"Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 қаңтардағы № 43 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № 1652 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 сәуірдегі № 505 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.04.20 № 505 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2011 года № 43 "О Стратегическом плане Министерства связи и информации на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2011 года № 1652. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2012 года № 505
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.04.2012 № 505.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 қаңтардағы № 43 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 15, 182-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
"Қызметтің стратегиялық бағыттары, мақсаттары, мақсатты индикаторлары, міндеттері, іс-шаралары, нәтижелер көрсеткіштері" деген 3-бөлімде:
"Мультимедиалық қызметтерді ұсынуға, қызметтерді көрсетуге бағдарланған, қазіргі заманғы технологияларға негізделген өндірісті және АКТ инфрақұрылымын дамыту" деген 1-стратегиялық бағытта:

1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2011 года № 43 "О Стратегическом плане Министерства связи и информации Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 15, ст. 182) следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Министерства связи и информации Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3 "Стратегические направления деятельности, цели, целевые индикаторы, задачи, мероприятия, показатели результатов":
в стратегическом направлении 1 "Развитие услуг, производства и инфраструктуры ИКТ, базирующейся на современных технологиях, ориентированной на предоставление мультимедийных услуг":

"Бюджеттік бағдарламалар" деген 7.1-бөлімде:
"2011 жыл" деген бағанда:
001 "Байланыс және ақпарат саласындағы инфрақұрылымды және бәсекелі нарықты дамыту жөніндегі қызметтер" деген бюджеттік бағдарламада:
"нәтиженің нақты көрсеткіші" деген жолдағы "161" деген сандар "166" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 Аумақтық органдардың қызметтерін ұстау бойынша шығындар" деген жолдағы "57" деген сандар "52" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бюджеттік шығындардың көлемі" деген жолдағы "661674" деген сандар "1220546" деген сандармен ауыстырылсын;
002 "Электрондық үкімет" шеңберінде халықты оқыту қызметтері" деген бюджеттік бағдарламада:
"Бюджеттік шығындардың көлемі" деген жолдағы "400000" деген сандар "399240" деген сандармен ауыстырылсын;
008 "Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігінің күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламада:
"Нәтиженің нақты көрсеткіші" деген жолдағы "16" деген сандар "7" деген санмен ауыстырылсын;
мына:
"
Үзіліссіз қоректендіру көзін сатып алу
дана
2
Дискілі массив сатып алу
дана
1
Серверлік шкаф сатып алу
дана
1
";
деген жолдар алынып тасталсын;
"Бюджеттік шығындардың көлемі" деген жолдағы "339240" деген сандар "328101" деген сандармен ауыстырылсын;
010 "Ведомствоаралық ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламада:
"5. Жүйелі-техникалық қарауға тиісті жабдықтардың саны" деген жолдағы "242" деген сандар "241" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бюджеттік шығындардың көлемі" деген жолдағы "4859744" деген сандар "4701297" деген сандармен ауыстырылсын;
014 "Зерде" ұлттық инфокоммуникациялық холдингі" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту" деген бюджеттік бағдарламада:
мына:
"
2. Деректерді өңдеу орталықтарын өндірістік қолдануға енгізу
дана
-
15
"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
3. Өңірлерде Деректерді өңдеу орталықтарына арналған үй-жайларды сатып алуға жасалған шарттар саны
дана
Кемінде 12
";
мына:
"
Нәтиженің соңғы көрсеткіші
1. Деректерді өңдеу орталықтарымен қызмет көрсететін мемлекеттік органдардың саны және құралдық бағдарламалық кешеннің үздіксіз және қауіпсіз жұмыс істеуін қамтамасыз ету
дана
-
-
-
1
"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
2. Өңірлерде Деректерді өңдеу орталықтарына арналған үй-жайларды сатып алу
дана
12 кем емес
";
017 "Ауылдағы байланыс операторларының әмбебап байланыс қызметтерін ұсыну жөніндегі залалдарын субсидиялау" деген бюджеттік бағдарламада:
"Нәтиженің нақты көрсеткіші" деген жолдағы "969589" деген сандар "1028305" деген сандармен ауыстырылсын;
"Нәтиженің соңғы көрсеткіші" деген жолдағы "14,05" деген сандар "14,50" деген сандармен ауыстырылсын;

