"Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің "Алмас" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 22 маусымдағы № 851 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1717 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің «Алмас» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнын құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 22 маусымдағы № 851 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:»;
3-тармақта:
2) тармақшадағы «ұйымдастыру.» деген сөз «ұйымдастыру;» деген сөзбен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
«3) осы қаулының қосымшасына сәйкес мамандандырылған баспаханада мемлекеттік органдар мен ұйымдар үшін өте құпия және құпия құжаттар, кітаптар, нұсқаулықтар, брошюралар, бюллетендер, журналдар мен басқа да басылымдар (арнайы баспа өнімдері) және «Қызмет бабында пайдалану үшін» белгісі бар таралымы шектеулі баспа өнімдерін әзірлеу.»;
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
«3-1. Қызмет бабында пайдалану үшін.»;
осы қаулының қосымшасына сәйкес қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 1717 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 22 маусымдағы
№ 851 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің «Алмас» республикалық мелекеттік қазыналық кәсіпорнының мамандандырылған баспаханасының баспа өнімдері түрлерінің (өте құпия және құпия (арнайы баспа өнімдерінің) және «Қызмет бабында пайдалану үшін» белгісі бар таралымы шектеулі баспа өнімдерінің)
ТІЗБЕСІ
1. Қатты және жұмсақ түптелген (нөмірленген) кітап басылымдары (кітаптар).
2. Брошюралар (бюллетень) (нөмірленген).
3. Есептік құжаттамалардың нысандары (журналдар, анықтамалар, есепке алу карточкалары, жүкқұжаттар және басқалар).
4. Блокноттар, «Қызмет бабында пайдалану үшін» белгісі бар телефон анықтамалықтары (нөмірленген).
5. Конверттер, «крафт» конверттер, құпия хат-хабарды жөнелтуге арналған логотипі бар конверттер.
6. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Елтаңбасы бейнеленген бланкілер.
Ескертпе: Мамандандырылған баспахана басқа құпия емес баспа өнімдерін арнайы баспа өнімдерінен бөлек Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен жасалған тиісті шарттар негізінде дайындауы мүмкін. Мамандандырылған баспаханада құпия құжаттарды есепке алу және құпиялылық режимі Қазақстан Республикасында құпиялылық режимін қамтамасыз ету жөніндегі нұсқаулықтың талаптарына сәйкес жүзеге асырылады.

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2001 года № 851 "О создании Республиканского государственного казенного предприятия "Алмас" Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1717
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2001 года № 851 "О создании Республиканского государственного казенного предприятия "Алмас" Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан" следующие изменение и дополнения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
в пункте 3:
в подпункте 2) слово "информации." заменить словом "информации;";
дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) изготовление в специализированной типографии для государственных органов и организаций совершенно секретных и секретных документов, книг, инструкций, брошюр, бюллетеней, журналов и других изданий (специальной печатной продукции) и печатной продукции ограниченного распространения с пометкой "Для служебного пользования" согласно приложению к настоящему постановлению.";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Для служебного пользования.";
дополнить приложением согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Kaзахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2011 года № 1717
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 июня 2001 года № 851
ПЕРЕЧЕНЬ
видов печатной продукции (совершенно секретной и
секретной (специальной печатной продукции) и печатной продукции
ограниченного распространения с пометкой "Для служебного
пользования") специализированной типографии Республиканского
государственного казенного предприятия "Алмас" Канцелярии
Премьер-Министра Республики Казахстан
1. Книжные издания (книги) в твердом и мягком переплете (с нумерацией).
2. Брошюры (бюллетень) (с нумерацией).
3. Формы учетной документации (журналы, справки, карточки учета, накладные и другие).
4. Блокноты, телефонные справочники с пометкой "Для служебного пользования" (с нумерацией).
5. Конверты, "крафт" конверты, конверты с логотипом для отправки секретной корреспонденции.
6. Бланки с воспроизведением Государственного Герба Республики Казахстан.
Примечание: Другая несекретная печатная продукция может изготавливаться специализированной типографией отдельно от специальной печатной продукции на основании соответствующих договоров, заключаемых в установленном законодательством Республики Казахстан порядке. Учет секретных документов в специализированной типографии и режим секретности осуществляется в соответствии с требованиями Инструкции по обеспечению режима секретности в Республике Казахстан.