Жануарлар дүниесі объектілерін алып қоюға 2013 жылғы 15 ақпанға дейінгі лимиттерді бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1727 Қаулысы
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 11.02.2013 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
«Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған жануарлар дүниесі объектілерін алып қоюға 2013 жылғы 15 ақпанға дейінгі лимиттер бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 11.02.2013 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті жануарлар дүниесінің объектілерін алып қою квоталарын жануарлар дүниесін пайдаланушылар арасында бекітілген лимиттер негізінде бөлсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 1727 қаулысымен
бекітілген

Об утверждении лимитов на изъятие объектов животного мира до 15 февраля 2013 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1727
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 11.02.2013 № 116 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые лимиты на изъятие объектов животного мира до 15 февраля 2013 года.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 11.02.2013 № 116 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. Комитету лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан распределить квоты изъятия объектов животного мира между пользователями животным миром на основании утвержденных лимитов.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2011 года № 1727
Лимиты на изъятие объектов животного мира