в разделе 7.1 "Бюджетные программы":
в графе "2011 год":
в бюджетной программе 001 "Услуги по развитию инфраструктуры и конкурентного рынка в области связи и информации":
в строке "Показатели прямого результата" цифры "161" заменить цифрами "166";
в строке "2 Содержание сотрудников территориальных подразделений" цифры "57" заменить цифрами "52";
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "661674" заменить цифрами "1220546";
в бюджетной программе 002 "Услуги по обучению населения в рамках "Электронного правительства":
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "400000" заменить цифрами "399859";
в бюджетной программе 008 "Капитальные расходы Министерства связи и информации Республики Казахстан":
в строке "Показатели прямого результата" цифры "16" заменить цифрой "7";
строки:
"
Приобретение источника
бесперебойного питания
шт.
2
Приобретение дискового
массива
шт.
1
Приобретение серверного
шкафа
шт.
1
"
исключить;
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "339240" заменить цифрами "328101";
в бюджетной программе 010 "Обеспечение функционирования межведомственных информационных систем":
в строке "5 Количество оборудований, подлежащих системно-техническому обслуживанию" цифры "242" заменить цифрами "241";
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "4859744" заменить цифрами "4701297";
в бюджетной программе 014 "Увеличение уставного капитала АО "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде":
после строки:
"
2. Ввод в промышленную
эксплуатацию Центров обработки
данных
ед.
-
15
";
дополнить строкой следующего содержания:
"
3. Количество заключенных
договоров на приобретение
помещений в регионах под
Центры обработки данных
ед.
не менее 12
";
после строки:
"
Показатели конечного результата
1. Количество обслуживаемых
государственных органов Центрами
обработки данных и обеспечением
их безопасной и бесперебойной
работой программно-аппаратного
комплекса
ед.
-
-
-
1
";
дополнить строкой следующего содержания:
"
2. Приобретение помещений в
регионах под Центры обработки
данных
ед.
не менее 12
";
в бюджетной программе 017 "Субсидирование убытков операторов сельской связи по предоставлению универсальных услуг связи":
в строке "Показатели прямого результата" цифры "969589" заменить цифрами "1028305";
в строке "Показатели конечного результата" цифры "14,05" заменить цифрами "14,50";

"Тиімділік көрсеткіші" деген жолдағы "6083" деген сандар "5436" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бюджеттік шығындардың көлемі" деген жолдағы "5898010" деген сандар "5590266" деген сандармен ауыстырылсын;
022 "Мұрағат құжаттары мен баспа мұрағатының сақталуын қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламада:
"Бюджеттік шығындардың көлемі" деген жолдағы "421197" деген сандар "421707" деген сандармен ауыстырылсын;
024 "Жеке және заңды тұлғаларға "жалғыз терезе" қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтер көрсететін халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламада:
"Бюджеттік шығындардың көлемі" деген жолдағы "7249294" деген сандар "7261089" деген сандармен ауыстырылсын;
025 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" деген бюджеттік
бағдарламада:
"Бюджеттік шығындардың көлемі" деген жолдағы "21181048" деген сандар "20840084" деген сандармен ауыстырылсын;
026 "Халыққа қызмет көрсету орталықтары" мемлекеттік мекемелерінің күрделі шығыстары" деген бюджеттік бағдарламада:
"Бюджеттік шығындардың көлемі" деген жолдағы "69394" деген сандар "163520" деген сандармен ауыстырылсын;
031 "Байланыс операторларының басқару жүйесін және желілердің мониторингін сүйемелдеу" деген бюджеттік бағдарламада:
"Бюджеттік шығындардың көлемі" деген жолдағы "4244400" деген сандар "4244175" деген сандармен ауыстырылсын;
"Бюджеттік шығындардың жиынтығы" деген 7.2-бөлімде:
"2011 жыл" деген бағанда:
"Бюджеттік шығындардың БАРЛЫҒЫ" деген жолдағы "49181307" деген сандар "49027950" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар" деген жолдағы "47134939" деген сандар "46981582" деген сандармен ауыстырылсын;
001 "Байланыс және ақпарат саласындағы инфрақұрылымды және бәсекелі нарықты дамыту жөніндегі қызметтер" деген жолдағы "661674" деген сандар "1220546" деген сандармен ауыстырылсын;
002 "Электрондық үкімет" шеңберінде халықты оқыту қызметтері" деген жолдағы "400000" деген сандар "399859" деген сандармен ауыстырылсын;
008 "Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігінің күрделі шығыстары" деген жолдағы "339240" деген сандар "328101" деген сандармен ауыстырылсын;
010 "Ведомствоаралық ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету" деген жолдағы "4859744" деген сандар "4701297" деген сандармен ауыстырылсын;
017 "Ауылдағы байланыс операторларының әмбебап байланыс қызметтерін ұсыну жөніндегі залалдарын субсидиялау" деген жолдағы "5898010" деген сандар "5590266" деген сандармен ауыстырылсын;
022 "Мұрағат құжаттары мен баспа мұрағатының сақталуын қамтамасыз ету" деген жолдағы "421197" деген сандар "421707" деген сандармен ауыстырылсын;

в строке "Показатели эффективности" цифры "6083" заменить цифрами "5436";
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "5898010" заменить цифрами "5590266";
в бюджетной программе 022 "Обеспечение сохранности архивных документов и архива печати":
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "421197" заменить цифрами "421707";
в бюджетной программе 024 "Организация деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу "одного окна":
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "7249294" заменить цифрами "7261089";
в бюджетной программе 025 "Проведение государственной информационной политики":
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "21181048" заменить цифрами "20840084";
в бюджетной программе 026 "Капитальные расходы государственных учреждений "Центры обслуживания населения":
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "69394" заменить цифрами "163520";
в бюджетной программе 031 "Сопровождение системы управления и мониторинга сетей операторов связи":
в строке "Объем бюджетных расходов" цифры "4244400" заменить цифрами "4244175";
в разделе 7.2 "Свод бюджетных расходов":
в графе "2011 год":
в строке "ВСЕГО бюджетных расходов" цифры "49181307" заменить цифрами "49027950";
в строке "Текущие бюджетные программы" цифры "47134939" заменить цифрами "46981582";
в строке 001 "Услуги по развитию инфраструктуры и конкурентного рынка в области связи и информации" цифры "661674" заменить цифрами "1220546";
в строке 002 "Услуги по обучению населения в рамках "Электронного правительства" цифры "400000" заменить цифрами "399859";
в строке 008 "Капитальные расходы Министерства связи и информации Республики Казахстан" цифры "339240" заменить цифрами "328101";
в строке 010 "Обеспечение функционирования межведомственных информационных систем" цифры "4859744" заменить цифрами "4701297";
в строке 017 "Субсидирование убытков операторов сельской связи по предоставлению универсальных услуг связи" цифры "5898010" заменить цифрами "5590266";
в строке 022 "Обеспечение сохранности архивных документов и архива печати" цифры "421197" заменить цифрами "421707";

024 "Жеке және заңды тұлғаларға "жалғыз терезе" қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтер көрсететін халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін қамтамасыз ету" деген жолдағы "7249294" деген сандар "7261089" деген сандармен ауыстырылсын;
025 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" деген жолдағы "21181048" деген сандар "20840084" деген сандармен ауыстырылсын;
026 "Халыққа қызмет көрсету орталықтары" мемлекеттік мекемелерінің күрделі шығыстары" деген жолдағы "69394" деген сандар "163520" деген сандармен ауыстырылсын;
031 "Байланыс операторларының басқару жүйесін және желілердің мониторингін сүйемелдеу" деген жолдағы "4244400" деген сандар "4244175" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

в строке 024 "Организация деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу "одного окна" цифры "7249294" заменить цифрами "7261089";
в строке 025 "Проведение государственной информационной политики" цифры "21181048" заменить цифрами "20840084";
в строке 026 "Капитальные расходы государственных учреждений "Центры обслуживания населения" цифры "69394" заменить цифрами "163520";
в строке 031 "Сопровождение системы управления и мониторинга сетей операторов связи" цифры "4244400" заменить цифрами "4244175".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов