Ө.Е. Шөкеевті "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы етіп тағайындау және "Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 желтоқсандағы № 1600 Қаулысы
«Ұлттық әл-ауқат қоры туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 13 ақпандағы Заңының 9-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өмірзақ Естайұлы Шөкеев «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамының басқарма төрағасы болып тағайындалсын.
2. «Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
мына:
«Құлыбаев                 - «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры»
Тимур Асқарұлы              акционерлік қоғамының басқарма төрағасы»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Шөкеев                   - «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры»
Өмірзақ Естайұлы            акционерлік қоғамының басқарма төрағасы»
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                           К. Мәсімов

О назначении Шукеева У.Е. председателем правления акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2011 года № 1600
В соответствии с пунктом 3 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 13 февраля 2009 года «О Фонде национального благосостояния» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить Шукеева Умирзака Естаевича председателем правления акционерного общества «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына».
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 «О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669» следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
строку:
«Кулибаев                 - председатель правления акционерного
Тимур Аскарович             общества «Фонд национального
благосостояния «Самрук-Қазына»
изложить в следующей редакции:
«Шукеев                   - председатель правления акционерного
Умирзак Естаевич            общества «Фонд национального
благосостояния «Самрук-Қазына».
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов