Акцизделетіндерді қоспағанда, "Қазақстан - Қытай" газ құбыры Екінші учаскесінің жобасын іске асыру мақсатында "Қазақстан - Қытай" газ құбырының Екінші учаскесін салудың өндірістік процесіне тікелей байланысты және Қазақстан Республикасының аумағында құрылған ұйым "Қазақстан - Қытай" газ құбырының Екінші учаскесін салуда пайдалану үшін Қазақстан Республикасының аумағына әкелетін, кедендік баждарды, кедендік алымдарды және қосылған құн салығын төлеуден босатылатын тауарлардың, материалдар мен жабдықтардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 1533 Қаулысы
"2007 жылғы 18 тамыздағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қытай Халық Республикасының Үкіметі арасындағы Қазақстан - Қытай газ құбырын салу мен пайдаланудағы ынтымақтастық туралы келісімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы хаттаманы ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 15 шілдедегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении перечня товаров, за исключением подакцизных, материалов и оборудования, освобождаемых от уплаты таможенных пошлин, таможенных сборов и налога на добавленную стоимость, прямо связанных с производственным процессом строительства Второго участка газопровода "Казахстан - Китай" и ввозимых на территорию Республики Казахстан для использования в строительстве Второго участка газопровода "Казахстан - Китай" организацией, созданной на территории Республики Казахстан для целей реализации проекта Второго участка газопровода "Казахстан - Китай"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2011 года № 1533
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 июля 2010 года "О ратификации Протокола о внесении изменений и дополнений в Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Китайской Народной Республики о сотрудничестве в строительстве и эксплуатации газопровода Казахстан - Китай от 18 августа 2007 года" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған акцизделетіндерді қоспағанда, "Қазақстан - Қытай" газ құбыры Екінші учаскесінің жобасын іске асыру мақсатында "Қазақстан - Қытай" газ құбырының Екінші учаскесін салудың өндірістік процесіне тікелей байланысты және Қазақстан Республикасының аумағында құрылған ұйым "Қазақстан - Қытай" газ құбырының Екінші учаскесін салуда пайдалану үшін Қазақстан Республикасының аумағына әкелетін, кедендік баждарды, кедендік алымдарды және қосылған құн салығын (бұдан әрі - ҚҚС) төлеуден босатылатын тауарлардың, материалдар мен жабдықтардың тізбесі бекітілсін.

1. Утвердить прилагаемый перечень товаров, за исключением подакцизных, материалов и оборудования, освобождаемых от уплаты таможенных пошлин, таможенных сборов и налога на добавленную стоимость (далее - НДС), прямо связанных с производственным процессом строительства Второго участка газопровода "Казахстан - Китай" и ввозимых на территорию Республики Казахстан для использования в строительстве Второго участка газопровода "Казахстан - Китай" организацией, созданной на территории Республики Казахстан для целей реализации проекта Второго участка газопровода "Казахстан - Китай".

2. Акцизделетіндерді қоспағанда, кедендік баждарды, кедендік алымдарды және ҚҚС төлеуден босатылатын тауарларды, материалдар мен жабдықтарды Қазақстан Республикасының аумағына әкелу Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен бекітілген "Бейнеу-Шымкент" газ құбырын салу" жобасы ("Қазақстан - Қытай" газ құбырының Екінші учаскесі (Екінші учаскенің I және II кезеңдері) бойынша жобалау-сметалық құжаттамада көрсетілген осындай тауарлардың, материалдар мен жабдықтардың саны шегінде жүргізіледі деп белгіленсін.

2. Установить, что ввоз на территорию Республики Казахстан товаров, за исключением подакцизных, материалов и оборудования, освобождаемых от уплаты таможенных пошлин, таможенных сборов и НДС, производится в пределах количества таких товаров, материалов и оборудования, указанного в проектно-сметной документации по проекту "Строительство газопровода "Бейнеу - Шымкент" (Второй участок газопровода "Казахстан - Китай" (I и II этапы Второго участка), утвержденной в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне жүктелсін.
4. Осы қаулы 2011 жылғы 1 қазаннан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 1533 қаулысымен
бекітілген
Акцизделетіндерді қоспағанда, "Қазақстан - Қытай" газ құбыры Екінші учаскесінің жобасын іске асыру мақсатында "Қазақстан — Қытай" газ құбырының Екінші учаскесін салудың өндірістік процесіне тікелей байланысты және Қазақстан Республикасының аумағында құрылған ұйым "Қазақстан - Қытай" газ құбырының Екінші учаскесін салуда пайдалану үшін Қазақстан Республикасының аумағына әкелетін, кедендік баждарды, кедендік алымдарды және қосылған құн салығын төлеуден босатылатын тауарлардың, материалдар мен жабдықтардың
ТІЗБЕСІ

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 октября 2011 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 декабря 2011 года № 1533
ПЕРЕЧЕНЬ
товаров, за исключением подакцизных, материалов и оборудования,
освобождаемых от уплаты таможенных пошлин, таможенных сборов и
налога на добавленную стоимость, прямо связанных с
производственным процессом строительства Второго участка
газопровода «Казахстан - Китай» и ввозимых на территорию
Республики Казахстан для использования в строительстве
Второго участка газопровода «Казахстан - Китай» организацией,
созданной на территории Республики Казахстан для целей
реализации проекта Второго участка газопровода
«Казахстан - Китай»

Ескерту. Тізбеге өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 2012.12.04 № 1543 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 31.12.2013 № 1483 (қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т. қараңыз) қаулыларымен.
Р/с
Атауы
КО СЭҚ ТН бойынша тауардың коды
1
2
3
Құбыр өнімдері
1
LSAW 1067x14.3 mm, 3РЕ соаt. Мұнай мен газ құбырларына арналған тік жапсарлы, зауыттық оқшауланған, доғалап дәнекерлеу әдісімен дайындалған құбыр Д1067х14,3мм, Рр7,4МПа
7305 11 000 8
2
LSAW 1067х17.5mm, 3РЕ соаt. Мұнай мен газ құбырларына арналған тік жапсарлы, зауыттық оқшауланған, доғалап дәнекерлеу әдісімен дайындалған құбыр Д1067х17,5мм
7305 11 000 8
3
LSAW 1067х25.4mm, 3РЕ соаt. Мұнай мен газ құбырларына арналған тік жапсарлы, зауыттық оқшауланған, доғалап дәнекерлеу әдісімен дайындалған құбыр Д1067x25,4мм
7305 11 000 8
4
HSAW 1067x11.9 mm, 3РЕ соаt. Мұнай мен газ құбырларына арналған шиыршық жапсарлы, зауыттық оқшауланған, доғалап дәнекерлеу әдісімен дайындалған Д1067х11,9 mm, Рр=7,4 МПа құбыр
7305 19 000 0,
7606 19 900 0
5
LSAW 1067x11.9mm, 3РЕ соаt. Мұнай мен газ құбырларына арналған тік жапсарлы, зауыттық оқшауланған, доғалап дәнекерлеу әдісімен дайындалған құбыр Д 1067x11,9мм, Рр7,4МПа
7305 11 000 8
6
LSAW 1067х19.1mm, 3РЕ соаt. Мұнай мен газ құбырларына арналған тік жапсарлы, зауыттық оқшауланған, доғалап дәнекерлеу әдісімен дайындалған құбыр Д1067х19,1, Рр9,8МПа
7305 11 000 8
7
LSAW 1067x15.9mm, 3РЕ соаt. Мұнай мен газ өткізуге арналған тік жапсарлы, зауыттық оқшауланған, доғалап дәнекерлеу әдісімен дайындалған құбыр Д1067x15,9, Рр9,8МПа
7305 11000 8
8
HSAW 1067x15.9 mm, 3РЕ соаt. Мұнай мен газ құбырларына арналған шиыршық жапсарлы, зауыттық оқшауланған, доғалап дәнекерлеу әдісімен дайындалған Д1067х15,9, Рр=9,8 МПа құбыр
7305 19 000 0,
7606 19 900 0
9
LSAW 813х15.9mm, 3РЕ соаt. Мұнай мен газ өткізуге арналған тік жапсарлы, зауыттық оқшауланған, доғалап дәнекерлеу әдісімен дайындалған құбыр Д813х15.9мм
7305 11000 8
10
LSAW 813х12.7mm, 3РЕ соаt. Мұнай мен газ құбырларына арналған тік жапсарлы, зауыттық оқшауланған, доғалап дәнекерлеу әдісімен дайындалған құбыр Д813х12.7мм
7305 11000 8
11
LSAW 1420-15.9mm, 3РЕ соаt. Мұнай мен газ құбырларына арналған тік жапсарлы, оқшауланған, доғалап дәнекерлеу әдісімен дайындалған құбыр Д1420х 15,9
7305 11 000 8
12
LSAW 1020-15.9mm, 3РЕ соаt. Мұнай мен газ құбырларына арналған тік жапсарлы, оқшауланған, доғалап дәнекерлеу әдісімен дайындалған құбыр Д1020х15,9
7305 11 000 8
13
LSAW 1220-16mm, 3РЕ соаt. Мұнай мен газ құбырларына арналған тік жапсарлы, оқшауланған, доғалап дәнекерлеу әдісімен дайындалған құбыр Д1220х16
7305 11 000 8
Шүмектер
14
Пневмогидро жетегі бар түйістіре дәнекерлеуге арналған құбырлы Ду1050 домалақ шүмек -14,3мм (42"), Рр=7,4МПа
8481 80 819 0
15
Шүмекті авариялық жағдайда жабатын автоматы бар, пневмогидро жетегі бар түйістіре дәнекерлеуге арналған құбырлы Ду1050 домалақ шүмек - 14,3мм (42"), Рр=7,4МПа
8481 80 819 0
16
Пневмогидро жетегі бар түйістіре дәнекерлеуге арналған құбырлы Ду1050 домалақ шүмек -15,9мм (42"), Рр=5,4МПа
8481 80 819 0
17
Пневмогидро жетегі бар түйістіре дәнекерлеуге арналған құбырлы Ду1050 домалақ шүмек -19,1мм (42"), Рр=9,8МПа
8481 80 819 0
18
Шүмекті авариялық жағдайда жабатын автоматы бар, түйістіре дәнекерлеуге арналған құбырлы Ду1050 пневмогидро жетегі бар домалақ шүмек -19,1мм (42"), Рр=9,8МПа
8481 80 819 0
19
Пневмогидро жетегі бар домалақ шүмек Ду800х14,3мм (32"), Рр=9,8МПа
8481 80 819 0
20
Пневмогидро жетегі бар түйістіре дәнекерлеуге арналған құбырлы Ду500 домалақ шүмек - 8,7мм (20"), Рр=7,4МПа
8481 80 819 0
21
Пневмогидро жетегі бар түйістіре дәнекерлеуге арналған құбырлы Ду500 домалақ шүмек - 11,1мм (20"), Рр=9,8МПа
8481 80 819 0
22
Пневмогидро жетегі бар түйістіре дәнекерлеуге арналған құбырлы Ду400 домалақ шүмек - 7,1мм (16"), Рр=7,4МПа
8481 80 819 0
23
Пневмогидро жетегі бар түйістіре дәнекерлеуге арналған құбырлы Ду400 домалақ шүмек - 9,5мм (16"), Рр=9,8МПа
8481 80 819 0
24
Пневмогидро жетегі бар түйістіре дәнекерлеуге арналған құбырлы Ду300 домалақ шүмек - 5,6мм (12"), Рр=7,4МПа
8481 80 819 0
25
Қол жетегі бар түйістіре дәнекерлеуге арналған құбырлы Ду300 домалақ шүмек - 5,6мм (12"), Рр=7,4МПа
8481 80 819 0
26
Пневмогидро жетегі бар түйістіре дәнекерлеуге арналған құбырлы Ду300 домалақ шүмек - 9,5мм (12"), Рр=9,8МПа
8481 80 819 0
27
Қол жетегі бар түйістіре дәнекерлеуге арналған құбырлы Ду300 домалақ шүмек - 9,5мм (12"), Рр=9,8МПа
8481 80 819 0
Үштіктер
28
Торлы немесе торсыз түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 1067x1067x1067 (42"-42") t=19.1мм, Рр=8МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 990 0
29
Торлы немесе торсыз түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 1067x1067x1067 (42"-42") t=19.Імм, Рр=10,0МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 990 0
30
Торлы немесе торсыз түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 1067x1067x1067 (42"-42") t=14.3мм, Рр=10,0МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 990 0
31
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 1067x1067x406 (42"-16") t=25.4x25.4х9.5мм, Рр=10,0МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 990 0
32
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 1067x1067x406 (42"-16") 1=19.tх19.4х7.1мм, Рр=8МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 990 0
33
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 1067x1067x406 (42"-16") t=14.3х14.3х7.1мм, Рр=8МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 990 0
34
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 1067x1067x406 (42"-16") 1=19.tх19.1х9.5мм, Рр=10,0МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 990 0
35
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 1016x1016x1016 (40"-40") t=14,3мм,Рр=8МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 990 0
36
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 1067x1067x508 (42"-20") t=14.3х14.3х8.7мм, Рр=8МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 990 0
37
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 1067x1067x324 (42"-12") t=19.1х19.1х9.5мм, Рр=10,0МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 990 0
38
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 1219x1219x813 (48"-32") 1=19.tх19.1х15.9мм, Рр=5,4МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 990 0
39
Торлы немесе торсыз түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 1067x1067x324 (42"-12") t=14.3x14.3x9.5мм, Рр=5,4МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 990 0
40
Торлы немесе торсыз түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 1420x1420x1067 (46"-42") т=15.9х15.9х14.3мм, Рр=7,4МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 990 0
41
Торлы немесе торсыз түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 1020x1020x1067 (40"-40"-42") t=15.9х15.9х14.3мм, Рр=7,4МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 990 0
42
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 1067x1067x1067 (42"-42"-42") t=14.3х14.3х14.3мм, Рр=5,4МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 990 0
43
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 1067x1067x508 (42"-20") t=19.1x19.1x11.1мм, Рр=10,0МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 990 0
44
Торлы немесе торсыз түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 1219x1219x1067 (48"-42") t=23.8x23.8х19.1мм, Рр=10,0МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 990 0
45
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 813x813x813 (32") t=15.9мм, Рр=10,0МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 9900
46
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 813x813x456 (32-18") t=14.3х14,3х9,5мм, Рр=10,0МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 990 0
47
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 508x508x219 (20"х9"), t=8.7х8.7х4.0мм,Рр=8МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 190 0
48
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 508x508x219 (20"х9"), 1=11.1x11.1х6.4мм,Рр=10,0МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 190 0
49
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 406x406x406 (16"х16"), t=7,1мм,Рр=8МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 190 0
50
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 406x406x406 (16"х16"), t=9,5мм,Рр=10,0МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 190 0
51
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 406x406x219 (16"х9"), t=7,1х7,1х4,0мм,Рр=8МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 190 0
52
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 406x406x219 (16"х9"), t=9,5х9,5х6,4мм,Рр=10,0МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 190 0
53
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 324x324x324 (13"х13"), t=5.6мм,Рр=8МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 190 0
54
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 324x324x324 (13"х13"), t=9,5мм,Рр=10,0МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 190 0
55
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 324x324x168 (13"х6"), t=5.6х5.6х4.0мм,Рр=8МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 190 0
56
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат үштік 324x324x168 (13"х6"), t=9.5х9.5х4.8мм,Рр=10МПа, дәнекерлеу ұшы Х70
7307 93 190 0
Бұрғыштар
57
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 30 гр., Ду1067х19.1 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 910 0
58
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш З0 гр., Ду1067х14,3 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=8 МПа
7307 93 910 0
59

Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 04.12.2012 № 1543 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования); от 31.12.2013 № 1483 (порядок введения в действие см. п. 2).
№ п/п
Наименование
Код товара по
ТН ВЭД ТС
1
2
3
Трубная продукция
1
LSAW 1067x14.3mm, ЗРЕ coat. Труба для нефти и газопроводов
прямошовная, изготовленная методом дуговой сварки с заводской
изол. Д1067х14,3мм, Рр7,4Мпа
7305 11 000 8
2
LSAW 1067x17.5mm, ЗРЕ coat. Труба для нефти и газопроводов
прямошовная, изготовленная методом дуговой сварки с заводской
изол. Д1067х17,5мм
7305 11 000 8
3
LSAW 1067x25.4mm, ЗРЕ coat. Труба для нефти и газопроводов
прямошовная, изготовленная методом дуговой сварки с заводской
изол. Д1067х25,4мм
7305 11 000 8
4
HSAW 1067x11.9 mm, 3РЕ coat. Труба для нефти и газопроводов спиральношовная, изготовленная методом дуговой сварки с заводской изол. Д1067x11,9 мм, Рр=7,4 МПа
7305 19 000 0, 7306 19 900 0
5
LSAW 1067x11.9mm, ЗРЕ coat. Труба для нефти и газопроводов
прямошовная, изготовленная методом дуговой сварки с заводской
изол. Д1067x11,9мм, Рр7,4МПа
7305 11 000 8
6
LSAW 1067x19.1mm, ЗРЕ coat. Труба для нефти и газопроводов
прямошовная, изготовленная методом дуговой сварки с заводской
изол. Д1067x19,1, Рр9,8МПа
7305 11 000 8
7
LSAW 1067x15.9mm, ЗРЕ coat. Труба для нефти и газопроводов
прямошовная, изготовленная методом дуговой сварки с заводской
изол. Д1067х15,9, Рр9,8МПа
7305 11 000 8
8
HSAW 1067x15.9 mm, ЗРЕ coat. Труба для нефти и газопроводов спиральношовная, изготовленная методом дуговой сварки с заводской изол. Д1067х15,9, Рр=9,8 МПа
7305 19 000 0,
7306 19 900 0
9
LSAW 813x15.9mm, ЗРЕ coat. Труба для нефти и газопроводов
прямошовная, изготовленная методом дуговой сварки Д813x15.9мм,
с заводской изоляцией
7305 11 000 8
10
LSAW 813x12.7mm, ЗРЕ coat. Труба для нефти и газопроводов
прямошовная, изготовленная методом дуговой сварки Д813х12.7мм,
с заводской изоляцией
7305 11 000 8
11
LSAW 1420-15.9 mm, 3PE coat. Труба для нефти и газопроводов
прямошовная, изготовленная методом дуговой сварки с изоляцией
Д1420х15,9
7305 11 000 8
12
LSAW 1020-15.9 mm, 3PE coat. Труба для нефти и газопроводов
прямошовная, изготовленная методом дуговой сварки с изоляцией
Д1020х15,9
7305 11 000 8
13
LSAW 1220xl6 mm, 3PE coat. Труба для нефти и газопроводов
прямошовная, изготовленная методом дуговой сварки с изоляцией
Д1220x16
7305 11 000 8
Краны
14
Кран шаровой Ду1050 с трубой для сварки встык - 14,3мм (42"), с
пневмогидроприводом, Рр=7,4МПа
8481 80 819 0
15
Кран шаровой Ду1050 с трубой для сварки встык - 14,3мм (42"), с
пневмогидроприводом, с автоматом аварийного закрытия крана,
Рр=7,4МПа
8481 80 819 0
16
Кран шаровой Ду1050 с трубой для сварки встык - 15,9мм (42"), с
пневмогидроприводом, Рр=5,4МПа
8481 80 819 0
17
Кран шаровой Ду1050 с трубой для сварки встык - 19,1мм (42"), с
пневмогидроприводом, Рр=9,8МПа
8481 80 819 0
18
Кран шаровой Ду1050 с трубой для сварки встык - 19,1мм (42"), с
пневмогидроприводом, с автоматом аварийного закрытия крана,
Рр=9,8МПа
8481 80 819 0
19
Кран шаровой Ду800х14,3мм (32") с пневмогидроприводом,
Рр=9,8МПа
8481 80 819 0
20
Кран шаровой Ду500 с трубой для сварки встык - 8,7мм (20"), с
пневмогидроприводом, Рр=7,4МПа
8481 80 819 0
21
Кран шаровой Ду500 с трубой для сварки встык - 11,1мм (20"), с
пневмогидроприводом, Рр=9,8МПа
8481 80 819 0
22
Кран шаровой Ду400 с трубой для сварки встык - 7,1мм (16") с
пневмогидроприводом, Рр=7,4МПа
8481 80 819 0
23
Кран шаровой Ду400 с трубой для сварки встык - 9,5мм (16"), с
пневмогидроприводом, Рр=9,8МПа
8481 80 819 0
24
Кран шаровой Ду300 с трубой для сварки встык - 5,6мм (12"), с
пневмогидроприводом, Рр=7,4МПа
8481 80 819 0
25
Кран шаровой Ду300 с трубой для сварки встык - 5,6мм (12"), с
ручным приводом, Рр=7,4МПа
8481 80 819 0
26
Кран шаровый Ду300 с трубой для сварки встык - 9,5мм (12"), с
пневмогидроприводом, Рр=9,8МПа
8481 80 819 0
27
Кран шаровой Ду300 с трубой для сварки встык - 9,5мм (12") с
ручным приводом, Рр=9,8МПа
8481 80 819 0
Тройники
28
Тройник стальной с решеткой или без решетки для сварки встык
1067x1067x1067 (42"-42") t=19.1мм, Рр=8МПа, концы под приварку
Х70
7307 93 990 0
29
Тройник стальной с решеткой или без решетки для сварки встык
1067x1067x1067 (42"-42") t=19.1мм, Рр=10,0МПа, концы под
приварку Х70
7307 93 990 0
30
Тройник стальной с решеткой или без решетки для сварки встык
1067x1067x1067 (42"-42") t=14.3мм, Рр=10,0МПа, концы под
приварку Х70
7307 93 990 0
31
Тройник стальной для сварки встык 1067x1067x406 (42"-16")
t=25.4х25.4х9.5мм, Рр=10,0МПа, концы под приварку Х70
7307 93 990 0
32
Тройник стальной для сварки встык 1067x1067x406 (42"-16")
t=19.1x19.4x7.1мм, Рр=8МПа, концы под приварку Х70
7307 93 990 0
33
Тройник стальной для сварки встык 1067x1067x406 (42"-16")
t=14.3xl4.3x7.lмм, Рр=8МПа, концы под приварку Х70
7307 93 990 0
34
Тройник стальной для сварки встык 1067x1067x406 (42"-16")
t=19.1xl9.1x9.5мм, Рр=10,0МПа, концы под приварку Х70
7307 93 990 0
35
Тройник стальной для сварки встык 1016x1016x1016 (40"-40")
t=14,3мм,Pp=8MПa, концы под приварку Х70
7307 93 990 0
36
Тройник стальной для сварки встык 1067x1067x508 (42"-20")
t=14.3xl4.3x8.7мм, Рр=8МПа, концы под приварку Х70
7307 93 990 0
37
Тройник стальной для сварки встык 1067x1067x324 (42"-12")
t=19.1х19.1х9,5мм, Рр=10,0МПа, концы под приварку Х70
7307 93 990 0
38
Тройник стальной для сварки встык 1219x1219x813 (48"-32")
t=19.1xl9.1xl5,9мм, Pp=5,4 МПа, концы под приварку Х70
7307 93 990 0
39
Тройник стальной с решеткой или без решетки для сварки встык
1067x1067x324 (42"-12") t=14,3xl4,3x9,5мм, Pp=5,4 МПа, концы
под приварку Х70
7307 93 990 0
40
Тройник стальной с решеткой или без решетки для сварки встык
1420x1420x1067 (46"-42") t=15,9x15,9x14,3мм, Рр=7,4 МПа, концы
под приварку Х70
7307 93 990 0
41
Тройник стальной с решеткой или без решетки для сварки встык
1020x1020x1067 (40"-40"-42") t=15,9xl5,9xl4,3мм, Рр=7,4 МПа,
концы под приварку Х70
7307 93 990 0
42
Тройник стальной для сварки встык 1067x1067x1067 (42"-42"-42")
t=14,3xl4,3xl4,3мм, Pp=5,4 МПа, концы под приварку Х70
7307 93 990 0
43
Тройник стальной для сварки встык 1067x1067x508 (42"-20")
1=19.1x19.1x11.1мм, Рр=10,0МПа, концы под приварку Х70
7307 93 990 0
44
Тройник стальной с решеткой или без решетки для сварки
встык 1219х1219х1067 (48"-42") t=23.8x23.8xl9.lмм, Рр=10,0МПа,
концы под приварку Х70
7307 93 990 0
45
Тройник стальной для сварки встык 813x813x813 (32") t=15.9мм,
Рр=10,0МПа, концы под приварку Х70
7307 93 990 0
46
Тройник стальной для сварки встык 813x813x456 (32-18")
t=14.3xl4,3x9,5мм, Рр=10,0МПа, концы под приварку Х70
7307 93 990 0
47
Тройник стальной для сварки встык 508x508x219 (20"х9"),
t=8.7x8.7x4.0мм, Pp=8MПa, концы под приварку Х70
7307 93 190 0
48
Тройник стальной для сварки встык 508x508x219 (20"х9"),
t=l1.1x11.1х6.4мм, Рр=10,0МПа, концы под приварку Х70
7307 93 190 0
49
Тройник стальной для сварки встык 406x406x406 (16"х16"),
t=7,lмм, Pp=8MПa, концы под приварку Х70
7307 93 190 0
50
Тройник стальной для сварки встык 406x406x406 (16"х16"),
1=9,5мм, Рр=10,0МПа, концы под приварку Х70
7307 93 190 0
51
Тройник стальной для сварки встык 406x406x219 (16"х9"),
t=7,lx7,lx4,0мм, Рр=8МПа, концы под приварку Х70
7307 93 190 0
52
Тройник стальной для сварки встык 406x406x219 (16"х9"),
t=9,5x9,5x6,4мм, Рр=10,0МПа, концы под приварку Х70
7307 93 190 0
53
Тройник стальной для сварки встык 324x324x324 (13"х13"),
t=5.6мм, Рр=8МПа, концы под приварку Х70
7307 93 190 0
54
Тройник стальной для сварки встык 324x324x324 (13"х13"),
t=9,5мм, Рр=10,0МПа, концы под приварку Х70
7307 93 190 0
55
Тройник стальной для сварки встык 324x324x168 (13"х6"),
t=5.6x5.6x4.0мм, Рр=8МПа, концы под приварку Х70
7307 93 190 0
56
Тройник стальной для сварки встык 324x324x168 (13"х6"),
t=9.5x9.5x4.8мм, Рр=10МПа, концы под приварку Х70
7307 93 190 0
Отводы
57
Отвод стальной для сварки встык 30 гр., Ду 1067х19.1 мм концы под приварку Х70, Рр=10 МПа
7307 93 910 0
58
Отвод стальной для сварки встык 30 гр., Ду 1067x14,3 мм концы под приварку Х70, Рр=8 МПа
7307 93 910 0
59

Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 90 гр., Ду 1067x19.1 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=8 МПа
7307 93 910 0
60
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бүрғыш 45 гр., Ду1067х19.1 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=8 МПа
7307 93 910 0
61
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 90 гр., Ду 1067x25.4 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 910 0
62
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 45 гр., Ду 1067x25.4 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 910 0
63
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 90 гр., Ду 1067x19.1 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 910 0
64
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 90 гр., Ду 1067x14.3 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=8 МПа
7307 93 910 0
65
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 45 гр., Ду 1067x14.3 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=8 МПа
7307 93 910 0
66
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 90 гр., Ду 1067x14.3 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=5,4 МПа
7307 93 910 0
67
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 45 гр., Ду 1067x14.3 мм дәнекерлеу үшы Х70, Рр=5,4 МПа
7307 93 910 0
68
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 90 гр., Ду813х14.3 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 910 0
69
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 45 гр., Ду813х14.3 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 910 0
70
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 90 гр., Ду508х8.7 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=8 МПа
7307 93 110 0
71
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 45 гр., Ду508х8.7 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=8 МПа
7307 93 110 0
72
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 90 гр., Ду508х11.1 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 110 0
73
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 45 гр., Ду508х 11.1 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 110 0
74
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бүрғыш 90 гр., Ду406х7.1 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=8 МПа
7307 93 110 0
75
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 90 гр., Ду406х7.1 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=8 МПа
7307 93 110 0
76
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 90 гр., Ду406х9.5 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 110 0
77
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бүрғыш 90 гр., Ду324х5.6 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=8 МПа
7307 93 110 0
78
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 45 гр., Ду324х5.6 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=8 МПа
7307 93 110 0
79
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 90 гр., Ду324х5.6 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=5,4 МПа
7307 93 110 0
80
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 90 гр., Ду324х9.5 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=10 МПа
7307 93 110 0
81
Түйістіре дәнекерлеуге арналған болат бұрғыш 45 гр., Ду324х9.5 мм дәнекерлеу ұшы Х70, Рр=10 МПа
7307 93 110 0
Энергетикалық қондырғылар
82
Газ генераторлары (газпоршеньді қондырғылар немесе жай ГПҚ) отын ретінде газды пайдаланатын іштен тұтанатын газпоршеньді қозғалтқыштан және болат жақтауға орнатылған синхрондық щеткасыз ауыспалы тоқ генераторынан тұратын конструкцияны құрайды, қуаты 200 кВт-тан 1500 кВт-қа дейін, кернеуі 380-400 В, жиілігі 50 Гц

Отвод стальной для сварки встык 90 гр., Ду 1067х19.1 мм концы под приварку Х70, Рр=8 МПа
7307 93 910 0
60
Отвод стальной для сварки встык 45 гр., Ду 1067х19.1 мм концы под приварку Х70, Рр=8 МПа
7307 93 910 0
61
Отвод стальной для сварки встык 90 гр., Ду 1067x25.4 мм концы под приварку Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 910 0
62
Отвод стальной для сварки встык 45 гр., Ду 1067x25.4 мм концы под приварку Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 910 0
63
Отвод стальной для сварки встык 90 гр., Ду 1067x19.1 мм концы под приварку Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 910 0
64
Отвод стальной для сварки встык 90 гр., Ду1067х14.3 мм концы под приварку Х70, Рр=8 МПа
7307 93 910 0
65
Отвод стальной для сварки встык 45 гр., Ду 1067x14.3 мм концы под приварку Х70, Рр=8 МПа
7307 93 910 0
66
Отвод стальной для сварки встык 90 гр., Ду 1067x14.3 мм концы под приварку Х70, Рр=5,4 МПа
7307 93 910 0
67
Отвод стальной для сварки встык 45 гр., Ду 1067x14.3 мм концы под приварку Х70, Рр=5,4 МПа
7307 93 910 0
68
Отвод стальной для сварки встык 90 гр., Ду 813х14.3 мм концы под приварку Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 910 0
69
Отвод стальной для сварки встык 45 гр., Ду 813х14.3 мм концы под приварку Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 910 0
70
Отвод стальной для сварки встык 90 гр., Ду 508х8.7 мм концы под приварку Х70, Рр=8 МПа
7307 93 110 0
71
Отвод стальной для сварки встык 45 гр., Ду 508х8.7 мм концы под приварку Х70, Рр=8 МПа
7307 93 110 0
72
Отвод стальной для сварки встык 90 гр., Ду 508х11.1 мм концы под приварку Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 110 0
73
Отвод стальной для сварки встык 45 гр., Ду 508х11.1 мм концы под приварку Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 110 0
74
Отвод стальной для сварки встык 90 гр., Ду 406х7.1 мм концы под приварку Х70, Рр=8 МПа
7307 93 110 0
75
Отвод стальной для сварки встык 90 гр., Ду 406х7.1 мм концы под приварку Х70, Рр=8 МПа
7307 93 110 0
76
Отвод стальной для сварки встык 90 гр., Ду 406х9.5 мм концы под приварку Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 110 0
77
Отвод стальной для сварки встык 90 гр., Ду 324х5.6 мм концы под приварку Х70, Рр=8 МПа
7307 93 110 0
78
Отвод стальной для сварки встык 45 гр., Ду 324х5.6 мм концы под приварку Х70, Рр=8 МПа
7307 93 110 0
79
Отвод стальной для сварки встык 90 гр., Ду 324х5.6 мм концы под приварку Х70, Рр=5,4 МПа
7307 93 110 0
80
Отвод стальной для сварки встык 90 гр., Ду 324х9.5 мм концы под приварку Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 110 0
81
Отвод стальной для сварки встык 45 гр. Ду 324х9.5 мм концы под приварку Х70, Рр=10,0 МПа
7307 93 110 0
Энергетические установки
82
Газовые генераторы (они же газопоршневые установки, или
просто - ГПУ) представляют собой конструкцию из газопоршневого
двигателя внутреннего сгорания, использующего в качестве
топлива газ, и синхронного бесщеточного генератора переменного
тока, установленных на стальной раме, мощность от 200 кВт до
1500 кВт, напряжением 380-400 В, частотой 50 Гц

8405 10 000 9
83
Дизельді генератор негізгі қоректендіру өшкен жағдайда қосымша (авариялық) қоректендіру үшін отын ретінде дизельді пайдаланатын іштен тұтанатын қозғалтқыштан және болат жақтауға орнатылған синхрондық щеткасыз ауыспалы тоқ генераторынан тұратын, қуаты 75 кВА-дан 375 кВА-ға дейін, кернеуі 380-400 В, жиілігі 50 Гц құрылымды құрайды.
8502 12 000 0
84
Дизельді генератор негізгі қоректендіру өшкен жағдайда қосымша (авариялық) қоректендіру үшін отын ретінде дизельді пайдаланатын іштен тұтанатын қозғалтқыштан және болат жақтауға орнатылған синхрондық щеткасыз ауыспалы тоқ генераторынан тұратын, қуаты 375 кВА-дан 750 кВА-ға дейін, кернеуі 380-400 В, жиілігі 50 Гц құрылымды құрайды.
8502 13 200 0
85
Дизельді генератор негізгі қоректендіру өшкен жағдайда қосымша (авариялық) қоректендіру үшін отын ретінде дизельді пайдаланатын іштен тұтанатын қозғалтқыштан және болат жақтауға орнатылған синхрондық щеткасыз ауыспалы тоқ генераторынан тұратын, қуаты 750 кВА-дан 1000 кВА-ға дейін, кернеуі 380-400 В, жиілігі 50 Гц құрылымды құрайды.
8502 13 400 0
86
Үздіксіз қоректендіру көздері — екінші қайтара электрмен қоректендіру көзі, бұл автоматтық құрылғының мақсаты - өзіне қосылған электр жабдығын 1 кВт-тан 3 кВт-қа дейін, кернеуі 24-48 В тұрақты токтың нормасы шегінде электр энергиясымен үздіксіз қамтамасыз ету
8504 40
Талшықтық оптикалық байланыс желілеріне арналған материалдар мен жабдықтар
87
Жедел қол жеткізу камерасы (ЖҚК) пластмассадан жасалған, кәбілдің артық бөлігін және талшықтық оптикалық жалғастырғышты орнатуға арналған
3926 90
88
Маркер полиэтиленнен жасалған, ол іске қосуға арналған энергияның ішкі көзі жоқ пассивті антеннаны білдіреді
8517 70 190 0
89
Бос ұяшықтың орнына арналған алюминий тығын
7616 99 900 8
90
PSU300-DС-10 арналған N42, 18-60 Vdc қуат блогы
8504 40 820 9
91
N215, N415 шассиге арналған 18-60Vdc (120W) қуат блогы
8504 40 820 9
92
N50 N70 шассиге арналған 18-60Vdc (1000W) қуат блогы
8504 40 820 9
93
OTN/OTN-X3M шассиге арналған 230 Vас қуат кәбілі
8544 49 950 9
94
N50/N70 шассиге арналған 230 Vас қуат кәбілі
8544 49 950 9
95
ОМS-ВОRА (ТWР, 6m) қосуға арналған кәбілі
8544 42 100 0
96
RS485 12 жұпты кәбілі
8544 42 100 0
97
25 жұпты кәбілі
8544 42 100 0
98
N215 шассиге арналған BORA2500-X3M-ULM150-4 желілік картасы
8542 31 909 8
99
N415 шассиге арналған BORA2500-X3M-ULM150-4 желілік картасы
8542 31 909 8
100
N42 шассиге арналған BORA2500-X3M-ULM150-8 желілік картасы
8542 31 909 8
101
МРЕG-Audi картасы (4 бейне порт + 4 стерео аудио порт)

8405 10 000 9
83
Дизельный генератор представляют собой конструкцию из двигателя
внутреннего сгорания, использующего в качестве топлива
дизельное топливо, и синхронного бесщеточного генератора
переменного тока, установленную на стальной раме, мощностью от
75 кВА до 375 кВА, напряжением 380-400 В, частотой 50 Гц для
резервного (аварийного) питания в случае отключения основного
питания.
8502 12 000 0
84
Дизельный генератор представляют собой конструкцию из двигателя
внутреннего сгорания, использующего в качестве топлива дизель,
и синхронного бесщеточного генератора переменного тока,
установленную на стальной раме, мощностью от 375 кВА до 750
кВА, напряжением 380-400 В, частотой 50 Гц для резервного
(аварийного) питания в случае отключения основного питания.
8502 13 200 0
85
Дизельный генератор представляют собой конструкцию из двигателя
внутреннего сгорания, использующего в качестве топлива дизель,
и синхронного бесщеточного генератора переменного тока,
установленную на стальной раме, мощностью от 750 кВА до 1000
кВА, напряжением 380-400 В, частотой 50 Гц для резервного
(аварийного) питания в случае отключения основного питания.
8502 13 400 0
86
Источники бесперебойного питания - источник вторичного
электропитания, автоматическое устройство с аккумуляторными
батареями, назначение которого обеспечить подключенное к нему
электрооборудование бесперебойным снабжением электрической
энергией в пределах нормы, мощностью от 1 кВт до 3 кВт,
напряжением 24-48 В постоянного тока
8504 40
Материалы и оборудование для волоконно-оптической линии связи
87
Камера оперативного доступа (КОД) изготовлена из пластмассы,
предназначена для размещения запаса кабеля и
волоконно-оптической муфты
3926 90
88
Маркер - изготовлены из полиэтилена, представляют собой
пассивную антенну без внутреннего источника энергии для
приведения в действие
8517 70 190 0
89
Алюминиевая заглушка для пустого слотоместа
7616 99 900 8
90
Блок питания 18-60 Vdc для N42, PSU300-DC-10
8504 40 820 9
91
Блок питания 18-60 Vdc (120W) для шасси N215, N415
8504 40 820 9
92
Блок питания 18-60 Vdc (1000W) для шасси N50, N70
8504 40 820 9
93
Кабель питания 230 Vac для OTN/OTN-X3M шасси
8544 49 950 9
94
Кабель питания 230 Vac для шасси N50/N70
8544 49 950 9
95
Кабель для подключения OMS-BORA (TWP, 6m)
8544 42 100 0
96
12 парный кабель RS485
8544 42 100 0
97
25 парный кабель
8544 42 100 0
98
Сетевая карта BORA2500-X3M-ULM150-4 для шасси N215
8542 31 909 8
99
Сетевая карта BORA2500-X3M-ULM150-4 для шасси N415
8542 31 909 8
100
Сетевая карта BORA2500-X3M-ULM150-8 для шасси N42
8542 31 909 8
101
Карта MPEG-Audio (4 порта видео + 4 порта стерео аудио)

8542 31 909 8
102
RS485 интерфейсіне деректерді беруге арналған жауап беретін карта
8542 31 909 8
103
ЕТ-100АЕ Интернетін 5 Ethernet жеке буынға бөлуге арналған карта
8542 31 909 8
104
Бағдарламалық қамтамасыз етуі бар компакт диск (қағаз жүзіндегі лицензия қоса ұсынылады).
8523 49 450 0
105
MVidIP цифрлық бейне үшін бейне картасы
8542 31 909 8
106
N215 торабы үшін қағаз тасымалдағыштағы ОТN-Х3М ОМS лицензиясы
4911 10 900 0
107
N415 торабы үшін қағаз тасымалдағыштағы ОТN-Х3М ОМS лицензиясы
4911 10 900 0
108
N42 торабы үшін қағаз тасымалдағыштағы ОТN-Х3М ОМS лицензиясы
4911 10 900 0
109
N50 торабы үшін ОМS лицензиясы
4911 10 900 0
110
150-LI талшықты-оптикалық байланысқа арналған қабылдау-беру модулі
8517 70
111
19" ажыратқыштарымен және монтаждау жиынтығымен талшықты-оптикалық қабылдау-тарату модульдерін монтаждауға арналған рама
8517 70 900 9
112
ОТN-N42 жабдығын монтаждауға арналған алюминийден жасалған шасси (қуат блогысыз)
7616 99 900 8
113
N215 жабдығын монтаждауға арналған алюминийден жасалған шасси
7616 99 900 8
114
N415 жабдығын монтаждауға арналған алюминийден жасалған шасси
7616 99 900 8
115
Қуаты арттырылған талшықты-оптикалық қабылдау-беру модулі (1560 пт)
8517 70
116
ОТN-150-мен өзара әрекеттестікке арналған оптикалық қабылдау-беру модулі
8517 70
117
RSХММ платасы (RS-232, RS-422 интерфейстерін жіберу)
8542 31 909 8
118
Орнатылған бағдарламалық қамтамасыз етумен жеке компьютер (мониторсыз)
8471 41 000 9
119
N215 шасси үшін ВОRА-OTN150-4 желілік картасы (SFP модульдерсіз)
8542 31 909 8
120
N5024С желісі (24 порт)
8536 90
УҚТ арналған материалдар
121
Толқын жолды көпір - белгілі бір қасиеттерге ие пассивтік желілік реактивтік өзара төрт иінді торапты құрайды
8536 90
122
Бір корпуста дыбыс жазатын немесе дыбыс шығаратын аппаратурамен біріктірілген не біріктірілмеген, дауысты, бейнені қабылдағыш-таратқыш аппаратура
8517
123
7/8" СЕLLҒLЕ (АNSЕN 50 ом LСҒ) коаксиалды радиожиілік кәбілі
8544 20 000
124
NEХDОGЕ репитер/контроллер, 40 Вт, ҒDМА - әдетте жергілікті радиотелефон байланысының алшақтығын жеке модуляцияға ие УҚТ-ға арттыруға арналған автоматты қабылдау-тарату радиостанциясы
8517 70
125
Әртүрлі тасығыштардағы көп сайттық режимдегі жұмысты бағдарламалық қамтамасыз ету
4911 10 900 0,8523
126
4 арналы гибрид-фериттік комбайнер радиосигналды күшейтуге арналған, байланыстың көп арналы жүйелерінің құрамында 4 таратқыштың қуатын біріктіру құрылғысы ретінде пайдаланылады
8518 40 800 9
127
АШК және преселекторы бар 4 арнаға арналған қабылдағыш таратушы панель, 30 дБ-ға дейін күшейту. Сонымен қатар байланыстың көп арналы жүйелерінің құрамында 4 таратқыштың қуатын біріктіру құрылғысы ретінде пайдалануға арналған

8542 31 909 8
102
Карта, отвечающая за передачу данных в интерфейс RS485
8542 31 909 8
103
Карта для передачи интернета ЕТ-100АЕ, на 5 раздельных сегментов Ethernet
8542 31 909 8
104
Компакт диск с программным обеспечением (лицензия на бумажном носителе прилагается)
8523 49 450 0
105
Карта MVidIP цифрового видео
8542 31 909 8
106
Лицензия на бумажном носителе OTN-X3M OMS для узла N215
4911 10 900 0
107
Лицензия на бумажном носителе OTN-X3M OMS для узла N415
4911 10 900 0
108
Лицензия на бумажном носителе OTN-X3M OMS для узла N42
4911 10 900 0
109
Лицензия OMS для узла N50
4911 10 900 0
110
Модуль приемопередатчика для волоконно-оптической связи 150-L1
8517 70
111
19" рама для монтажа модулей оптических приемопередатчиков с
разъемами и монтажным комплектом
8517 70 900 9
112
Алюминиевые шасси для монтажа оборудования OTN-N42 (без блока питания)
7616 99 900 8
113
Алюминиевые шасси для монтажа оборудования N215
7616 99 900 8
114
Алюминиевые шасси для монтажа оборудования N415
7616 99 900 8
115
Модуль приемопередатчика волоконно-оптической связи с
увеличенной мощностью (1560 nm)
8517 70
116
Модуль приемопередатчика волоконно-оптической связи для
взаимодействия с OTN-150
8517 70
117
Плата RSХММ (передача интерфейсов RS-232, RS-422)
8542 31 909 8
118
Персональный компьютер с установленным программным обеспечением (без монитора)
8471 41 000 9
119
Сетевая карта BORA-OTN150-4 для шасси N215
(без SFP модулей)
8542 31 909 8
120
Узел N5024C (24 порта)
8536 90
Материалы для УКВ
121
Волноводный мостик - представляет собой пассивный линейный
реактивный взаимный четырехплечный узел, обладающий
определенными свойствами
8536 90
122
Аппаратура приемно-передающая голос, изображение или другие
данные, совмещенная или не совмещенная в одном корпусе со
звукозаписывающей или звуковоспроизводящей аппаратурой
8517
123
Кабель коаксиальный радиочастотный 7/8" CELLFLE (ANSEN 50 ом LCF)
8544 20 000
124
Репитер/контроллер NEXEDGE, 40 Вт, FDMA - автоматическая
приемно-передающая радиостанция, предназначенная для увеличения
дальности связи, как правило - местной радиотелефонной, на УКВ
с частотной модуляцией
8517 70
125
Программное обеспечение многосайтового режима работы на
различных носителях
4911 10 900 0,
8523
126
4 канальный гибрид-ферритовый комбайнер предназначен для усиления радиосигнала, используется в составе многоканальных систем связи в качестве устройства сложения мощностей 4 передатчиков
8518 40 800 9
127
Приемная распредпанель на 4 канала с МШУ и преселектором, усиление до 30дБ. Также предназначается для использования в составе многоканальных систем связи в качестве устройства сложения мощностей 4 передатчиков

8543 70 900 0
128
Коллинеарлық антенна, кемінде 6 дБ-ға дейін күшейту. Радио арна бойынша объектілік таратқыштардан хабарламаларды сенімді қабылдау үшін базалық станцияның антеннасы ретінде пайдаланылады
8517 70
129
Жолақтық қабылдау сүзгісі. Диапазондық жолақтық сүзгілер қатар жұмыс істеп тұрған бірнеше таратқыштардың радиоэлектрондық үйлесімділігін қамтамасыз етуге арналған
8543 70 900 0
130
Қоректендіру блогы, резервтік қоректендіруді ұстап тұру арқылы резервке алу және АКБ зарядтау өзінде қоректендірудің желілік көзі жоқ аппаратураны қоректендіруге арналған. Олар әрқашан көрсетілген параметрлерді ескере отырып, жүктемені қоректендіруді қамтамасыз етуі тиіс
8504 40 820 9
131
Радиожелілік фидерлік кәбіл-қолданудың негізгі саласы байланыстың ұялы және спутниктік телекоммуникациялық жүйелері болып табылады
8544 49 930 9
132
Антенналы-фидерлік құрылғыны монтаждауға арналған жиынтық (бекіту, жерге тұйықтау, гидрооқшаулау, ғимаратқа енгізу жүйесі, ажырамалар, ТЖ кәбілі)
8535 40 000 0
133
Дуплексер (оқшаулау 80 дБ, 1,5 дБ-ден аспайтын шығындар) - электр сүзгісі бір мезетте бір антеннаға қабылдауға және одан таратуға, қажет емес сигналдарды кесіп тастап, екі сигналды бір антеннаға жеткізуге мүмкіндік береді
8543 70 900 0
134
Өзі қалпына келетін найзағайдан қорғау бейне, аудио тізбектері, телеметрия, қоректендірудің төмен вольтты тізбектері, жергілікті есептеу тізбегі бойынша құны қымбат тұратын жабдықты қорғауды қамтамасыз етеді. Құрылғының жұмыс істеу қағидаты шамадан тыс кернеуді екі сатылы шектеуге және оны жерге тұйықтау шинасына қосуға негізделеді
8535 40 000 0
135
12В жүйесін қосымша қоректендіру аккумуляторлары
8507 20
Компрессорлық станцияға арналған жабдық
136
Газ айдайтын агрегат (турбина + компрессор + автоматика) газ құбырларының және жерасты қоймаларының компрессорлық станцияларында табиғи газды өңдеуге және дайындауға арналған, табиғи газды айдағыштан, айдағыштың жетегінен, сору және шығару құрылғыларынан (газ турбиналық жетек кезінде), автоматика жүйелерінен, май жүйелерінен, отын әуе және май коммуникацияларынан және көмекші жабдықтан тұрады
8411 82
137
Мультициклондық шаң ұстаушы құрғақ агрессивті емес газды шаң бөлшектерінен тазалауға арналған
8421 39
138
Бір сатылы турбокомпрессор лабиринттік нығыздалуларды тазалау үшін, газ айдайтын агрегаттың сүзгісін тазалау үшін құрғақ ауаны (газды) беруге арналған
8414 80 110 9
139
Көп сатылы турбокомпрессор лабиринттік нығыздалуларды тазалау үшін, газ айдайтын агрегаттың сүзгісін тазалау үшін құрғақ ауаны (газды) беруге арналған
8414 80 110 9

8543 70 900 0
128
Антенна коллинеарная, усиление не менее 6дБ. Используется в
качестве антенны базовой станции для уверенного приема по
радиоканалу извещений от объектовых передатчиков
8517 70
129
Полосовой приемный фильтр. Диапазонные полосовые фильтры предназначены для обеспечения радиоэлектронной совместимости нескольких одновременно работающих передатчиков
8543 70 900 0
130
Блок питания, резервирование с поддержкой резервного питания и зарядка АКБ предназначены для питания аппаратуры, которая не имеет своего встроенного сетевого источника питания. Они должны всегда обеспечивать питание нагрузки с указанными параметрами
8504 40 820 9
131
Радиочастотный фидерный кабель – основной областью применения являются сотовые и спутниковые телекоммуникационные системы связи
8544 49 930 9
132
Комплект монтажа антенно-фидерного устройства (крепление,
заземление, гидроизоляция, система ввода в здание, разъемы,
кабель НЧ)
8535 40 000 0
133
Дуплексер (изоляция 80 дБ, потери не более 1,5 дБ) – электрический фильтр позволяет принимать и передавать на одну и ту же антенну в одно и то же время, вырезать нежелательные сигналы и подводить два сигнала к одной антенне
8543 70 900 0
134
Молниеотвод самовосстанавливающийся обеспечивает защиту
дорогостоящего оборудования по видео, аудио цепям, телеметрии,
низковольтным цепям питания, локальной вычислительной цепи.
Принцип работы устройств основан на двухступенчатом ограничении
избыточного напряжения и шунтировании его на шину заземления
8535 40 000 0
135
Аккумуляторы резервного питания системы 12В
8507 20
Оборудование для компрессорной станции
136
Газоперекачивающий агрегат (турбина + компрессор + автоматика),
предназначен для компримирования природного газа на
компрессорных станциях газопроводов и подземных хранилищ,
состоит из нагнетателя природного газа, привода нагнетателя,
всасывающего и выхлопного устройств (в случае газотурбинного
привода), систем автоматики, маслосистемы, топливовоздушных и
масляных коммуникаций и вспомогательного оборудования
8411 82
137
Мультициклонный пылеуловитель предназначен для очистки сухого
неагрессивного газа от пылевых частиц
8421 39
138
Турбокомпрессор одноступенчатый предназначен, для подачи сухого
воздуха (газа) для очистки лабиринтных уплотнений, для продувки
пульсирующей очистки фильтра газоперекачивающего агрегата
8414 80 110 9
139
Турбокомпрессор многоступенчатый предназначен, для подачи
сухого воздуха (газа) для очистки лабиринтных уплотнений, для
продувки пульсирующей очистки фильтра газоперекачивающего
агрегата
8414 80 110 9

140
Жұмыс қысымы 15 бардан аспайтын піспекті компрессор лабиринттік нығыздалуларды тазалау үшін, газ айдайтын агрегаттың сүзгісін тазалау үшін құрғақ ауаны (газды) беруге арналған
8414 80 220 9
141
Жұмыс қысымы 15 бардан аспайтын піспекті компрессор лабиринттік нығыздалуларды тазалау үшін, газ айдайтын агрегаттың сүзгісін тазалау үшін құрғақ ауаны (газды) беруге арналған
8414 80 280 9
142
Жұмыс қысымы 15 бардан асатын піспекті компрессор лабиринттік нығыздалуларды тазалау үшін, газ айдайтын агрегаттың сүзгісін тазалау үшін құрғақ ауаны (газды) беруге арналған
8414 80 510 9
143
Жұмыс қысымы 15 бардан асатын піспекті компрессор лабиринттік нығыздалуларды тазалау үшін, газ айдайтын агрегаттың сүзгісін тазалау үшін құрғақ ауаны (газды) беруге арналған
8414 80 590 0
144
Роторлы бір білікті бұрамалы компрессор лабиринттік нығыздалуларды тазалау үшін, газ айдайтын агрегаттың сүзгісін тазалау үшін құрғақ ауаны (газды) беруге арналған
8414 80 730 0
145
Роторлы көп білікті бұрамалы компрессор лабиринттік нығыздалуларды тазалау үшін, газ айдайтын агрегаттың сүзгісін тазалау үшін құрғақ ауаны (газды) беруге арналған
8414 80 750 9
146
Компрессор лабиринттік нығыздалуларды тазалау үшін, газ айдайтын агрегаттың сүзгісін тазалау үшін құрғақ ауаны (газды) беруге арналған
8414 80 800 9
Газ өлшеу станцияларына арналған жабдық
147
Газдың параметрлерін автоматты түрде бақылаудың және реттеудің блоктық қондырғысы. Мыналардан тұрады — газды есепке алу торабы + автоматтандыру шкафы + хроматограф + шық нүктесі температурасын талдағыш. Табиғи газдағы көмірсутектер мен су шығу нүктесінің температурасын автоматты түрде анықтауға, құрамын талдауға, коммерциялық және технологиялық есепке алуға арналған
9032 81 000 9
Электр химиялық қорғау жабдығы
148
Бақылау-өлшеу пункттері, газ құбырындағы тоқ пен әлеуетті өлшеуге арналған кәбілдерді шығару мен коммутациялауға арналған
8537
149
Ауыспалы токты тұрақтыға түрлендіру және осы токты реттеуге, газ құбырында қорғау әлеуетін ұстап тұруға арналған, сол арқылы коррозиядан қорғауды қамтамасыз ете отырып, катодтық қорғау станциясы (түрлендіргіш-түзеткіш)
8543 70 900 0
150
Магнийлік протекторлар — қаптарға салынған күшейткіші бар магнийлік қоспа, протектор қоспасы мен топырақтың арасындағы процестің нәтижесінде пайда болатын қорғаныс тоғын салу арқылы жерасты құрылыстарын тоттанудан қорғауға арналған
8104
СКАДА жабдығы

140
Компрессор поршневой с раб. давл. не более 15 бар предназначен,
для подачи сухого воздуха (газа) для очистки лабиринтных
уплотнений, для продувки пульсирующей очистки фильтра
газоперекачивающего агрегата
8414 80 220 9
141
Компрессор поршневой с раб. давл. не более 15 бар предназначен,
для подачи сухого воздуха (газа) для очистки лабиринтных
уплотнений, для продувки пульсирующей очистки фильтра
газоперекачивающего агрегата
8414 80 280 9
142
Компрессор поршневой с раб. давл. более 15 бар предназначен, для подачи сухого воздуха (газа) для очистки лабиринтных
уплотнений, для продувки пульсирующей очистки фильтра
газоперекачивающего агрегата
8414 80 510 9
143
Компрессор поршневой с раб. давл. более 15 бар предназначен, для подачи сухого воздуха (газа) для очистки лабиринтных
уплотнений, для продувки пульсирующей очистки фильтра
газоперекачивающего агрегата
8414 80 590 0
144
Компрессор роторный одновальный предназначен, для подачи сухого
воздуха (газа) для очистки лабиринтных уплотнений, для продувки
пульсирующей очистки фильтра газоперекачивающего агрегата
8414 80 730 0
145
Компрессор роторный многовальный винтовой предназначен, для
подачи сухого воздуха (газа) для очистки лабиринтных
уплотнений, для продувки пульсирующей очистки фильтра
газоперекачивающего агрегата
8414 80 750 9
146
Компрессор предназначен, для подачи сухого воздуха (газа) для
очистки лабиринтных уплотнений, для продувки пульсирующей
очистки фильтра газоперекачивающего агрегата
8414 80 800 9
Оборудование для газоизмерительных станций
147
Установка блочная контроля и регулирования параметров газа
автоматическая. Состоит — узел учета газа + шкаф автоматизации
+ хроматограф + анализатор температуры точки росы.
Предназначена, для коммерческого и технологического учета,
анализа состава, автоматического определения температуры точки
росы углеводородов и воды в природном газе
9032 81 000 9
Оборудование электрохимзащиты
148
Контрольно-измерительные пункты, предназначены для вывода и
коммутации кабелей для измерения тока и потенциала на
газопроводе
8537
149
Станция катодной защиты (преобразователь-выпрямитель) предназначена для преобразования переменного тока в постоянный и регулирования этого тока, поддержания защитного потенциала на газопроводе, тем самым обеспечивая защиту от коррозии
8543 70 900 0
150
Магниевые протекторы — магниевый сплав с активатором
упакованный в мешки, предназначены для защиты подземных
сооружений от коррозии путем наложения защитного тока,
полученного в результате протекания химических процессов между
сплавом протектора и грунтом.
8104
Оборудование СКАДА

151
Бақылау-өлшеу пункттері, сұйықтықтар мен газдар қысымының, температурасының және басқа да параметрлерінің датчиктері
8544
152
Есептегіш машиналар және олардың блоктары; магниттік немесе оптикалық есептегіш құрылғылар, мәліметтерді кодталған нысанда ақпаратты тасымалдағыштарға ауыстыруға және осындай ақпаратты өңдеуге арналған машиналар
9026
153
Мобильдік зертханалар
8471
Басқа да материалдар мен жабдықтар
154
Түрлі тасымалдағыштардағы бағдарламалық қамтамасыз ету
9406
155
Қағаз тасымалдаушылардағы бағдарламалық қамтамасыз ету
8523
156
Есептегіш машиналар және олардың блоктары; магниттік немесе оптикалық есептегіш құрылғылар, мәліметтерді кодталған нысанда ақпаратты тасымалдағыштарға ауыстыруға және осындай ақпаратты өңдеуге арналған машиналар
4911
УҚТ-ға арналған абоненттік және диспетчерлік материалдар
157
Өндірістік процесті қамтамасыз етуге арналған NХDN стандартты цифрлық портативті радиостанциялар, антеннамен, аккумулятор батареяларымен, жылдам әмбебеп қуаттандырғыш құрылғымен жабдықталған
8517
158
NХDN стандартты цифрлық мобильдік радиостанциялар, антеннамен, автокөліктің борттық жүйесіндегі кедергіні реттейтін 12 В сүзгішпен жабдықталған
8517
159
Тоuсһ Sсrееn 21 " мониторы, радиоға арналған 2 интерфейс, телефонияға арналған 2 интерфейс, дабыл қағу жүйесіне арналған интерфейсі бар диспетчерлік консоль, жойылған базалық станцияларды қосуға арналған адаптерлермен жабдықталған, байланыс арналарын диспетчерлеу бағдарламасымен қамтамасыз етуге, диспетчердің келіссөздері мен іс-қимылын жазып, жылжымалы GРS КАS-10 нысандарына мониторинг жүргізуге арналған
8537 10 100 0
160
АРМ диспетчеріне арналған кідіріссіз электр қуатымен қамтамасыз ету құрылғысы, 100 % сақтау, кем дегенде 4 сағат кідіріссіз жұмыс істейді
8504 40
161
Радиобайланыс жүйесіндегі интерфейске арналған тұрақты цифрлық радиостанция. Диспетчер пультінде 1, қуатты 100 % сақтау, кем дегенде 4 сағат кідіріссіз жұмыс істейді
8517
162
Радобайланыстың ұқсас жүйесіндегі интерфейске арналған ТК -8302 тұрақты аналогтық радиостанциясы, диспетчер пультінде, қуатты 100 % сақтау, кем дегенде 4 сағат кідіріссіз жұмыс істейді
8517
163
40 А қуат алу блогы, қосымша қуат көзін қолдайтын N+1 трансформаторлы сақтау
8504 40
164
Резервтік қоректендіру жүйесінің 12В аккумуляторлары
8507 20
165
3/8; 50 метрлік радиожиілікті фидерлік кәбіл
8544 49
166
Ажыратқыштарымен және найзағайдан қорғағышпен жиынтықтағы 400-430 МГц VНҒ диапазонды тұрақты антеннасы, күшейтілуі 7 Db кем емес
8517 70
167
Ауаны тазарту жүйесі бар 22 U телекоммуникациялық шкафы
8538 10 000 0
Ескертпе: тауарлар тізбесі кодпен де, сондай-ақ тауар атауымен де анықталады.

151
Контрольно-измерительные пункты, датчики давления, температуры
и прочих параметров измерения жидкостей и газов
9026
152
Вычислительные машины и их блоки; магнитные или оптические
считывающие устройства, машины для переноса данных на носители
информации в кодированной форме и машины для обработки подобной
информации
8471
153
Мобильные лаборатории
8705 90 900 1
Прочие материалы и оборудование
154
Программное обеспечение на различных носителях
8523
155
Программное обеспечение на бумажных носителях
4911
156
Вычислительные машины и их блоки; магнитные или оптические
считывающие устройства, машины для переноса данных на носители
информации в кодированной форме и машины для обработки подобной
информации
8471
Материалы для УКВ абонентские и диспетчерские
157
Цифровые портативные радиостанции, стандарта NXDN в комплекте с
антенной, аккумуляторными батареями и скоростное универсальное
зарядное устройство, предназначенные для обеспечения
производственного процесса
8517
158
Цифровые мобильные радиостанции, стандарта NXDN в комплекте с
антенной, фильтр помех бортовой сети автомобиля 12 В.
8517
159
Диспетчерская консоль с Touch Screen монитором 21", 2
интерфейса к радио и 2 интерфейса телефонии, интерфейсом к
системам сигнализации в комплекте с адаптерами для удаленного
подключения базовых станций, программное обеспечение
диспетчеризации каналов связи и мониторинга подвижных объектов
GPS KAS-10 с записью переговоров и действий диспетчера.
8537 10 100 0
160
Устройство бесперебойного электропитания для АРМ диспетчера,
100% резервирование, минимум 4 часа бесперебойной работы
8504 40
161
Стационарная цифровая радиостанция, для интерфейса к системе
радиосвязи. 1 на пульт диспетчера, 100% резервирование питания,
минимум 4 часа бесперебойной работы
8517
162
Стационарная аналоговая радиостанция ТК-8302 для интерфейса к
аналоговой системе радиосвязи, на пульт диспетчера, 100%
резервирование питания, минимум 4 часа бесперебойной работы
8517
163
Блок питания 40 А, резервирование N+1 трансформаторный с
поддержкой резервного питания
8504 40
164
Аккумуляторы резервного питания системы 12 В
8507 20
165
Радиочастотный фидерный кабель 3/8', 50 метров
8544 49
166
Стационарная антенна VHF диапазона 400-430 МГц, усиление не
менее 7Db, в комплекте с разъемами и грозозащитой
8517 70
167
Шкаф телекоммуникационный 22U, с системой вентиляции
8538 10 000 0
Примечание: перечень товаров определяется как кодом, так и наименованием товаров.