жүзеге асырған кезде басым тәртіппен Қазақстан Республикасында шығарылған жабдықтар мен материалдарды кемінде _____ % көлемінде пайдалануға;»;
7) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«7) объектіні
______________________________________________________________
(салу, салу және пайдалану - керегі көрсетілсін)
жөніндегі жұмыстарды жүргізу кезінде қазақстандық кадрларға басымдық беруге. Бұл ретте қазақстандық кадрларды тарту жұмысқа тартылған кадрлардың жалпы санына пайыздық қатынаста мердігерлік жұмыстардағы персоналды қоса алғанда, басшылық құрам бойынша _____ %, жоғары және орта кәсіптік білімі бар мамандар бойынша _____ %, білікті жұмысшылар бойынша _____ % құрауы тиіс;»;
мынадай мазмұндағы 10-1) тармақшамен толықтырылсын:
«10-1) жыл сайын, сатып алуды өткізу жоспарланған жылдың 1 ақпанынан кешіктірмей, тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді сатып алудың алдағы жылға арналған жылдық бағдарламасын және индустриялық саясатты мемлекеттік реттеу саласындағы уәкілетті органға олар белгілеген нысан бойынша және мерзімде сатып алынған тауарлар, жұмыстар мен қызметтер туралы ақпаратты ұсынуға;»;
көрсетілген қаулымен бекітілген Экономиканың түрлі саласындағы (аясындағы) мемлекеттік меншік объектісін концессияға беру жөніндегі үлгі шартта:
16-тармақ:
мынадай мазмұндағы 2-1) тармақшамен толықтырылсын:
«2-1) объекті қызметін жүзеге асыру кезінде қазақстандық қамту бойынша талаптарды көздеуге, оның ішінде қазақстандық қамту мөлшерімен кемінде тауарларға қатысты ____%, жұмыстарға қатысты ____%, көрсетілетін қызметтерге қатысты ____ %;»;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года № 1326 "Об утверждении типовых договоров концессии в различных отраслях (сферах) экономики"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2011 года № 1349. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2015 года № 829
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15.10.2015 № 829 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года № 1326 "Об утверждении типовых договоров концессии в различных отраслях (сферах) экономики" следующие изменения и дополнения:
в Типовом договоре на строительство и эксплуатацию нового объекта концессии в различных отраслях (сферах) экономики, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 19:
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) при осуществлении
__________________________________________________________________
(строительства, строительства и эксплуатации - указать нужное)
объекта в приоритетном порядке использовать оборудование и материалы, произведенные в Республике Казахстан в объеме не менее ______ %;";
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
"7) при проведении работ по
__________________________________________________________________
(строительству, строительству и эксплуатации - указать нужное)
объекта отдавать предпочтение казахстанским кадрам. При этом привлечение казахстанских кадров должно составить в процентном отношении от общего количества привлекаемых к работам кадрам, включая персонал, занятый на подрядных работах: ______ % по руководящему составу, ______ % по специалистам с высшим и средним профессиональным образованием, ______ % по квалифицированным рабочим;";
дополнить подпунктом 10-1) следующего содержания:
"10-1) ежегодно не позднее 1 февраля планируемого для проведения закупок года предоставлять годовую программу закупа товаров, работ и услуг на предстоящий год и информацию о приобретенных товарах, работах, услугах в уполномоченный орган в области государственного регулирования индустриальной политики по форме и в сроки, установленные им;";
в Типовом договоре по передаче в концессию объекта государственной собственности в различных отраслях (сферах) экономики, утвержденном указанным постановлением:
пункт 16:
дополнить подпунктом 2-1) следующего содержания:
"2-1) предусматривать требования по казахстанскому содержанию при осуществлении деятельности объекта, в том числе с размером казахстанского содержания не менее ______ % по отношению к товарам, ______ % по отношению к работам, ______ % по отношению к услугам;";

мынадай мазмұндағы 7-1) тармақшамен толықтырылсын:
«7-1) жыл сайын, сатып алуды өткізу жоспарланған жылдың 1 ақпанынан кешіктірмей, тауарларды, жұмыстар мен қызметтерді сатып алудың алдағы жылға арналған жылдық бағдарламасын және индустриялық саясатты мемлекеттік реттеу саласындағы уәкілетті органға олар белгілеген нысан бойынша және мерзімде сатып алынған тауарлар, жұмыстар мен қызметтер туралы ақпаратты ұсынуға;».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

дополнить подпунктом 7-1) следующего содержания:
"7-1) ежегодно не позднее 1 февраля планируемого для проведения закупок года предоставлять годовую программу закупа товаров, работ и услуг на предстоящий год и информацию о приобретенных товарах, работах, услугах в уполномоченный орган в области государственного регулирования индустриальной политики по форме и в сроки, установленные им;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов