"Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 151 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 желтоқсандағы № 1746 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 151 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 20, 248-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2011 года № 151 "О Стратегическом плане Национального космического агентства Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2011 года № 1746
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан
от 17 февраля 2011 года № 151 (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 20, ст. 248) следующие изменения и дополнения:

көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялықжоспарында:
"3. Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері" деген бөлімде:
"3.1. Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері" деген кіші бөлімде:
"1.1.1. Ғарыш байланыс жүйесін құру" деген міндетте:
"4. Резервтік жерүсті басқару кешенін пайдалануға енгізу (РЖБК)" деген жолда:
"2011" деген бағандағы "1" деген сан алынып тасталсын;
"2012" деген баған "1" деген санмен толықтырылсын;
"2.1.3. Ғарыш саласында халықаралық ынтымақтастықты дамыту" деген міндет мынадай редакцияда жазылсын:
"
2.1.3-міндет. Ғарыш қызметі саласындағы халықаралық ынтымақтастықты дамыту
Тікелей нәтижелердің көрсеткіштері
Ақпарат көзі
өлшем бірлігі

в Стратегическом плане Национального космического агентства Республики Казахстан на 2011 – 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «3. Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в подразделе «3.1. Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов»:
в задаче «1.1.1. Создание космической системы связи»:
в графе «2011» строки «4. Ввод в эксплуатацию резервного наземного комплекса управления (РНКУ)» цифру «1» исключить;
графу «2012» строки «4. Ввод в эксплуатацию резервного наземного комплекса управления (РНКУ)» дополнить цифрой «1»;
задачу «2.1.3. Развитие международного сотрудничества в области космической деятельности» изложить в следующей редакции:
«
Задача 2.1.3. Развитие международного сотрудничества в области космической
деятельности
Показатели прямых
результатов
Источник
информации
ед-ца
изм.

1. Ғарыш қызметі саласындағы мемлекеттермен келісімдерді әзірлеу және қол қою
Х
Х
Х
Х
Х
2. ТМД-ға қатысушы мемлекеттердің радионавигациялық жоспарын әзірлеу және келісу
Х
3. ТМД елдерінің жерүсті көлігінің зияткерлік жүйесін құру жөніндегі тұжырымдаманы және техникалық ұсыныстарды әзірлеу
Х
4. ТМД-ға қатысушы мемлекеттердің әртүрлі топтағы тұтынушыларының мүдделерінде радионавигациялық ақпаратты қолдануды айқындайтын тұжырымдаманы әзірлеу
Х
";
"4. Функционалдық мүмкіндіктерді дамыту" деген бөлімде:
2-бағанның жетінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"ақпараттық технологияларды қолдану және ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету;"
"7. Бюджеттік бағдарламалар" деген бөлімде:
"7.1. Бюджеттік бағдарламалар" деген кіші бөлімде:
"011 Нысаналы ғарыш жүйелерін, технологияларды құру және пайдалану үшін "Ғарыштық байланыс және радиоэлектрондық құралдардың электромагниттік үйлесімділігі республикалық орталығы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту" деген бюджеттік бағдарламада:
"бюджеттік шығындар көлемі" деген жолдың "2011 жыл" деген бағанындағы "5 950 000" деген сандар "6 519 503" деген сандармен ауыстырылсын;
"017 Ғарыш саласындағы мамандарды қайта даярлауды және олардың біліктілігін арттыруды ұйымдастыру" деген бюджеттік бағдарламадан кейін мынадай мазмұндағы "020 Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің 2012 жылға дейінгі кезеңге арналған мемлекетаралық радионавигациялық бағдарламасы" деген бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"
Бюджеттік бағдарлама
"020 Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің 2012 жылға дейінгі кезеңге арналған мемлекетаралық радионавигациялық бағдарламасы"
сипаттамасы
Бюджеттікбағдарламаның түрі
мазмұнына қарай
мемлекеттік функцияларды, өкілеттіктерді және олардан туындайтын мемлекеттік қызметтер көрсетуді жүзеге асыру
іске асыру тәсіліне қарай
жеке
ағымдағы/даму
ағымдағы
Қол жеткізу үшін
стратегиялық бағыттар
2-стратегиялық бағыт. Ғарыш қызметінің ғылыми және ғылыми-технологиялық базасын дамыту
мақсаттар

1. Подготовка и подписание соглашений с государствами в области космической деятельности
X
X
X
X
X
2. Разработка и согласование радионавигационного плана
государств-участников СНГ
X
3. Разработка Концепции и технических предложений по
созданию интеллектуальной системы наземного транспорта
стран СНГ
X
4. Разрабокта Концепции определяющей использование
радионавигационной информации, в интересах различных
групп потребителей государств - участников СНГ
X
»;
в разделе «4. Развитие функциональных возможностей»:
в графе 2 после слов «развитие государственного языка;» дополнить словами «применение информационных технологий;»;
в разделе «7. Бюджетные программы»:
в подразделе «7.1. Бюджетные программы»:
в бюджетной программе «011 Увеличение уставного капитала
АО «Республиканский центр космической связи и электромагнитной совместимости радиоэлектронных средств» на создание целевых космических систем, технологий и их использование»:
в графе «2011 год» строки «объем бюджетных расходов» цифры
«5 950 000» заменить цифрами «6 519 503»;
после бюджетной программы «017 Организация переподготовки и повышения квалификации специалистов космической отрасли» дополнить бюджетной программой «020 Межгосударственная радионавигационная программа государств-участников Содружества Независимых Государств на период до 2012 года» следующего содержания:
«
Бюджетная
программа
020 «Межгосударственная радионавигационная программа государств-участников
Содружества Независимых Государств на период до 2012 года»
описание
вид
бюджетной
программы
в зависимости от содержания
осуществление государственных функций,
полномочий и оказание вытекающих из них
государственных услуг
в зависимости от способа
реализации
индивидуальная
текущая/развитие
текущая
для
достижения
стратегические
направления
Стратегическое направление 2.
Развитие научной и научно-технологической базы космической
деятельности
цели

"бюджеттік шығындардың барлығы:" деген жолдағы "38 892 212" деген сандар "39 501 741" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар" деген жолдағы "2 425 213" деген сандар "2 465 239" деген сандармен ауыстырылсын;
"Дамудың бюджеттік бағдарламалары" деген жолдағы "36 466 999" деген сандар "37 036 502" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

в строке «ВСЕГО бюджетных расходов:» цифры «38 892 212» заменить цифрами «39 501 741»;
в строке «текущие бюджетные программы» цифры «2 425 213» заменить цифрами «2 465 239»;
в строке «бюджетные программы развития» цифры «36 466 999» заменить цифрами «37 036 502».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов