"Сәйкестікті растау саласындағы модульдік тәсіл" техникалық регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 қарашадағы № 1218 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 1519 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Сәйкестікті растау саласындағы модульдік тәсіл» техникалық регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 қарашадағы № 1218 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 1, 10-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2010 года № 1218 "Об утверждении технического регламента "Модульный подход в области подтверждения соответствия"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2011 года № 1519
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2010 года № 1218 "Об утверждении технического регламента "Модульный подход в области подтверждения соответствия" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 1, ст. 10).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов