"Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары жөніндегі кеңестің Хатшылығына Қазақстан Республикасынан жіберілетін лауазымды тұлғалардың мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 21 ақпандағы № 180 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1738 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары жөніндегі кеңестің Хатшылығына Қазақстан Республикасынан жіберілетін лауазымды тұлғалардың мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 21 ақпандағы № 180 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары жөніндегі кеңестің Хатшылығына Қазақстан Республикасынан жіберілетін лауазымды тұлғаларды қаржыландыруды тиісті жылға арналған республикалық бюджетте 013 "Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының жарғылық және басқа да органдарында, халықаралық ұйымдарда Қазақстан Республикасының мүддесін білдіру" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен жүзеге асырсын.";
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары жөніндегі кеңестің Хатшылығына Қазақстан Республикасынан жіберілетін лауазымды тұлғаларды ұстауға арналған шығыстар сметасы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы 2011 жылғы 1 сәуірден бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 1738 қаулысына
қосымша
Азиядағы өзара іс-қимыл және сенім шаралары жөніндегі кеңестің Хатшылығына Қазақстан Республикасынан жіберілетін лауазымды тұлғаларды ұстауға арналған шығыстар сметасы
Р/с №
Шығыстардың атауы
Шығыстардың
сомасы
(АҚШ долларымен)
1.
Жалақы:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 2008 года № 180 "Вопросы должностных лиц Секретариата Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии, направляемых от Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1738
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 2008 года № 180 «Вопросы должностных лиц Секретариата Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии, направляемых от Республики Казахстан» следующие изменения:
1) пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан осуществлять финансирование должностных лиц Секретариата Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии, направляемых от Республики Казахстан, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на соответствующий год по программе 013 «Представление интересов Республики Казахстан в международных организациях, уставных и других органах Содружества Независимых Государств.»;
2) смету расходов на содержание должностных лиц Секретариата Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии, направляемых от Республики Казахстан, утвержденную указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 апреля 2011 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2011 года № 1738
Смета расходов на содержание должностных лиц Секретариата
Совещания по взаимодействию и мерам доверия в Азии,
направляемых от Республики Казахстан
п/п
Наименование расходов
Сумма расходов
(в долларах США)
1.
Заработная плата: