Салықтық өтініштердің нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 қарашадағы № 1390 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2015 жылғы 28 тамыздағы № 685 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 28.08.2015 № 685 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің (Салық кодексі) 75-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мынадай салықтық өтініштердің нысандары бекітілсін:
1) құжаттық тексеру жүргізу туралы;
2) қызметті тоқтату туралы;
3) салық төлеушінің (салық агентінің) салық есептілігін кері қайтарып алу туралы;
4) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 18.02.2014 N 106 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
5) салық есептілігін табыс етуді тоқтата тұру (ұзарту, қайта бастау) туралы;
6) қосарланған салық салуды болдырмау туралы халықаралық шарттың негізінде төленген табыс салығын бюджеттен немесе шартты банк салымынан қайтаруға;
7) салық резиденттігін растауды алуға;
8) Қазақстан Республикасындағы көздерден алынған табыстардың және ұсталған (төленген) салықтардың сомалары туралы анықтаманы алуға;
9) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
10) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
11) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
12) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
13) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
14) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
15) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
16) алып тасталды - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;

Об утверждении форм налоговых заявлений
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2011 года № 1390. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2015 года № 685
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.08.2015 № 685 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления см. приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 604
В соответствии со статьей 75 Кодекса Республики Казахстан
от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые формы следующих налоговых заявлений:
1) о проведении документальной проверки;
2) о прекращении деятельности;
3) налогоплательщика (налогового агента) об отзыве налоговой отчетности;
4) исключен постановлением Правительства РК от 18.02.2014 № 106 (в действие с 1 января 2014 года и подлежит официальному опубликованию);
5) о приостановлении (продлении, возобновлении) представления налоговой отчетности;
6) на возврат уплаченного подоходного налога из бюджета или условного банковского вклада на основании международного договора об избежании двойного налогообложения;
7) на получение подтверждения налогового резидентства;
8) на получение справки о суммах полученных доходов из источников в Республике Казахстан и удержанных (уплаченных) налогов;
9) исключен постановлением Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования);
10) исключен постановлением Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования);
11) исключен постановлением Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования);
12) исключен постановлением Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования);
13) исключен постановлением Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования);
14) исключен постановлением Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования);
15) исключен постановлением Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования);
16) исключен постановлением Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования);

17) тіркеу есебіне қою туралы;
18) тіркеу есебінен шығару туралы;
19) дара кәсіпкерді, жеке нотариусты, жеке сот орындаушысын, адвокатты тіркеу есебі туралы;
20) қосылған құн салығы бойынша тіркеу есебі туралы;
21) электрондық салық төлеушінің тіркеу есебі туралы;
22) бензин (авиациялықтан басқа), дизель отынын өндіру, бензинді (авиациялықтан басқа), дизель отынын көтерме және (немесе) бөлшек саудада өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде тіркеу есебі туралы;
23) темекі өнімдерін өндіру және (немесе) көтерме саудада өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде тіркеу есебі туралы;
24) этил спиртін және (немесе) алкоголь өнімін өндіру, алкоголь өнімін көтерме және (немесе) бөлшек саудада өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде тіркеу есебі туралы;
25) ойын бизнесі қызметін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде тіркеу есебі туралы;
26) ұтыссыз ойын автоматтарын, ойынға арналған жеке компьютерлерді, ойын жолдарын, карталарды, бильярд үстелдерін пайдалана отырып көрсетілетін қызметтер - қызметін жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде тіркеу есебі туралы;
27) қосылған құн салығының асып кетуін қайтару туралы;
28) грант қаражаттары есебінен сатып алынатын тауарлар, жұмыстар, қызмет көрсетулер бойынша төленген қосылған құн салығын қайтару туралы;
29) салық берешегінің, міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары мен әлеуметтік аударымдар бойынша берешегінің жоқ (бар) екені туралы анықтаманы алу үшін;
30) салық міндеттемесін, сондай-ақ міндетті зейнетақы жарналарын, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын есептеу, ұстау және аудару, әлеуметтік аударымдарды есептеу және төлеу бойынша міндеттемелерді орындау бойынша бюджетпен есеп айырысудың жай-күйі туралы жеке шоттан үзінді көшірме алуға;
31) салықтарды, басқа да міндетті төлемдерді, кедендік төлемдерді, өсімпұлдар мен айыппұлдарды есепке жатқызу және (немесе) қайтару жүргізуге;
32) бақылау-касса машинасын салық органдарында есепке қою туралы;
33) бақылау-касса машинасын есептен шығару туралы;
34) бақылау-касса машинасын пайдалану кезінде туындайтын міндеттемелердің орындалуы туралы;
35) бақылау-касса машинасының моделін мемлекеттік тізілімге енгізу туралы;
36) лотереялар ұйымдастыру, өткізу және лотерея билеттерін сату жөніндегі қызметті жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде тіркеу есебі туралы;
37) акцизделетін тауарларды өндіру, жинау (жинақтау) жөніндегі қызметті жүзеге асыратын салық төлеуші ретінде тіркеу есебі туралы.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 20.12.2013 N 1363 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.02.2014 N 106 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.

17) о постановке на регистрационный учет;
18) о снятии с регистрационного учета;
19) о регистрационном учете индивидуального предпринимателя, частного нотариуса, частного судебного исполнителя, адвоката;
20) о регистрационном учете по налогу на добавленную стоимость;
21) о регистрационном учете электронного налогоплательщика;
22) о регистрационном учете в качестве налогоплательщика, осуществляющего деятельность по производству бензина (кроме авиационного), дизельного топлива, по оптовой и (или) розничной реализации бензина (кроме авиационного), дизельного топлива;
23) о регистрационном учете в качестве налогоплательщика, осуществляющего деятельность по производству и (или) оптовой реализации табачных изделий;
24) о регистрационном учете в качестве налогоплательщика, осуществляющего деятельность по производству этилового спирта и (или) алкогольной продукции, оптовой и (или) розничной реализации алкогольной продукции;
25) о регистрационном учете в качестве налогоплательщика, осуществляющего деятельность – игорный бизнес;
26) о регистрационном учете в качестве налогоплательщика, осуществляющего деятельность – услуги с использованием игровых автоматов без выигрыша, персональных компьютеров для игр, игровых дорожек, картов, бильярдных столов;
27) о возврате превышения налога на добавленную стоимость;
28) о возврате налога на добавленную стоимость, уплаченного по товарам, работам, услугам, приобретаемым за счет средств гранта;
29) для получения справки об отсутствии (наличии) налоговой задолженности, задолженности по обязательным пенсионным взносам, обязательным профессиональным пенсионным взносам и социальным отчислениям;
30) на получение выписки из лицевого счета о состоянии расчетов с бюджетом по исполнению налогового обязательства, а также обязательств по исчислению, удержанию и перечислению обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов, исчислению и уплате социальных отчислений;
31) на проведение зачета и (или) возврата налогов, других обязательных платежей, таможенных платежей, пеней и штрафов;
32) о постановке контрольно-кассовой машины на учет в налоговом органе;
33) о снятии с учета контрольно-кассовой машины;
34) об исполнении обязательств, возникающих при эксплуатации контрольно-кассовой машины;
35) о включении модели контрольно-кассовой машины в государственный реестр;
36) о регистрационном учете в качестве налогоплательщика, осуществляющего деятельность по организации, проведению лотереи и реализации лотерейных билетов;
37) о регистрационном учете в качестве налогоплательщика, осуществляющего деятельность по производству, сборке (комплектации) подакцизных товаров.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования); от 20.12.2013 № 1363 (вводится в действие с 01.01.2014).

2. Осы қаулы 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Салықтық өтініш жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Салықтық өтініш жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
нысан
Салық төлеушінің (салық агентінің) салық есептілігін кері
қайтарып алу туралы салықтық өтініші
Ескерту. Салықтық өтініш жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің  18.02.2014 N 106 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Салықтық өтініш алып тасталды - ҚР Үкіметінің 18.02.2014 N 106 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Салықтық өтініш жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Салықтық өтініш жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Салықтық өтініш жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
нысан
Қазақстан Республикасындағы көздерден алынған табыстардың және
ұсталған (төленген) салықтардың сомалары туралы анықтаманы
алуға салықтық өтініш
Ескерту. Салықтық өтініш жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің  18.02.2014 N 106 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Патент негізіндегі арнаулы салық режимін қолдануға
салықтық өтініш
Ескерту. Салықтық өтініш алып тасталды - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Патент негізіндегі арнаулы салық режимін қолдануды тоқтату
туралы салықтық өтініш
Ескерту. Салықтық өтініш алып тасталды - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Оңайлатылған декларация негізіндегі арнаулы салық режимін
қолдануға салықтық өтініш
Ескерту. Салықтық өтініш алып тасталды - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Оңайлатылған декларация негізіндегі арнаулы салық режимін
қолдануды тоқтату туралы салықтық өтініш
Ескерту. Салықтық өтініш алып тасталды - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Шаруа немесе фермер қожалықтарына арналған арнаулы салық
режимін қолдануға салықтық өтініш
Ескерту. Салықтық өтініш алып тасталды - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Шаруа немесе фермер қожалықтарына арналған арнаулы салық
режимін қолдануды тоқтату туралы салықтық өтініш
Ескерту. Салықтық өтініш алып тасталды - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Ауыл шаруашылығы өнімдерін, акваөсіру (балық өсіру
шаруашылығы) өнімін өндіруші заңды тұлғалар мен селолық тұтыну
кооперативтері үшін арнаулы салық режимін қолдануға салықтық
өтініш
Ескерту. Салықтық өтініш алып тасталды - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Ауыл шаруашылығы өнімдерін, акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы)
өнімін өндіруші заңды тұлғалар мен селолық тұтыну
кооперативтері үшін арнаулы салық режимін қолдануды тоқтату
туралысалықтық өтініш
Ескерту. Салықтық өтініш алып тасталды - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Салықтық өтініш жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Салықтық өтініш жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Салықтық өтініш жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Салықтық өтініш жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Салықтық өтініш жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Салықтық өтініш жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Салықтық өтініш жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Салықтық өтініш жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Салықтық өтініш жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Салықтық өтініш жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Салықтық өтініш жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Салықтық өтініш жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Нысан
Cалық берешегінің, міндетті зейнетақы жарналары, міндетті
кәсіптік зейнетақы жарналары мен әлеуметтік
аударымдар бойынша берешегінің жоқ (бар)
екені туралы анықтама алу үшін
салықтық өтініш
Ескерту. Салықтық өтініш жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 20.12.2013 N 1363 қаулысымен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі!
Нысан "РҚАО" РМК сайтында орналасқан http://rkao.kz/fnoforms; нысан электрондық түрде қажет болған жағдайда "РҚАО" РМК-нан алуға болады.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Нысан
Cалық міндеттемесін, сондай-ақ міндетті зейнетақы жарналарын,
міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын есептеу, ұстау және
аудару, әлеуметтік аударымдарды есептеу және төлеу бойынша
міндеттемелерді орындау бойынша бюджетпен есеп айырысулардың
жай-күйі туралы жеке шоттан үзінді көшірме алуға
салықтық өтініш
Ескерту. Салықтық өтініш жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 20.12.2013 N 1363 қаулысымен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі!
Нысан "РҚАО" РМК сайтында орналасқан http://rkao.kz/fnoforms; нысан электрондық түрде қажет болған жағдайда "РҚАО" РМК-нан алуға болады.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Салықтық өтініш жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Салықтық өтініш жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Салықтық өтініш жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Салықтық өтініш жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Салықтық өтініш жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Салықтық өтініш жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 1390 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Салықтық өтініш жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 456 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2012 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
Форма
Сноска. Налоговое заявление в редакции постановления Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
Форма
Сноска. Налоговое заявление в редакции постановления Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
форма
НАЛОГОВОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ НАЛОГОПЛАТЕЛЬЩИКА
(НАЛОГОВОГО АГЕНТА) ОБ ОТЗЫВЕ
НАЛОГОВОЙ ОТЧЕТНОСТИ
Сноска. Налоговое заявление в редакции постановления Правительства РК от 18.02.2014 № 106 (в действие с 1 января 2014 года и подлежит официальному опубликованию).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
Форма
Сноска. Налоговое заявление исключено постановлением Правительства РК от 18.02.2014 № 106 (в действие с 1 января 2014 года и подлежит официальному опубликованию).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
Форма
Сноска. Налоговое заявление в редакции постановления Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
Форма
Сноска. Налоговое заявление в редакции постановления Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
Форма
Сноска. Налоговое заявление в редакции постановления Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
форма
НАЛОГОВОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ
НА ПОЛУЧЕНИЕ СПРАВКИ О СУММАХ ПОЛУЧЕННЫХ ДОХОДОВ
ИЗ ИСТОЧНИКОВ В РЕСПУБЛИКЕ КАЗАХСТАН
И УДЕРЖАННЫХ (УПЛАЧЕННЫХ) НАЛОГОВ
Сноска. Налоговое заявление в редакции постановления Правительства РК от 18.02.2014 № 106 (в действие с 1 января 2014 года и подлежит официальному опубликованию).
Приложение 1
к налоговому заявлению
на получение справки о суммах полученных доходов
из источников в Республике Казахстан
и удержанных (уплаченных) налогов
Укажите номер
текущей страницы:
ЛИСТ А
Приложение 1
к налоговому заявлению
на получение справки о суммах полученных доходов
из источников в Республике Казахстан
и удержанных (уплаченных) налогов
Укажите номер
текущей страницы:
ЛИСТ B
Приложение 1
к налоговому заявлению
на получение справки о суммах полученных доходов
из источников в Республике Казахстан
и удержанных (уплаченных) налогов
Укажите номер
текущей страницы:
ЛИСТ C
Приложение 2
к налоговому заявлению на получение справки о суммах
полученных доходов из источников в Республике Казахстан
и удержанных (уплаченных) налогов
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
НАЛОГОВОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ
НА ПРИМЕНЕНИЕ СПЕЦИАЛЬНОГО НАЛОГОВОГО
РЕЖИМА НА ОСНОВЕ ПАТЕНТА
Сноска. Налоговое заявление исключено постановлением Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
НАЛОГОВОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ
О ПРЕКРАЩЕНИИ ПРИМЕНЕНИЯ СПЕЦИАЛЬНОГО
НАЛОГОВОГО РЕЖИМА НА ОСНОВЕ ПАТЕНТА
Сноска. Налоговое заявление исключено постановлением Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
НАЛОГОВОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ
НА ПРИМЕНЕНИЕ СПЕЦИАЛЬНОГО НАЛОГОВОГО
РЕЖИМА НА ОСНОВЕ УПРОЩЕННОЙ ДЕКЛАРАЦИИ
Сноска. Налоговое заявление исключено постановлением Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
НАЛОГОВОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ
О ПРЕКРАЩЕНИИ ПРИМЕНЕНИЯ СПЕЦИАЛЬНОГО
НАЛОГОВОГО РЕЖИМА НА ОСНОВЕ
УПРОЩЕННОЙ ДЕКЛАРАЦИИ
Сноска. Налоговое заявление исключено постановлением Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
НАЛОГОВОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ
НА ПРИМЕНЕНИЕ СПЕЦИАЛЬНОГО
НАЛОГОВОГО РЕЖИМА ДЛЯ КРЕСТЬЯНСКИХ
ИЛИ ФЕРМЕРСКИХ ХОЗЯЙСТВ
Сноска. Налоговое заявление исключено постановлением Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
НАЛОГОВОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ
О ПРЕКРАЩЕНИИ ПРИМЕНЕНИЯ СПЕЦИАЛЬНОГО
НАЛОГОВОГО РЕЖИМА ДЛЯ КРЕСТЬЯНСКИХ
ИЛИ ФЕРМЕРСКИХ ХОЗЯЙСТВ
Сноска. Налоговое заявление исключено постановлением Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
НАЛОГОВОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ
НА ПРИМЕНЕНИЕ СПЕЦИАЛЬНОГО НАЛОГОВОГО
РЕЖИМА ДЛЯ ЮРИДИЧЕСКИХ ЛИЦ-ПРОИЗВОДИТЕЛЕЙ
СЕЛЬСКОХОЗЯЙСТВЕННОЙ ПРОДУКЦИИ, ПРОДУКЦИИ АКВАКУЛЬТУРЫ
(РЫБОВОДСТВА) И СЕЛЬСКИХ ПОТРЕБИТЕЛЬСКИХ КООПЕРАТИВОВ
Сноска. Налоговое заявление исключено постановлением Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
НАЛОГОВОЕ ЗАЯВЛЕНИЕ
О ПРЕКРАЩЕНИИ ПРИМЕНЕНИЯ СПЕЦИАЛЬНОГО
НАЛОГОВОГО РЕЖИМА ДЛЯ ЮРИДИЧЕСКИХ
ЛИЦ-ПРОИЗВОДИТЕЛЕЙ СЕЛЬСКОХОЗЯЙСТВЕННОЙ ПРОДУКЦИИ,
ПРОДУКЦИИ АКВАКУЛЬТУРЫ (РЫБОВОДСТВА) И
СЕЛЬСКИХ ПОТРЕБИТЕЛЬСКИХ КООПЕРАТИВОВ
Сноска. Налоговое заявление исключено постановлением Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
Форма
Сноска. Налоговое заявление в редакции постановления Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Приложение 1
к налоговому заявлению
о постановке
на регистрационный учет
Приложение 2
к налоговому заявлению
о постановке
на регистрационный учет
Утверждена
постановлениечастногм Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
Форма
Сноска. Налоговое заявление в редакции постановления Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
Форма
Сноска. Налоговое заявление в редакции постановления Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
Форма
Сноска. Налоговое заявление в редакции постановления Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
Форма
Сноска. Налоговое заявление в редакции постановления Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
Форма
Сноска. Налоговое заявление в редакции постановления Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
Форма
Сноска. Налоговое заявление в редакции постановления Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
Форма
Сноска. Налоговое заявление в редакции постановления Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
Форма
Сноска. Налоговое заявление в редакции постановления Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
Форма
Сноска. Налоговое заявление в редакции постановления Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
Форма
Сноска. Налоговое заявление в редакции постановления Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
Форма
Сноска. Налоговое заявление в редакции постановления Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
Форма
Налоговое заявление
для получения справки об отсутствии
(наличии) налоговой задолженности,
задолженности по обязательным пенсионным
взносам, обязательным профессиональным пенсионным
взносами и социальным отчислениям
Сноска. Налоговое заявление в редакции постановления Правительства РК от 20.12.2013 № 1363 (вводится в действие с 01.01.2014).
Примечание РЦПИ!
Форма размещена на сайте РГП "РЦПИ" http://rkao.kz/fnoforms; в случае необходимости форму в электронном виде можно получить в РГП "РЦПИ".
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
Форма
Налоговое заявление
на получение выписки из лицевого счета
о состоянии расчетов с бюджетом по исполнению
налогового обязательства, а также обязательств
по исчислению, удержанию и перечислению
обязательных пенсионных взносов,
обязательных профессиональных
пенсионных взносов, исчислению
и уплате социальных отчислений
Сноска. Налоговое заявление в редакции постановления Правительства РК от 20.12.2013 № 1363 (вводится в действие с 01.01.2014).
Примечание РЦПИ!
Форма размещена на сайте РГП "РЦПИ" http://rkao.kz/fnoforms; в случае необходимости форму в электронном виде можно получить в РГП "РЦПИ".
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
Форма
Сноска. Налоговое заявление в редакции постановления Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
Форма
Сноска. Налоговое заявление в редакции постановления Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
Форма
Сноска. Налоговое заявление в редакции постановления Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
Форма
Сноска. Налоговое заявление в редакции постановления Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
Форма
Сноска. Налоговое заявление в редакции постановления Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
Форма
Сноска. Налоговое заявление в редакции постановления Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 1390
Форма
Сноска. Налоговое заявление в редакции постановления Правительства РК от 08.05.2013 № 456 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).