"2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1711 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
002 "Қорғаныс" функционалдық тобында:
"24 658 296" деген сандар "23 707 900" деген сандармен ауыстырылсын;
202 "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі" әкімшісі бойынша:
"12 758 542" деген сандар "11 808 146" деген сандармен ауыстырылсын;
016 "Төтенше жағдайлар және азаматтық қорғаныс корпоративтік ақпараттық-коммуникациялық жүйесін құру 950 396" деген бағдарлама алынып тасталсын;
003 "Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" функционалдық тобында:
201 "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі" әкімшісі бойынша:
"Алматы қаласы" деген кіші бөлімде:
"
Алматы қаласындағы тергеу изоляторын реконструкциялау
және кеңейту (сметалық құжаттаманы түзету)
129 028
"
деген жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
Алматы қаласындағы тергеу изоляторын реконструкциялау
және кеңейту
129 028
";
013 "Басқалар" функционалдық тобында:
"12 151 284" деген сандар "13 101 680" деген сандармен ауыстырылсын;
003 бағдарламада:
"Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі мен Министрлік үйінің "В" блогы ғимараттары арасындағы галерея (өткелі) 127 550" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
950 396
оның ішінде инвестициялық жобаларға
Өзгелер
016
Төтенше жағдайлар және азаматтық қорғаныс корпоративтік ақпараттық-коммуникациялық жүйесін құру
950 396
";
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
007 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында:
"173 324 040" деген сандар "164 924 040" деген сандармен ауыстырылсын;
619 "Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі" әкімшісі бойынша:
"172 544 296" деген сандар "164 144 296" деген сандармен ауыстырылсын;
024 "Астана қаласының бюджетіне үлескерлер қатысқан аяқталмаған тұрғын үй объектілерін салуға қатысу үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттер 8 400 000" деген бағдарлама алынып тасталсын;
013 "Басқалар" функционалдық тобында:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1711
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 – 2013 годы" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 002 "Оборона":
цифры "24 658 296" заменить цифрами "23 707 900";
по администратору 202 "Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан":
цифры "12 758 542" заменить цифрами "11 808 146";
программу 016 "Создание корпоративной информационно-коммуникационной системы чрезвычайных ситуаций и гражданской обороны 950 396" исключить;
в функциональной группе 003 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
по администратору 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
в подразделе, "город Алматы" строку:
"
Реконструкция и расширение следственного изолятора в
г. Алматы (корректировка сметной документации)
129 028
"
изложить в новой редакции:
"
Реконструкция и расширение следственного изолятора в
г. Алматы
129 028
";
в функциональной группе 013 "Прочие":
цифры "12 151 284" заменить цифрами "13 101 680";
в программе 003:
после строки "Строительство галереи (перехода) между зданиями Мажилиса Парламента Республики Казахстан и блоком "В" Дома министерств 127 550" дополнить строкой следующего содержания:
"
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан
950 396
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
016
Создание корпоративной информационно-
коммуникационной системы чрезвычайных ситуаций
и гражданской обороны
950 396
";
в приложении 3 к указанному постановлению:
в функциональной группе 007 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
цифры "173 324 040" заменить цифрами "164 924 040";
по администратору 619 "Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства":
цифры "172 544 296" заменить цифрами "164 144 296";
программу 024 "Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на увеличение уставного капитала уполномоченной организации для участия в строительстве незавершенных объектов жилья с участием дольщиков 8 400 000" исключить;
в функциональной группе 013 "Прочие":

"15 546 000" деген сандар "23 946 000" деген сандармен ауыстырылсын;
014 бағдарламада:
"Алматы қаласы 1 368 050" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
619
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
8 400 000
оның ішінде инвестициялық жобаларға
Өзгелер
024
Астана қаласының бюджетіне үлескерлер қатысқан аяқталмаған тұрғын үй объектілерін салуға қатысу үшін уәкілетті ұйымның жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
8 400 000
".

цифры "15 546 000" заменить цифрами "23 946 000";
в программе 014:
после строки "город Алматы 1 368 050" дополнить строкой следующего содержания:
"
619
Агентство Республики Казахстан по делам
строительства и жилищно-коммунального хозяйства
8 400 000
в том числе на инвестиционные проекты:
Прочие
024
Целевые трансферты на развитие бюджету города
Астаны на увеличение уставного капитала
уполномоченной организации для участия в
строительстве незавершенных объектов жилья с
участием дольщиков
8 400 000
".

2. Осы қаулы 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2011 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов