"Қазақстан Республикасы ішкі су жолдарының жағалау белдеуін пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 қыркүйектегі № 910 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1434 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 622 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 622 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне рұқсат беру жүйесін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 15 шілдедегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы ішкі су жолдарының жағалау белдеуін пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 қыркүйектегі № 910 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 34, 469-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы ішкі су жолдарының жағалау белдеуін пайдалану ережесінде:
4-тармақ алып тасталсын;
5-тармақтың бірінші абзацы алып тасталсын;
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Жағалау белдеуінде орналасқан объектілерді салу немесе қайта жаңарту жобалары міндетті түрде мемлекеттік экологиялық сараптамаға ұсынылуы тиіс.".
2. Осы қаулы ресми жариялануға тиіс және 2012 жылғы 30 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2005 года № 910 "Об утверждении Правил пользования береговой полосой внутренних водных путей Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1434. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2015 года № 622
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 622 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 июля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования разрешительной системы" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2005 года № 910 "Об утверждении Правил пользования береговой полосой внутренних водных путей Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 34, стр. 469) следующие изменения:
в Правилах пользования береговой полосой внутренних водных путей Республики Казахстан, утвержденные указанным постановлением:
пункт 4 исключить;
первый абзац пункта 5 исключить;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Проекты строительства или реконструкции объектов, размещаемых на береговой полосе, подлежат обязательному предоставлению на государственную экологическую экспертизу.".
2. Настоящее постановление подлежит официальному опубликованию и вводится в действие с 30 января 2012 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов