Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласындағы жаппай тәртіпсіздіктерге байланысты туындаған әлеуметтік-экономикалық, гуманитарлық және өзге де проблемаларды жедел шешу үшін үкіметтік комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 желтоқсандағы № 1546 Қаулысы
Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласындағы жаппай тәртіпсіздіктерге байланысты туындаған мәселелерді жедел шешу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес құрамда Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласындағы жаппай тәртіпсіздіктерге байланысты туындаған әлеуметтік-экономикалық, гуманитарлық және өзге де проблемаларды жедел шешу үшін үкіметтік комиссия (бұдан әрі - комиссия) құрылсын.
2. Комиссия дереу жұмысқа кіріссін, келтірілген зиянның көлемін белгілесін, Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласындағы жағдайды тұрақтандыру жөнінде өзге де жедел шараларды қабылдасын.
3. Комиссия төрағасы Ө.Е. Шөкеев комиссия қызметінің нәтижелері туралы баяндасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 1546 қаулысына
қосымша
Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласындағы жаппай тәртіпсіздіктердің зардаптарын жою жөніндегі үкіметтік комиссия
Шөкеев                     - Қазақстан Республикасы
Өмірзақ Естайұлы             Премьер-Министрінің бірінші орынбасары,
төраға
Божко                      - Қазақстан Республикасының Төтенше
Владимир Карпович            жағдайлар министрі, төрағаның орынбасары
Көшербаев                  - Маңғыстау облысының әкімі
Қырымбек Елеуұлы
Қасымов                    - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Қалмұханбет Нұрмұханбетұлы   министрі
Жұмағалиев                 - Қазақстан Республикасының Байланыс және
Асқар Қуанышұлы              ақпарат министрі
Жаңбыршин                  - Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік
Қозы-Көрпеш Есімұлы          Кеңесі хатшысының орынбасары -
Қазақстан Республикасы Қауіпсіздік
Кеңесі хатшылығының меңгерушісі
Әбдірәсілов                - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Болатбек Серікбайұлы         министрлігінің жауапты хатшысы
Мусинов                    - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Серікбол Рахымқанұлы         министрлігінің жауапты хатшысы
Нокин                      - Қазақстан Республикасы Құрылыс және
Серік Кеңесұлы               тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы істері
агенттігінің төрағасы
Шолпанқұлов                - Қазақстан Республикасының Қаржы
Берік Шолпанқұлұлы           вице-министрі
Дүйсебаев                  - Қазақстан Республикасының Көлік және
Асылбек Жексенбайұлы         коммуникация вице-министрі
Құсайынов                  - Қазақстан Республикасының
Марат Әпсеметұлы             Экономикалық даму және сауда
вице-министрі
Нұрымбетов                 - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Біржан Бидайбекұлы           халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Толыбаев                   - Қазақстан Республикасының Ауыл
Марат Еркінұлы               шаруашылығы вице-министрі
Қиынов                     - Қазақстан Республикасының Мұнай және газ
Ләззат Кетебайұлы            вице-министрі
Нұрпейісов                 - Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
Сапарбек Айтуұлы             Тергеу мен анықтау заңдылығын қадағалау
департаменті бастығының орынбасары
(келісім бойынша)
Ақшолақов                  - «ҚазМұнайГаз» ұлттық компаниясы» АҚ
Болат Оралұлы                басқарма төрағасы (келісім бойынша)
Бейсенғалиев               - «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» АҚ
Берік Тұрсынбекұлы           басқарма төрағасы (келісім бойынша)

Об образовании правительственной комиссии для оперативного решения социально-экономических, гуманитарных и иных проблем, возникших в связи с массовыми беспорядками в городе Жанаозен Мангистауской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2011 года № 1546
В целях оперативного решения вопросов, возникших в связи с массовыми беспорядками в городе Жанаозен Мангистауской области, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Образовать правительственную комиссию для оперативного решения социально-экономических, гуманитарных и иных проблем, возникших в связи с массовыми беспорядками в городе Жанаозен Мангистауской области (далее - комиссия), в составе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комиссии незамедлительно приступить к работе, установить объемы причиненного ущерба, принять иные оперативные меры по стабилизации обстановки в городе Жанаозен Мангистауской области.
3. Руководителю комиссии Шукееву У.Е. доложить о результатах деятельности комиссии.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 декабря 2011 года № 1546
Правительственная комиссия по ликвидации последствий массовых
беспорядков в городе Жанаозен Мангистауской области
Шукеев                      - Первый заместитель Премьер-Министра
Умирзак Естаевич              Республики Казахстан, руководитель
Божко                       - Министр по чрезвычайным ситуациям
Владимир Карпович             Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Кушербаев
Крымбек Елеуович            - Аким Мангыстауской области
Касымов                     - Министр внутренних дел
Калмуханбет Нурмуханбетович   Республики Казахстан
Жумагалиев                  - Министр связи и информации
Аскар Куанышевич              Республики Казахстан
Джанбурчин                  - Заместитель Секретаря Совета
Козы-Корпеш Есимович          Безопасности Республики Казахстан -
заведующий Секретариатом Совета
Безопасности Республики Казахстан
Абдрасилов                  - ответственный секретарь Министерства
Болатбек Серикбаевич          образования и науки Республики
Казахстан
Мусинов                     - ответственный секретарь Министерства
Серикбол Рахимканович         здравоохранения Республики Казахстан
Нокин                       - Председатель Агентства Республики
Серик Кенесович               Казахстан по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
Шолпанкулов                 - вице-министр финансов
Берик Шолпанкулович           Республики Казахстан
Дуйсебаев                   - вице-министр транспорта и
Асылбек Жексенбаевич          коммуникаций Республики Казахстан
Кусаинов                    - вице-министр экономического развития
Марат Апсеметович             и торговли Республики Казахстан
Нурымбетов                  - вице-министр труда и социальной
Биржан Бидайбекулы            защиты населения Республики Казахстан
Толибаев                    - вице-министр сельского хозяйства
Марат Еркинович               Республики Казахстан
Киинов                      - вице-министр нефти и газа
Ляззат Кетебаевич             Республики Казахстан
Нурпеисов                   - заместитель начальника Департамента
Сапарбек Айтуович             по надзору за законностью следствия и
дознания Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан (по согласованию)
Акчулаков                   - председатель правления акционерного
Болат Уралович                общества "Национальная компания
"КазМунайГаз" (по согласованию)
Бейсенгалиев                - председатель правления акционерного
Берик Турсынбекович           общества "Национальный управляющий
холдинг "КазАгро" (по согласованию)